Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako ovládať pracovnú plochu pomocou služby Google Voice Assistant

Nadchádzajúci svet technológie sa bude veľmi líšiť, pretože svet už intuitoval s niečím väčším ako nadchádzajúca tvár technológie. Často vidíme túto intuíciu v rôznych odvetviach, ako sú filmy, telefóny, inteligentné domácnosti a podobne.

Máme tiež vyspelú verziu tejto technológie v slávnom filme s názvom Iron Man. Nech sa páči; je to Asistent Google Voice. Google však nie je prvý, jediný, ktorý priniesol tento typ technológie. V tejto súčasnej dobe technológie je k dispozícii množstvo podobných technológií a medzi nimi je Google jedným z najrozšírenejších.

V tomto článku sa dozvieme niečo zaujímavé o službe Google Voice Assistant. Chystáme sa vedieť, ako ovládať plochu, ktorú máte doma. To možno ovládať pomocou Google Voice Assistant vášho telefónu alebo dokonca pomocou akéhokoľvek zariadenia s podporou hlasu Google, ktoré máte.

Tento proces však nebude vyžadovať žiadne super technické znalosti ani nič, aby sa táto vec úspešne vykonala na oboch zariadeniach. Musíte iba nasledovať tento článok nábožensky a všetko tam bude.

Predpoklady tohto procesu

Aby ste mohli tento proces sledovať, musíte mať na pracovnej ploche niekoľko základných vecí

 1. Pre tento postup musíte mať stabilné pripojenie k internetu, pretože na túto operáciu musíte používať online stránky. Okrem toho prostredníctvom internetu urobíme hlavnú činnosť celého tohto postupu.
 2. Pre túto operáciu budeme musieť mať povolený príkaz Google Voice Command, napríklad telefón s Androidom, Google Assistant Zariadenie atď.
 3. Nakoniec budeme potrebovať dva programy, napríklad IFTTT, aplikáciu Wake on LAN a aplikáciu Eventghost.

Akonáhle kliknete na ikonu Google Assistant, požiada vás o povolenie na zobrazenie správy ‘ifttt.com chce získať prístup k vášmu účtu Google“A odtiaľ musíte pre túto úlohu zvoliť preferovaný e-mailový účet Google.

Proces zapnutia a vypnutia počítača

Po inštalácii všetkého potrebného softvéru musíme ísť na plochu a otvoriť internetový prehliadač, aby sme najskôr otvorili IFTTT a potom postupujte podľa všetkých nižšie uvedených krokov, aby ste tento proces úspešne dokončili.

 • Otvorte internetový prehľadávač na pracovnej ploche a nájdite webovú stránku IFTTT, alebo ju môžete otvoriť kliknutím na tento odkaz https://ifttt.com/, Od tejto chvíle sa musíte najprv prihlásiť na túto webovú stránku, a preto musíte vytvoriť účet tu.

Uistite sa, že ktorýkoľvek e-mail, ktorý chcete použiť na vytvorenie ľubovoľného účtu, zostane rovnaký pre všetky účty, ktoré vytvoríme pre celý tento proces.

 • Po vytvorení účtu budeme musieť prejsť na možnosť s názvom ‘preskúmať"A odtiaľ choďte na"vytvoriť'.
 • Tu uvidíte veľký text s názvom ‘If + This Then That“, Stačí kliknúť na volaný text toto z celého textu.
 • Na obrazovke sa objaví vyhľadávacie pole a odtiaľ budete musieť prehľadávať a otvárať ‘Google Assistant'.
 • Teraz kliknite na prvú kartu zo stránky „Vyberte spúšť“ s názvom „Vyslovte jednoduchú frázu'.
 • Teraz budete mať k dispozícii štyri rôzne polia na nastavenie požadovaných hlasových povelov pre túto konkrétnu úlohu, a na to budete mať tri polia pre túto konkrétnu úlohu, napríklad ‘Čo chceš povedať?', ‘Aký je iný spôsob, ako to povedať?“A„A iným spôsobom?'.

Posledné dve polia sú však voliteľné. Vo štvrtom poli sa zobrazí ‘Čo chcete, aby Asistent povedal ako odpoveď?, Pomocou ktorého môžete nastaviť požadovanú odpoveď vášho Asistenta hlasu.

