Ako opraviť vodu poškodené

Ako opraviť vodu poškodené 1

Náklady na nový iPhone X samotný hovoria užívateľovi, ako dobre by sa mal starať o svoj iPhone. Trol, ktorý hovorí, že by ste si mali udržiavať váš iPhone X zarámovaný, je viac ako len žart. Predstavte si, že sa niečo stane s úplne novým telefónom iPhone X, ktorý vás stojí veľký kúsok vrecka. Ak sa poškodenie vodou považuje za nočnú moru pre používateľov smartfónov, situácia sa zhorší. Tu je návod, ako opraviť vodou poškodený iPhone X.

Pokiaľ ide o problém, ako je poškodenie vodou, jediná vec, ktorú môžete ušetriť, je konať rýchlo. Telefón by ste mali uložiť skôr, ako ho voda viac poškodí. Existuje niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu získať váš drahý iPhone X späť bez problémov.

Ako opraviť vodu poškodené

Kroky na opravu vody poškodené iPhone X

Oprava zariadenia iPhone X pred poškodením vodou nie je riešením problémov s určitými problémami so softvérom. Na uloženie hardvéru do zariadenia iPhone X musíte urobiť niekoľko vecí.

Switch z vášho iPhone X

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste opravili vodou poškodený iPhone X, je jeho vypnutie. Toto je dôležitý krok, ktorý môže výrazne zmeniť. Vypnutie zabráni preniknutiu do elektronického čipu a riziku skratu. Predtým, než si spomeniete na čokoľvek, čo vypne vaše zariadenie, musíte urobiť toto.

Vypustite vodu z jednotky

Mylná predstava o tomto kroku spočíva v použití fénu na odstránenie vody. To nie je dobrý spôsob, ako to urobiť, pretože to môže poškodiť váš iPhone opraviť. Mali by ste striasť vodu, usušiť všetky diery a utrieť ju dobrou handrou. Nechať vodu zostať na jednotke je zlý nápad, ktorý môže zvýšiť intenzitu poškodenia

Utrite zariadenie

Jediným spôsobom, ako napraviť iPhone X poškodený vodou, je utrieť zariadenie čo najskôr. Na to môžete použiť trochu nasiakavej látky. Voda absorbujúca môže byť niečo ako silikagél alebo ryža. Ponechajte zariadenie na silikagéli alebo ryži cez noc, aby úplne vyschlo. Silikagél je považovaný za najlepšiu možnosť, ale keďže je ťažké ho získať, mali by ste zvážiť použitie ryže na tento účel.

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako opraviť vodou poškodený iPhone X. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár nižšie.