Ako otvori┼ą Docx v syst├ęme Android (4 Aplik├ície)

Ak sa pok├║┼íate zisti┼ą, ako otv├íra┼ą s├║bory docx vo svojom zariaden├ş s Androidom, pote┼í├ş v├ís spr├íva, ┼że v Obchode Play je k dispoz├şcii mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę t├║to ├║lohu zvl├ídnu. S├║bory Docx s├║ s├║bory programu Microsoft Office Word, ale na ich otvorenie v telef├│ne nie je potrebn├ę pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Word – aj ke─Ć Word st├íle m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą. Na┼í┼ąastie to nebolo m├Ąt├║ce.

Ak sa v┼íak va┼íe zariadenie sna┼ż├ş vysta─Źi┼ą si so s├║bormi docx, vysk├║┼íajte niektor├║ z t├Żchto aplik├íci├ş.

1. Prehliada─Ź dokumentov bal├şka Office

ODV_Icon

T├íto aplik├ícia otv├íra ┼íirok├Ż rozsah typov s├║borov a je pravidelne aktualizovan├í. Nie je to tak├ę popul├írne ako niektor├ę z ostatn├Żch v tomto zozname, ale umo┼żn├ş v├ím to otvori┼ą a zobrazi┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo s├║borov.

Existuj├║ v┼íak ur─Źit├ę obmedzenia a s├║bory chr├ínen├ę heslom sa nedaj├║ otvori┼ą. Ak je to nevyhnutn├ę, zv├í┼żte niektor├║ z ─Ćal┼í├şch v tomto zozname, aby ste z├şskali v├Ą─Ź┼íiu funk─Źnos┼ą.

Bezplatná verzia

2. WPS Office + PDF

WPS_Icon

Ak h─żad├íte robustn├║ aplik├íciu, mohla by by┼ą tou pravou pre v├ís. M├┤┼żete zobrazova┼ą, upravova┼ą a zdie─ża┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu typov s├║borov a pou┼ż├şvanie je ├║plne zadarmo.

T├íto aplik├ícia z├şskala ocenenie Google Play Awards ako najlep┼íia aplik├ícia roku 2015.

S├║bory budete m├┤c┼ą synchronizova┼ą s Diskom Google a Dropboxom, tak┼że by mali zvl├ídnu┼ą v┼íetky va┼íe potreby docx.

Bezplatná verzia

3. Microsoft Word

Word_Icon

Preto┼że je typ s├║boru spojen├Ż s programom Word, d├íva zmysel, ┼że ofici├ílna aplik├ícia ho bude m├┤c┼ą ─żahko otvori┼ą. Tu je ofici├ílny inzer├ít na aplik├íciu:

Niektor├ę z funkci├ş nach├ídzaj├║cich sa v aplik├ícii s├║ uzamknut├ę pod ├║─Źtom Office 365, tak┼że ak nem├íte pr├şstup, pozrite sa na jednu z bezplatn├Żch mo┼żnost├ş v tomto zozname.

Tu s├║ podmienky bezplatnej verzie;

Bezplatn├í aplik├ícia Microsoft Word pon├║ka z├íkladn├ę mo┼żnosti prezerania, vytv├írania a ├║pravy dokumentov na zariadeniach s ve─żkos┼ąou obrazovky 10.1 palce alebo men┼íie. ├Üpln├ę prostredie Word m├┤┼żete odomkn├║┼ą pomocou predplatn├ęho Office 365.

Ak je to v┼íetko, ─Źo potrebujete, bude mo┼żno lep┼íie zamieri┼ą k zdroju.

Bezplatná verzia

4. OfficeSuite + editor PDF

OS_Icon

Tu je e┼íte jedna mo┼żnos┼ą z Obchodu Play, ktor├í m├í v pr├şpade z├íujmu aj ─Ćal┼íie funkcie. M├┤┼żete upravova┼ą mno┼żstvo typov kancel├írskych s├║borov a dokonca m├┤┼żete prev├ídza┼ą s├║bory do form├ítu PDF.

Je ve─żmi univerz├ílny a intuit├şvny. Je to ─Ćal┼íia ┼íialene popul├írna aplik├ícia, tak┼że stoj├ş za to si ju pozrie┼ą, ak na v├ís tie, ktor├ę sme doteraz uviedli, nezauj├şmaj├║. Existuje aj pr├ęmiov├í verzia, ak ste ochotn├ş zaplati┼ą, aby ste sa vyhli reklam├ím.

Takto to vyzer├í, s l├ískav├Żm dovolen├şm YouTube;

Je to ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia a nie je d├┤vod, pre─Źo by ste to nemali vysk├║┼ía┼ą, ak pl├ínujete v telef├│ne pravidelne otv├íra┼ą s├║bory.

Bezplatná verzia

Záver

Je skuto─Źne ve─żmi jednoduch├ę otvori┼ą tieto typy s├║borov, ke─Ć si stiahnete aplik├íciu, ktor├í to urob├ş za v├ís, a m├┤┼żete aplik├íciu nastavi┼ą ako predvolen├Ż program, ktor├Ż u┼íetr├ş ─Źas v bud├║cnosti.

Teraz by ste na svojom zariaden├ş s Androidom mali ma┼ą mo┼żnos┼ą ─żahko otv├íra┼ą a upravova┼ą s├║bory docx. Dajte n├ím vedie┼ą, s ktorou ste sa rozhodli ├şs┼ą!

Ak sme zme┼íkali jednoduch├Ż sp├┤sob otv├írania s├║borov docx alebo m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa jednej z aplik├íci├ş v tomto zozname, dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch alebo n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą prostredn├şctvom Facebook alebo Twitter.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku