Ako opravi┼ą vide├í vo form├íte Flash, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ na po─Ź├şta─Źoch Mac

Zatia─ż ─Źo v├Ą─Ź┼íina webov├Żch str├ínok sa Flash zbav├ş, st├íle existuj├║ niektor├ę webov├ę str├ínky, ktor├ę maj├║ vide├í vo form├íte Flash, a mo┼żno ich budete chcie┼ą pozera┼ą. Preto poskytujeme nasleduj├║ce kroky na vyrie┼íenie probl├ęmu vide├ş Flash, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ v po─Ź├şta─Źoch Mac v prehliada─Źoch Safari a Chrome.

Vide├í Flash sa na po─Ź├şta─Źi Mac neprehr├ívaj├║

Probl├ęm vide├ş Flash, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ v syst├ęme Mac, s├║vis├ş so skuto─Źnos┼ąou, ┼że makr├í MacOS nie s├║ ─żahko kompatibiln├ę s programom Adobe Flash Player, a to sa d├í vyrie┼íi┼ą ├║pravou niektor├Żch nastaven├ş preh─żad├íva─Źa, aby sa vide├í Flash mohli sp├║┼í┼ąa┼ą v po─Ź├şta─Źoch Mac.

Vo v┼íeobecnosti by ste mali by┼ą schopn├ş vyrie┼íi┼ą probl├ęm s videami Flash, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ na po─Ź├şta─Źoch Mac, pomocou nasleduj├║cich met├│d.

  Nainštalujte program Adobe Flash Player
  V prehliada─Źi povo─żte Flash
  Povo─żte v prehliada─Źi JavaScript
  Zak├íza┼ą blokovanie kontextov├Żch okien
  Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą prehliada─Źa
  Odinštalujte alebo znova nainštalujte program Adobe Flash Player

Pozn├ímka: YouTube Nepou┼ż├şvajte Flash a nemali by ste ma┼ą probl├ęmy s prehr├ívan├şm YouTube Vide├í v po─Ź├şta─Źoch Mac s prehliada─Źmi Safari alebo Chrome.

Ak nastan├║ probl├ęmy s prehr├ívan├şm YouTube Vide├í, uistite sa, ┼że m├íte v po─Ź├şta─Źi Mac nain┼ítalovan├║ najnov┼íiu verziu prehliada─Źov Safari a Chrome.

1, Nainštalujte Adobe Flash Player na Mac

Ak chcete prehr├íva┼ą vide├í vo form├íte Flash, mus├şte do svojho po─Ź├şta─Źa Mac prevzia┼ą a nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu programu Adobe Flash Player.

Ak ste tak e┼íte neurobili, m├┤┼żete si stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą program Adobe Flash Player na ofici├ílnych webov├Żch str├ínkach spolo─Źnosti AdobeStr├ínka Flash Player,

Pozn├ímka:Uistite sa, ┼że ste nain┼ítalovali Flash Player z ofici├ílnych str├ínok spolo─Źnosti Adobe a nie z in├Żch str├ínok.

2, Povo─żte Flash v prehliada─Źi Safari / Chrome

Aj po in┼ítal├ícii programu Adobe Flash Player m├┤┼żete st├íle n├íjs┼ą vide├í vo form├íte Flash, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ na po─Ź├şta─Źoch Mac. Je to kv├┤li predvolen├ęmu nastaveniu v prehliada─Źi Safari, ktor├ę umo┼ż┼łuje povoli┼ą form├ít Flash iba pre jednotliv├ę lokality.

Toto je mo┼żn├ę vyrie┼íi┼ą tak, ┼że prejdete na obrazovku Predvo─żby Safari a aktivujete Flash Player Player v ─Źasti Doplnky.

Na hornom paneli s ponukami v syst├ęme Mac kliknite na Safari a potom na Nastavenia. Potom kliknite na webov├ę str├ínky a uistite sa, ┼że je pre web vybrat├Ż doplnok Adobe Flash Player (pozri obr├ízok ni┼ż┼íie).

Povo─żte program Flash Player na obrazovke nastaven├ş Safari v po─Ź├şta─Źoch Mac

V pravom dolnom rohu uvid├şte mo┼żnos┼ą povoli┼ą Flash pri n├ív┼íteve in├Żch webov├Żch str├ínok. Z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov sa odpor├║─Źa, aby ste sa dr┼żali predvolenej mo┼żnosti povolenia doplnku Flash pre jednotliv├ę lokality.

V prehliada─Źoch Chrome m├┤┼żete podporu prehr├íva─Źa Flash Player povoli┼ą v ─Źasti Roz┼í├şren├ę nastavenia prehliada─Źa Chrome v sekcii ÔÇ×Ochrana osobn├Żch ├║dajov a zabezpe─ŹenieÔÇť.

Kliknite na ikonu ponuky s tromi bodkami, ktor├í sa nach├ídza v pravom hornom rohu, a potom na polo┼żku Nastavenia.

Mo┼żnosti nastavenia obsahu v prehliada─Źi Chrome

Potom kliknite na Flash a prepnite ON Po┼żiadajte o prv├║ mo┼żnos┼ą (odpor├║─Źan├ę).

