Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako optimalizova┼ą z├íkazn├şcku sk├║senos┼ą pomocou marketingovej automatiz├ície

V├Żhodou marketingovej automatiz├ície je mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą svoju komunik├íciu a akcie ka┼żd├ęmu zo svojich z├íkazn├şkov. So spr├ívnymi n├ístrojmi m├┤┼żete jednoducho optimalizova┼ą cestu ka┼żd├ęho z├íkazn├şka a z├írove┼ł automatizova┼ą ve─żk├║ ─Źas┼ą procesu na spustenie ├║spe┼ín├Żch kampan├ş. U┼íetr├şte ─Źas na odosielanie personalizovan├Żch spr├ív s vysok├Żm dopadom a pr├ícu na vz┼ąahu so z├íkazn├şkmi a z├írove┼ł zvy┼íujete svoje konverzie.

V tomto ─Źl├ínku sa s vami e-marketingov├í platforma typu v┼íetko v jednom GetResponse MAX podel├ş o svoje rady, ako optimalizova┼ą va┼íu z├íkazn├şcku sk├║senos┼ą od A po Z v─Ćaka automatiz├ícii marketingu.

Posielajte personalizovan├ę spr├ívy po─Źas celej cesty z├íkazn├şka

Marketingov├í automatiz├ícia m├í dve k─ż├║─Źov├ę v├Żhody: umo┼ż┼łuje v├ím v├Ą─Ź┼íiu efektivitu podnikania vo va┼íich transak─Źn├Żch e-mailoch a umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą personalizovan├Ż, a teda efekt├şvnej┼í├ş vz┼ąah so z├íkazn├şkom.

Tieto e-maily na mieru d├ívaj├║ v├í┼ímu cie─żu dojem, ┼że spr├íva je nap├şsan├í ┼ípeci├ílne pre nich, aj ke─Ć je platforma automatizovan├í.
Va┼ía komunik├ícia a va┼íe akcie s├║ prisp├┤soben├ę ka┼żd├ęmu z va┼íich z├íkazn├şkov, aby ste im pon├║kli individu├ílnu sk├║senos┼ą po─Źas celej cesty z├íkazn├şka. V┼íetky va┼íe akcie a spr├ívy s├║ ur─Źen├ę vlastn├Żm spr├ívan├şm z├íkazn├şka.

Ako optimalizova┼ą z├íkazn├şcku sk├║senos┼ą pomocou marketingovej automatiz├ície 1┬ę GetResponse MAX

D├┤le┼żitos┼ą dynamick├ęho obsahu a personalizovan├Żch spr├ív

Va┼ía strat├ęgia automatiz├ície marketingu mus├ş zah┼Ľ┼ła┼ą dynamick├Ż obsah (napr├şklad produkty z v├í┼ího obchodu) vlo┼żen├Ż do va┼íich automatick├Żch spr├ív. V─Ćaka dynamick├ęmu obsahu m├┤┼żete svojmu publiku posiela┼ą r├┤zne a prisp├┤soben├ę e-maily a zapoji┼ą ka┼żd├Ż kontakt do dynamickej cesty z├íkazn├şka.

Po─Źas cesty z├íkazn├şka odpoved├íte personalizovan├Żmi akciami, reakciami a n├ívrhmi, ktor├ę ur─Źuje spr├ívanie z├íkazn├şka. Ka┼żd├Ż ─Źlen v├í┼ího publika potom dostane automatizovan├║, personalizovan├║ a dynamicky zlo┼żen├║ spr├ívu ┼ípeci├ílne pre neho, ─Ź├şm ho zapoj├şte na dynamick├║ a automatick├║ cestu z├íkazn├şka. T├íto strat├ęgia m├í zjavn├Ż z├íujem: d├íva v├í┼ímu publiku dojem, ┼że m├í s vami osobn├ę spojenie, a povzbudzuje ho k n├íkupu.

Dynamick├Ż obsah automaticky vypln├ş va┼íe vlastn├ę ┼íabl├│ny pr├şspevkov. Konkr├ętne povedan├ę, budete m├┤c┼ą integrova┼ą dynamick├ę atrib├║ty, ako s├║ zoznamy prian├ş alebo polo┼żky v ko┼í├şku, do va┼íich personalizovan├Żch spr├ív a odosiela┼ą spr├ívne produkty spr├ívnemu publiku automatick├Żm sp├┤sobom. M├┤┼żete to urobi┼ą bez potreby manu├ílneho sledovania, v┼íetko je automatizovan├ę.

