Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná?

Ako označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 1

Od vtedy Facebook skupina oficiálne zverejnila svoje vynálezy, vytvorila históriu. Prišli otvorením mnohých ďalších príležitostí na prežitie v digitálnom veku. Facebook vždy tvorili najväčšie stvorenia, masívne sociálne médiá a stále zostáva a dominuje. FacebookMessenger je však jednou z najčastejšie používaných platforiem pre zasielanie správ. Jej služba sa odvíja od toho, aby vaši priatelia poslali hrať hry a súťažiť s nimi!

Ale niečo nás vždy vystraší. Môžeme byť zaneprázdnení, niekto, koho sme blízko, nám pošle správu a vy si ju prečítate, aby ste sa uistili, že je to niečo uvoľnené a nie niečo zlé. Ako čítať správu, označí ju tak, ako ju vidí odosielateľ. Predpokladajme, že nechcete odpovedať na správu, ktorú ste otvorili. V tomto prípade Facebook umožňuje označiť prečítanú správu ako „Neviditeľnú“ alebo „Neznámu“. To znamená, že keď sa tak stane, správa „videný“ sa zmení späť na „doručená“. Túto funkciu môžete použiť aj na pripomenutie odpovede na správu, ktorú ste otvorili. Tak potom Facebook , ktorý nám dal kontrolu nad touto funkciou, uvidíme, ako ju vyberieme Facebook správa ako neprečítaná alebo neviditeľná.

Označenie správy ako neprečítanej alebo neviditeľnej

Nasledujúce kroky sa budú líšiť v prípade prehliadača Messenger a telefónu Messenger. Diskutujeme o oboch nižšie:

V prehliadači označte správu ako neprečítanú alebo neviditeľnú

    Otvorené Facebook v prehliadači a prihláste sa Choď na správy a kliknite naňAko označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 2Teraz na konkrétnom chate, ktorý chcete označiť ako neprečítaný alebo neviditeľný, sa v pravom hornom rohu okna rozhovoru zobrazí malý kruh.Ako označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 3

Označte správu ako neprečítanú alebo neviditeľnú v Messenger-applikationen

    Otvorte aplikáciu Messenger a prejdite na chat, ktorý chcete označiť ako neprečítanýAko označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 4V rozhovore stlačte a podržte chat alebo posuňte prstom doľava. Na pravej strane rozhovoru sa otvárajú niektoré možnostiAko označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 5Kliknite na tri pruhyAko označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 6Uvidíte nové pole so zoznamom príkazov. Z nej vyberte možnosť Označiť ako neprečítané.Ako označiť a Facebook Správa ako neprečítaná alebo neviditeľná? 7

Kroky sú pomerne jednoduché. Len s niekoľkými kliknutiami môže ktokoľvek využiť túto účinnú funkciu. Táto funkcia bude určite užitočná pre tých, ktorí sa vo svojom živote zaoberajú niekoľkými vecami a dúfajú, že svojich blízkych nesklame. A s Facebookom, ktoré sú hlavnými zdrojmi práce na zlepšení služieb každý deň, je to len kúsok koláča!