Ako orezať video na iPhone a iPad

Ako orezať video na iPhone a iPad 1

Dnes vás povediem, ako môžete orežte video na iPhone alebo iPad. Nie všetci sú profesionáli, pokiaľ ide o nahrávanie videa. Môže to byť akýkoľvek typ videa na večierku alebo koncerte, ktorý môže ktokoľvek strieľať. Často sa stáva, že video rámec má v sebe nesúvisiacu a nepotrebnú časť. Aby sme ich mohli odstrániť, musíme orezať a upraviť naše video.

Staršia verzia iOS vyžadovala, aby užívateľ použil iMovie na úpravu akéhokoľvek videa. Ale s úplne novým systémom iOS 13 môžete okamžite robiť základné úpravy všetkých videí. To znamená, že nezáleží na tom, či ste video vzali alebo nie. Aj keď je to video, ktoré ste si stiahli z internetu alebo vám niekto poslal sociálne médiá, môžete ho orezať z aplikácie Fotografie.

Vystrihnite video na zariadeniach iPhone a iPad

príbuzný | Ako otočiť video na iPhone alebo iPad

Prečo je potrebné orezanie videa?

Napríklad ste na koncerte, ktorý natáča skupinu vystupujúcu na pódiu. Keď ich zaznamenáte, váš iPhone zachytí aj hlavu / hornú časť tela niekoľkých ľudí stojacich pred vami. Zatiaľ čo obrázky umelca na pódiu sú zreteľné v dolnej časti rámu, dotýkame sa niektorých hláv, čo je nežiaduce. Preto musíme toto video orezať.

Ak máte dobré vedomosti o strihu videa a chcete na svoju tvorbu lepšie vplývať, môžete použiť iMovie. Tento nástroj je určený pre tých, ktorí vždy zdôrazňujú profesionálny prístup k svojim videám.

Vieš | Ako sa odhlásiť z App Store cez iOS a iTunes

Ako orezať video na iPhone a iPad

Poďme teraz na sprievodcu.

začiatok fotografie Aplikácia na vašom iPhoneOtvorte video, ktoré chcete orezať V pravej hornej časti videa je možnosť editovať, Kliknite naň. Na nasledujúcej obrazovke by ste mali jednu vidieť Plodina Tlačidlo. Klepnite naň. Označil som to na snímke obrazovky.Vystrihnite video na iPhonePotom by ste na videu mali vidieť obdĺžnikový rám, ktorý môžete upraviť potiahnutím. Potiahnite ho z jedného zo štyroch rohov a orežte ho podľa svojich požiadaviek. Po dokončení orezania kliknutím na tlačidlo Hotovo uložte zmeny.

To je všetko. Orezanie videa na iPhone je také ľahké. Ak používate iPad, jednoducho zopakujte vyššie uvedené kroky. Takže natočte svoje obľúbené filmy a orezajte ich pomocou tejto jednoduchej techniky Apple Jednotky. Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol. pomáha tým, ktorí sú novými s iPhone alebo iPad.

Čítať ďalej,