Ako ovládať Spotify na počítači so stopou Xiaomi Mi 4

Nový náramok Xiaomi je užitočným nákupom kvôli jeho flexibilite a nízkej cene. Okrem preddefinovaných možností môžeme lepšie použiť spôsob, ktorý sme pôvodne nezohľadnili, pretože Ovládajte Spotify na svojom počítači priamo vďaka Mi Band 4,

Rovnako ako diaľkové ovládanie, môžete ovládať prehrávanie hudby na vzdialenom počítači, čo je vhodné v situáciách, keď nemáte po ruke myš a klávesnicu. A to všetko bez nutnosti pripojenia náramku k vášmu zariadeniuČo zníži pohodlie v prípade tohto problému.

Potom môžete ovládať Spotify na počítači pomocou Xiaomi Mi Band 4

skôr ako počúvanie hudby v roku 2019

A oči nepotrebujete žiadne divné aplikácie ani služby prémiovej hudobnej platformy. Ako sme už povedali, je to potrebné, ak pravidelne používate Spotify vo svojom počítači a máte náramok Xiaomi.

V podstate budeme používať synchronizácia medzi zariadeniami Spotify, Pretože keď pristupujete k službe z viacerých terminálov súčasne, môžete si vybrať, kde chcete hudbu počúvať.

  1. Na počítači spustíme aplikáciu Spotify A začali sme hrať hudbu.
  2. Aj na mobilných zariadeniach otvárame aplikáciu Spotify,
  3. Smartfón chápe, že sa aplikácia používa ako prehrávač, ale hudba sa bude naďalej prehrávať na počítači.
  4. Na domovskej obrazovke My Band prejdite prstom doprava ovládacie prvky prehrávania; Tu zmeníme hudbu alebo zastavíme hudbu.
  5. V tom čase zmeny sa vykonajú na vašom počítači,

smer Rovnaký účet musíte použiť na oboch zariadeniach takže toto spojenie má vplyv. Potom, čo urobíte Vymeňte hudbu v telefóne, čo bude mať tiež vplyv na váš počítač,

Aplikácia Spotify zostane v telefóne otvorená bez prehrávania hudby mostové náramky a počítače, Vďaka tomu máte nepriamu kontrolu nad piesňami počúvanými v počítači a bez toho, aby ste na svojom modeli ponechali náhodný režim aplikácie (pretože na Spotify Desktop neexistujú žiadne obmedzenia).

Znie to hlúpo, ale keď sa pokúsite, budete cítiť pohodlie problému. Ako sme už povedali, je to veľmi užitočné, ak napríklad posielate hudbu na niekoľko vzdialených zariadení, ako je Chromecast, z počítača, ktorý spája sériu prepojení zariadení, ktoré môžete ovládať pomocou Mi Band 4 nič málo.

Získajte viac ďalších hodiniek pre Mi Band 4 Vďaka tejto aplikácii

Čo si myslíte o tomto triku pre Mi Band? 4? Ponechávame pod článkom záujmu, v ktorom sledujeme niektoré externé aplikácie, ktoré boli navrhnuté tak, aby lepšie využívali náramky.