Ako otočiť Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4?

Ako otočiť Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4? 1

Samsung Galaxy Séria S20 smartphones sú nové zvieratá na trhu so smartfónmi s Androidom. Tieto jednotky sú tiež kórejské OEM, prvá vlajková loď spoločnosti Samsung v roku 2020. Celý rad S20 má tri jednotky, a to: Galaxy S20 Galaxy S20 Plus a obrie Galaxy S20 Ultra, čo je čistá šelma na papieri. Po odstránení rozhrania TouchWiz spoločnosť Samsung pokračovala s jedným používateľským rozhraním 2,0 s Androidom 9 Pie, a od tej doby spoločnosť bola ocenená za svoje úsilie urobiť vlastné užívateľské rozhranie skutočne pohodlné pre užívateľov.

Ak existuje osobné obľúbené používateľské rozhranie medzi všetkými výrobcami zariadení smartphone na trhu okrem OnePlus OxygenOS, je to určite jedno používateľské rozhranie. Existujú však používatelia, ktorí majú iba okraj, ako napríklad používateľské rozhranie Android pre Android, a používajú niektoré spúšťače ako Nova Launcher, Lawnchair atď., Aby svojim telefónom dodali vanilkový vzhľad. A ak ste jedným z používateľov, ktorí ich chcú zmeniť Galaxy Zariadenia S20 pre Google Pixel 4 potom ste na správnom mieste ako v tomto príspevku, budeme vás informovať o tom, ako zmeniť váš Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4,

vybavený galaxiou s20 pixelov1

Ako otočiť Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4?

Pozrime sa na kroky, ktoré môžu Samsung zmeniť Galaxy S20 na Google Pixel 4:

krok 1: Použite tému

Ako už bolo spomenuté, získajte skúsenosť s používateľským rozhraním Android pre Android Galaxy S20, môžete nainštalovať štartéry tretích strán. Okrem toho, ak nechcete uviesť na trh žiadne tretie strany, môžete použiť aj vlastné Samsung Galaxy Téma Obchod, ktorý náhodou obsahuje veľa tém kompatibilných so zariadením. Témy by zmenili všetky prvky dizajnu v používateľskom rozhraní vrátane rýchlych nastavení, nastavení, aplikácií a ďalších. A pre tému Pixel-ish otvorená Galaxy Aplikácia Theme Store a vyhľadajte ju na karte Theme pixelize, Je pozoruhodné, že existujú dve verzie témy, tj Pixelize a PixelizeD, druhá je temnou verziou témy. Stiahnite si príslušnú verziu, ktorú považujete za vhodnú, a nainštalujte ju do svojho telefónu. Po dokončení sťahovania použite a voila! tvoj Galaxy S20 sa zmení na Pixel 4 (nie doslova!).

pixelize theme galax s20Obrázok Kredit: Hacks gadget Android

krok 2: Zmena domovskej obrazovky

Štartéry tretích strán sú jedným z najlepších spôsobov, ako previesť vaše telefóny na telefóny Pixel. Môžete si stiahnuť odporúčaný spúšťač CPL alebo prispôsobený spúšťač pixelov z lokality Google Play Store kliknutím na tlačidlo nižšie.

Ako otočiť Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4? 2

Je to skvelá voľba pre používateľov bez rootov, pretože podporuje miniaplikáciu Google Discover a Na prvý pohľad, ktoré sú dve z najdôležitejších funkcií potrebných na konverziu telefónu na telefón Pixel. Musíte si ich však stiahnuť prostredníctvom aplikácie doplnku, CPL Feed a Weather Plugin. Aplikácia je úplne zadarmo a je tiež bez reklám a je často aktualizovaná.

krok 3: Aktivujte gestá Android 10

Po prepracovaní témy musíte v telefóne aktivovať gestá pre systém Android 10. Existuje však obmedzenie, že spoločnosť Samsung zatiaľ nevyvráti podporu pre hostí so systémom Android 10 pre uvedenie na trh tretími stranami Galaxy Séria S20. Teraz je však jedinou možnosťou povoliť ich prostredníctvom možností ADB. Existujú chyby, keď niektoré aplikácie túto navigáciu gestami zakážu a po spustení telefónu sa telefón znova použije Galaxy navigačné gestá. Pre tých, ktorí vedia, s čím sa stretávajú, jednoducho spustite príkaz uvedený nižšie na výzve ADB a aktivujte gestá Android 10:

adb shell cmd overlay vypnúť com.android.internal.systemui.navbar.gestural

krok 4: Stiahnite si panel rýchlych nastavení systému Android

Aj keď ste zmenili tému a na svojom telefóne ste aktivovali aj gestá pre systém Android 10 Galaxy S20, ale jedna vec, ktorá rýchlo odlišuje vaše zariadenie od spustenia používateľského rozhrania, je panel Rýchle nastavenia. Stane sa, že existuje aplikácia, ktorá má názov Power Shade. Aplikácia je bezplatná na stiahnutie Google Play Store a umožňuje jemné doladenie mnohých ďalších prvkov na paneli Rýchle nastavenia aplikácie.

Ako otočiť Samsung Galaxy S20 na Google Pixel 4? 3

krok 5: Zmena funkcie ponuky napájania

Jednou z najlepších vecí, ktoré spoločnosť Samsung urobila, je to, že zo svojich zariadení odstránili určené tlačidlo Bixby. Nevýhodou však je, že sa teraz aktivuje pomocou spínača. Takže to napraviť Galaxy S20, prejdite na Nastavenia >> Rozšírené funkcie >> Bočné tlačidlo. V sekcii Stlačte a podržte stlačenú ponuku Napájanie, aby sa na zariadeniach Google Pixel zobrazila ako v ponuke.

krok 6: Odstráňte bloatware

Podrobný sprievodca, ako odstrániť bloatware z vašich Galaxy Sériu zariadení S20 môžete prejsť na odkaz nižšie a riadiť sa pokynmi.

Ako odstrániť bloatware na vašom Galaxy S20, S20 + a S20 Ultra[Without Root]

Alebo jednoducho odinštalujte alebo deaktivujte nechcené aplikácie a držte sa aplikácií Google na vašom zariadení, aby ste zariadenie vyčistili od bloatware.

krok 7: Použite Shazam na hranie teraz

Google predstavil túto funkciu, keď Google pri použití mikrofónu na rýchle zistenie skladby poskytne informácie o skladbe a tiež vás privedie k aplikácii na streamovanie hudby, ktorú ste si vybrali na počúvanie skladby. Túto funkciu môžete získať na svojom počítači Galaxy S20 stiahnutím aplikácie Shazam. Upozorňujeme však, že aby táto funkcia fungovala prostredníctvom služby Shazam, musíte mať aktívne internetové pripojenie.

krok 8: Stiahnite si aplikácie špecifické pre pixel

Tu je zoznam všetkých aplikácií zameraných na pixely, ktoré môžu skutočne zmeniť vaše zariadenie na pixelový telefón.

Takže tu to máte. tvoj Galaxy S20 sa teraz zmenil na zariadenie Google Pixel. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak sa vám tento príspevok páčil a mohli by ste si na telefóne Samsung pozrieť telefón Google Pixel Galaxy S20. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!