Ako ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í?

Ako ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 1

Od vtedy Facebook skupina ofici├ílne zverejnila svoje vyn├ílezy, vytvorila hist├│riu. Pri┼íli otvoren├şm mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch pr├şle┼żitost├ş na pre┼żitie v digit├ílnom veku. Facebook v┼żdy tvorili najv├Ą─Ź┼íie stvorenia, mas├şvne soci├ílne m├ędi├í a st├íle zost├íva a dominuje. FacebookMessenger je v┼íak jednou z naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├Żch platforiem pre zasielanie spr├ív. Jej slu┼żba sa odv├şja od toho, aby va┼íi priatelia poslali hra┼ą hry a s├║┼ąa┼żi┼ą s nimi!

Ale nie─Źo n├ís v┼żdy vystra┼í├ş. M├┤┼żeme by┼ą zanepr├ízdnen├ş, niekto, koho sme bl├şzko, n├ím po┼íle spr├ívu a vy si ju pre─Ź├ştate, aby ste sa uistili, ┼że je to nie─Źo uvo─żnen├ę a nie nie─Źo zl├ę. Ako ─Ź├şta┼ą spr├ívu, ozna─Ź├ş ju tak, ako ju vid├ş odosielate─ż. Predpokladajme, ┼że nechcete odpoveda┼ą na spr├ívu, ktor├║ ste otvorili. V tomto pr├şpade Facebook umo┼ż┼łuje ozna─Źi┼ą pre─Ź├ştan├║ spr├ívu ako ÔÇ×Nevidite─żn├║ÔÇť alebo ÔÇ×Nezn├ímuÔÇť. To znamen├í, ┼że ke─Ć sa tak stane, spr├íva ÔÇ×viden├ŻÔÇť sa zmen├ş sp├Ą┼ą na ÔÇ×doru─Źen├íÔÇť. T├║to funkciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na pripomenutie odpovede na spr├ívu, ktor├║ ste otvorili. Tak potom Facebook , ktor├Ż n├ím dal kontrolu nad touto funkciou, uvid├şme, ako ju vyberieme Facebook spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í.

Ozna─Źenie spr├ívy ako nepre─Ź├ştanej alebo nevidite─żnej

Nasleduj├║ce kroky sa bud├║ l├ş┼íi┼ą v pr├şpade prehliada─Źa Messenger a telef├│nu Messenger. Diskutujeme o oboch ni┼ż┼íie:

V prehliada─Źi ozna─Źte spr├ívu ako nepre─Ź├ştan├║ alebo nevidite─żn├║

    Otvoren├ę Facebook v prehliada─Źi a prihl├íste sa Cho─Ć na spr├ívy a kliknite na┼łAko ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 2Teraz na konkr├ętnom chate, ktor├Ż chcete ozna─Źi┼ą ako nepre─Ź├ştan├Ż alebo nevidite─żn├Ż, sa v pravom hornom rohu okna rozhovoru zobraz├ş mal├Ż kruh.Ako ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 3

Ozna─Źte spr├ívu ako nepre─Ź├ştan├║ alebo nevidite─żn├║ v Messenger-applikationen

    Otvorte aplik├íciu Messenger a prejdite na chat, ktor├Ż chcete ozna─Źi┼ą ako nepre─Ź├ştan├ŻAko ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 4V rozhovore stla─Źte a podr┼żte chat alebo posu┼łte prstom do─żava. Na pravej strane rozhovoru sa otv├íraj├║ niektor├ę mo┼żnostiAko ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 5Kliknite na tri pruhyAko ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 6Uvid├şte nov├ę pole so zoznamom pr├şkazov. Z nej vyberte mo┼żnos┼ą Ozna─Źi┼ą ako nepre─Ź├ştan├ę.Ako ozna─Źi┼ą a Facebook Spr├íva ako nepre─Ź├ştan├í alebo nevidite─żn├í? 7

Kroky s├║ pomerne jednoduch├ę. Len s nieko─żk├Żmi kliknutiami m├┤┼że ktoko─żvek vyu┼żi┼ą t├║to ├║─Źinn├║ funkciu. T├íto funkcia bude ur─Źite u┼żito─Źn├í pre t├Żch, ktor├ş sa vo svojom ┼żivote zaoberaj├║ nieko─żk├Żmi vecami a d├║faj├║, ┼że svojich bl├şzkych nesklame. A s Facebookom, ktor├ę s├║ hlavn├Żmi zdrojmi pr├íce na zlep┼íen├ş slu┼żieb ka┼żd├Ż de┼ł, je to len k├║sok kol├í─Źa!