Sledovanie webov├Żch udalost├ş na odoslanie spr├ívnej spr├ívy v spr├ívnom ─Źase

Sledovanie webov├Żch udalost├ş v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą konkr├ętne akcie uskuto─Źnen├ę va┼íimi n├ív┼ítevn├şkmi a automaticky sp├║┼í┼ąa┼ą va┼íe marketingov├ę reakcie. Platforma za v├ís spravuje odosielanie konkr├ętnych spr├ív pre ka┼żd├║ definovan├║ akciu.

V─Ćaka sledovaniu, akon├íhle spust├şte akciu so z─żavami na niektor├Ż z va┼íich produktov a jeden z t├Żchto produktov je na zozname ┼żelan├ş z├íkazn├şka, tieto dva prvky sa synchronizuj├║ samy, bez ak├ęhoko─żvek z├ísahu. Nastaven├şm toku marketingovej automatiz├ície tak, aby reagoval na udalosti na webe, ktor├ę sledujete, sa hne─Ć po aktiv├ícii sekvencie odo┼íle spr├ívny e-mail spr├ívnemu segmentu v├í┼ího publika bez akejko─żvek akcie z va┼íej strany.

V─Ćaka dynamick├ęmu obsahu a sledovaniu webov├Żch udalost├ş m├┤┼żete posla┼ą personalizovan├║ spr├ívu ka┼żdej osobe, ktor├í sp─║┼ła podmienky definovan├ę vo va┼íich marketingov├Żch scen├íroch, namiesto toho, aby ste v┼íetk├Żm va┼íim pou┼ż├şvate─żom posielali jeden hromadn├Ż e-mail, aby ste im ozn├ímili, ┼że m├íte polo┼żky vo v├Żpredaji. Vyhnete sa neefekt├şvnemu hromadn├ęmu zasielaniu po┼íty a posielate iba personalizovan├ę spr├ívy so siln├Żm dopadom.

Pr├şklad marketingovej automatiza─Źnej strat├ęgie s dynamick├Żm obsahom

Ak je produkt na zozname ┼żelan├ş z├íkazn├şka a produkt je teraz v predaji (produkt predstavuj├║ci dynamick├Ż obsah), t├íto webov├í udalos┼ą spust├ş tok marketingovej automatiz├ície, ktor├Ż ste pripravili, a z├íkazn├şkovi (a v┼íetk├Żm ostatn├Żm) sa automaticky odo┼íle spr├ívna spr├íva. z├íkazn├şkov v rovnakej situ├ícii ako on). Informa─Źn├Ż kan├íl vyh─żad├í z─żavnen├ę polo┼żky (bez oh─żadu na ich po─Źet) a prirad├ş ich k polo┼żk├ím, ktor├ę si va┼íi z├íkazn├şci pridali do svojho zoznamu ┼żelan├ş.

Spr├íva, ktor├║ potom dostane ka┼żd├Ż z├íkazn├şk, je personalizovan├í pod─ża jeho zoznamu ┼żelan├ş a informuje ho, ┼że produkt, ktor├Ż ho zauj├şma, je teraz dostupn├Ż za zn├ş┼żen├║ cenu. Ke─Ć z├íkazn├şk dostane tento e-mail, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na odkaz na n├íkup produktu, ─Ź├şm sa zn├ísob├ş ├║─Źinnos┼ą pon├║kan├Żch akci├ş.

Ako optimalizova┼ą z├íkazn├şcku sk├║senos┼ą pomocou marketingovej automatiz├ície 2

Kampane na automatiz├íciu marketingu m├┤┼żu ├şs┼ą e┼íte ─Ćalej, konfigur├íciou nieko─żk├Żch spr├ív na odoslanie, ak sa napr├şklad prv├í spr├íva neotvorila. To ist├ę, m├┤┼żete spusti┼ą odosielanie spr├ív, ak si va┼íi z├íujemcovia prezeraj├║ va┼íe produkty, ale nek├║pia, alebo ak nechaj├║ polo┼żky vo svojich ko┼í├şkoch.

Objavte riešenie marketingovej automatizácie GetResponse MAX

O GetResponse MAX:

GetResponse MAX je plne riaden├í platforma marketingovej automatiz├ície, ktor├í pon├║ka doru─Źovate─żnos┼ą, flexibilitu a pln├║ kontrolu, pri─Źom podporn├ę slu┼żby poskytuje ┼ípecializovan├Ż t├şm.

Toto rie┼íenie v├ím umo┼ż┼łuje automatizova┼ą komplexn├ę marketingov├ę kampane s viacer├Żmi kontaktn├Żmi bodmi z jednej platformy. Ich t├şm sk├║sen├Żch ├║─Źtovn├Żch mana┼ż├ęrov s vami spolupracuje, aby v├ím pomohol naplno vyu┼żi┼ą potenci├íl GetResponse MAX.

Kontaktujte GetResponse MAX e┼íte dnes a nastavte strat├ęgiu marketingovej automatiz├ície.