 • Znova uvidíte podobný text ako vyššie uvedený predchádzajúci text.Ak potom + to'Tam musíte stlačiť text s názvom ‘+ To'.
 • Ďalej vyhľadajte ‘Webhooks“A kliknutím naň ho otvoríte. Teraz vyberte možnosť s názvom ‘Vytvorte webovú žiadosť'odtiaľ.
 • Teraz musíte otvoriť internetovú kartu v inom prehliadači a odtiaľ musíte prehľadávať pripojiť webová aplikácia.
 • Z tohto rozhrania musíte vybrať model telefónu so systémom Android kliknutím naň a stlačením možnosti s názvom ‘Pripojiť sa k API', Na stránke Pripojiť sa k rozhraniu API uvidíte oranžovú možnosť s názvom ‘Kľúč API: Šou', stlačením tohto tlačidla zobrazíte kľúč API pre ďalšiu činnosť. Teraz si všimnete ‘textField pod poľom ‘Skupina zariadení'A musíte zadať príkaz ‘pc_on“, Skopírujte adresu URL a vráťte sa späť do webovej aplikácie IFTTT.
 • Teraz tu musíte dokončiť proces akcie vložením adresy URL sem a zmenou metódy na ‘pošta'. Nakoniec stlačte ‘Vytvorenie akcie„A“Skončiť“, Aby ste túto akciu úspešne vytvorili.
 • Teraz môžete vytvoriť akciu ladenia pomocou rovnakej metódy. Na rozhraní Pripojiť webovú aplikáciu stačí použiť možnosť PC namiesto telefónu s Androidom a použiť ju Príkaz „pc_off“ namiesto toho príkaz „pc_on“ predtým.
 • Teraz musíme otvoriť aplikáciu s názvom Evenghost na pracovnej ploche; ak ste však túto aplikáciu ešte nenainštalovali na pracovnú plochu, musíte ju nainštalovať pre zvyšok.
 • Po otvorení aplikácie Eventghost budete musieť vytvoriť makro na zapnutie alebo vypnutie počítača a urobiť tak; musíte kliknúť na ikonu ‘pridať makro ’ voľba.
 • Tu rozbaľte ikonu ‘systém'Strom a odtiaľ musíte stlačiť 'Moc' , a v tejto kategórii budete musieť vybrať ‘Vypnúť“.
 • Potom vyberte ‘vynútiť ukončenie všetkých programovA stlačte ok Tlačidlo.
 • Pracovná plocha teraz musí mať udalosť, ktorá sa skutočne zapne pomocou riggeru. Aby sme to mohli urobiť, musíme otvoriť rozšírenie chróm ofpripojiť“A v rozbaľovacej ponuke kliknite na možnosť„ Odoslať príkaz Eventghost “.
 • Teraz zadajte text „pc_off“ a kliknite na ikonu „ok“.
 • Ďalej prejdite späť do aplikácie Eventghost a na ľavej strane uvidíte ikonu ‘pc_offCommand príkaz, ktorý ste práve zadali ‘pripojiť“. Teraz musíte presunúť príkaz medzi voľbou Force Shut Down a Force Shut Down macro.
 • Po vykonaní všetkých vyššie uvedených krokov musíte nastavenie uložiť stlačením tlačidla ‘Uložiť“Z hlavičky.
 • Teraz musíme nainštalovať aplikáciu s názvom ‘Wake On Lan“, O ktorom sme už hovorili. Ak ste ho ešte nenainštalovali, musíte ho nainštalovať práve teraz na telefóne s Androidom, ktorý používate na túto operáciu.
 • Po nainštalovaní aplikácie musíte aplikáciu otvoriť a stlačiť ‘Plus“A pridajte nové zariadenie. Z daného zoznamu vyberte preferovaný model počítača a stlačte ‘Pridať zariadenie'.
 • Teraz potrebujeme inú aplikáciu na zariadení Android, ktoré máme. A táto aplikácia je Tasker, pretože pomocou tohto teraz spustíme príkazy na zapnutie počítača. Preto tu musíme vytvoriť účet a na rozhraní klepnúť na ikonu plus. V rozbaľovacej ponuke klepnite na ikonu ‘udalosťA možnosť „Zapojiť' možnosť a potom , Pripojiť ' voľba.
 • Na pravej strane karty Konfigurácia nájdete možnosť úpravy. Po stlačení tlačidla ‘editovať“, Budete presmerovaní na inú stránku a musíte stlačiť možnosť textového filtra. Tu musíte zadať príkaz, ktorý ste nastavili na zapnutie počítača.
 • Potom na poli s názvom ‘Názvy premenných„Musíte napísať pspower a stlačiť“ok“.
 • Teraz sa vráťte k základnému rozhraniu tejto aplikácie a vytvorte novú úlohu s názvom napájanie z počítača.
 • Teraz musíte znova klepnúť na ikonu Plus a vytvoriť novú akciu. Ďalej musíte kliknúť na možnosť Plugin. Na stránke doplnku musíte vybrať možnosť Wake on LAN [Zobudiť v sieti LAN] a znova sa zobrazí karta Konfigurácia. Podobne predtým, ako stlačíte kartu úprav. A vyberte počítač, ktorý chcete použiť pre túto akciu.
 • Nakoniec stlačte logo začiarknutia z hlavičky tejto aplikácie a uložte celú úlohu.

Tu ste, úspešne ste pripojili počítač k počítaču Asistent Google Voice. Teraz môžete vyskúšať celý tento proces pomocou hlasového príkazu mobilného telefónu, alebo ak máte nejaké hlasové zariadenie Google, môžete ho použiť aj na tento proces.

Nezabudnite, že bez ohľadu na to, aký hlasový príkaz ste nastavili na stránku IFTTT, musíte na túto konkrétnu akciu použiť iba tieto príkazy; inak vám to nebude rozumieť ani vám môže ukázať úplne odlišné výsledky.

Použite Asistenta služby Google Voice

Dúfame, že sme úspešne opísali celý proces inštalácie v tomto článku. počas tohto procesu ste však mohli čeliť malým problémom.

Všetky tieto malé problémy by sa však mohli eskalovať s niektorými základnými znalosťami internetu. Tento článok by sa mohol použiť ako odrazový mostík procesu ovládania vášho počítača pomocou zariadenia Google alebo Google Voice Assistant. Po použití tohto článku s niektorými ďalšími zdrojmi internetu sa môžete stať odborníkom.

Základný proces je však vždy rovnaký a dá sa použiť na všetky podobné úlohy. Ak chcete v tejto súvislosti prehĺbiť a vylepšiť svoje zručnosti, možno budete musieť vylepšiť prehliadanie internetu a technický zmysel až na primeranú úroveň. Tento základný proces však nevyžaduje žiadne technické odborné znalosti.

Table of Contents