Povo─żte v prehliada─Źi Chrome Flash

3, Povo─żte v prehliada─Źi Safari a Chrome Javascript

Aby ste mohli prehr├íva┼ą vide├í vo form├íte Flash, mus├şte ma┼ą v prehliada─Źi povolen├Ż aj JavaScript. Uistite sa, ┼że v prehliada─Źi Safari alebo Chrome v po─Ź├şta─Źi Mac je povolen├Ż jazyk JavaScript.

Kliknite na kartu Safari v hornom paneli s ponukami v syst├ęme Mac a potom na polo┼żku Nastavenia. Potom kliknite na kartu Zabezpe─Źenie a za─Źiarknite pol├ş─Źko Povoli┼ą mo┼żnosti jazyka Javascript.

Povo─żte v prehliada─Źi Safari Javascript

V prehliada─Źi Chrome kliknite na ikonu 3- v pravom hornom rohu kliknite na ikonu ponuky a kliknite na nastavenia. Posu┼łte zobrazenie nadol a kliknite na polo┼żku Spresni┼ą. Potom prejdite nadol do sekcie ÔÇ×Ochrana osobn├Żch ├║dajov a zabezpe─ŹenieÔÇť a kliknite na polo┼żku Nastavenia obsahu.

Mo┼żnosti nastavenia obsahu v prehliada─Źi Chrome

Kliknite na nasleduj├║cu obrazovku JavaScriptu a zapnite mo┼żnos┼ą Povolen├ę (odpor├║─Źa sa).

Povo─żte v prehliada─Źi Chrome JavaScript

4, Zak├íza┼ą blokovanie kontextov├Żch okien v prehliada─Źi Safari / Chrome

Niektor├ę str├ínky v├ím neumo┼ż┼łuj├║ prehr├íva┼ą vide├í, pokia─ż v prehliada─Źi nezak├í┼żete funkciu blokovania automaticky otv├íran├Żch okien. M├┤┼żete sk├║si┼ą zak├íza┼ą blokovanie automaticky otv├íran├Żch okien pre konkr├ętny web a zisti┼ą, ─Źi m├┤┼żete prehr├íva┼ą vide├í.

V prehliada─Źi Safari m├┤┼żete blokovanie automaticky otv├íran├Żch okien deaktivova┼ą tak, ┼że prejdete do ─Źasti Zabezpe─Źenie na obrazovke Nastavenia Safari.

Zak├í┼żte kontextov├ę okn├í v prehliada─Źi Safari na po─Ź├şta─Źoch Mac

V prehliada─Źi Chrome m├┤┼żete zapn├║┼ą mo┼żnos┼ą Blokovan├ę (odpor├║─Źa sa) v rozba─żovacej sekcii alebo povoli┼ą kontextov├ę okn├í pre konkr├ętny web pridan├şm webovej str├ínky do zoznamu povolen├Żch v rozba─żovacej sekcii.

Povoli┼ą kontextov├ę okn├í pre konkr├ętne webov├ę str├ínky v prehliada─Źi Chrome

Pozn├ímka:Na obr├ízku vy┼í┼íie s├║ kontextov├ę okn├í povolen├ę iba pre str├ínky uveden├ę v ─Źasti Povoli┼ą a zak├ízan├ę pre v┼íetky ostatn├ę str├ínky.

5, Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą prehliada─Źa

Ak video st├íle nefunguje, v├í┼í prehliada─Ź pravdepodobne namiesto na─Ź├ştania najnov┼í├şch str├ínok na─Ź├şta star├ę str├ínky ulo┼żen├ę v pam├Ąti.

Ak chcete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą v prehliada─Źi Chrome, kliknite na ikonu 3- kliknite na ikonu ponuky> ─Äal┼íie n├ístroje a potom kliknite na polo┼żku Vymaza┼ą mo┼żnosti hist├│rie prehliadania.

Vyma┼żte mo┼żnos┼ą prehliadania v prehliada─Źi Chrome

Na ─Ćal┼íej obrazovke skontrolujte, ─Źi s├║ zv├Żraznen├ę ÔÇ×Obr├ízky a s├║bory z vyrovn├ívacej pam├ĄteÔÇť a kliknite na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą ├║daje.

Vyma┼żte ├║daje prehliada─Źa v prehliada─Źi Chrome

Ak chcete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą v prehliada─Źi Safari, pre─Ź├ştajte si tento ─Źl├ínok: Ako vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą prehliada─Źa Safari v po─Ź├şta─Źoch Mac.

6, Odinštalujte alebo znova nainštalujte program Adobe Flash Player

T├íto oprava m├┤┼że fungova┼ą, ak je verzia programu Adobe Flash Player nain┼ítalovan├í v po─Ź├şta─Źi Mac po┼íkoden├í alebo zastaran├í.

Stiahnu┼ą Ôľ╝Odin┼ítal├ítor Flash Player pre Mac z ofici├ílnych webov├Żch str├ínok spolo─Źnosti Adobe a pod─ża pokynov odin┼ítalujte program Flash Player z po─Ź├şta─Źa Mac.

Po odstr├ínen├ş programu Flash Player re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź Mac a stiahnite alebo nain┼ítalujte najnov┼íiu verziu programu Adobe Flash Player z ofici├ílnych webov├Żch str├ínok spolo─Źnosti Adobe.