Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako opravi┼ą vibr├ície iPhone bez d├┤vodu

AppleMobiln├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm iOS je vyle┼íten├Ż a vo v├Ą─Ź┼íine oblast├ş lep┼í├ş ako jeho konkurencia. Napriek tomu m├í spravodliv├Ż podiel na chyb├ích, probl├ęmoch a nepr├şjemnostiach. Jedn├Żm z tak├Żchto dr├í┼żdiv├Żch l├ítok je, ┼że iPhone bezd├┤vodne vibruje.

M├┤┼że k tomu d├┤js┼ą v d├┤sledku nejakej aplik├ície alebo dokonca na ├║rovni syst├ęmu. IPhone niekedy n├íhle vibruje bez upozornen├ş. Nech u┼ż je v├í┼í zdroj ak├Żko─żvek, ak v├í┼í iPhone vibruje a vy ste bezradn├ş, pre─Źo sa to deje, uv├ídzame tu nieko─żko jednoduch├Żch sp├┤sobov, ako to napravi┼ą – po─Źn├║c z├íkladn├Żmi a potom v├í┼żnymi opatreniami, ako je re┼żim DFU.

iPhone n├íhodne vibruje: sp├┤soby, ako to opravi┼ą

Reštartujte alebo vynútite Reštartujte váš iPhone

Prv├Żm sp├┤sobom, ako zaisti┼ą, aby v├í┼í iPhone nevibroval n├íhodne, je jeho re┼ítart a ak to nepom├┤┼że, cho─Ćte do toho a vyn├║tite re┼ítart v├í┼ího iPhone. Ak je zaseknut├Ż a vibruje, pom├┤┼że v├ím vyn├║ten├Ż re┼ítart / tvrd├Ż reset. Tu je nieko─żko odkazov na va┼íu pomoc.

Vyn├║ti┼ą ukon─Źenie v┼íetk├Żch otvoren├Żch aplik├íci├ş pre iPhone

─Äal┼í├şm jednoduch├Żm hackom, ktor├Ż sa m├┤┼żete pok├║si┼ą vyrie┼íi┼ą probl├ęm vibr├íci├ş iPhone bez ozn├ímenia, je vyn├║ti┼ą ukon─Źenie v┼íetk├Żch otvoren├Żch aplik├íci├ş. Pre toto dvojit├ę kliknutie na tla─Źidlo Domov alebo na telef├│noch iPhone bez tla─Źidla Domov potiahnite prstom nahor a podr┼żte. Teraz otvorte v┼íetky otvoren├ę karty aplik├íci├ş a zru┼íte ich.

Uistite sa, ┼że v├í┼í iPhone nie je mokr├Ż

Modern├ę telef├│ny iPhone s├║ certifikovan├ę na ochranu proti vode. Ak v┼íak prekro─Ź├şte tieto limity, voda m├┤┼że z pr├şstroja vytiec┼ą. IPhone s tekutinou vo vn├║tri m├┤┼że by┼ą katastrofick├Ż a m├┤┼że dokonca sp├┤sobi┼ą, ┼że v├í┼í iPhone bude k ni─Źomu. Ak sa domnievate, ┼że v├í┼í iPhone m├┤┼że by┼ą mokr├Ż, okam┼żite ho vypnite a vysu┼íte.

Vypnite e-mailov├ę upozornenia

E-mailov├í aplik├ícia je notoricky zn├íma pre odosielanie zvukov a vibr├íci├ş oneskoren├ęho upozornenia v neobvykl├Żch ─Źasoch. Ak v├í┼í iPhone bez vibr├íci├ş vibruje, odpor├║─Źame v├ím vypn├║┼ą vibr├ície aplik├ície Mail. Postupujte pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie a uistite sa, ┼że vibr├ície s├║ ├║plne vypnut├ę pre e-maily.

Spustite nastavenie app Ôćĺ Zvuky a haptiky Ôćĺ Nov├í po┼íta Ôćĺ chvenie Ôćĺ ┼Żiadne (predvolen├ę)

Vypnite upozornenia na vibr├ície po┼íty v telef├│ne iPhoneOzn├ímenie o po┼ítovom virante je vypnut├ęPo vykonan├ş vy┼í┼íie uveden├Żch krokov skontrolujte aj nasleduj├║ce kroky.

Otvor nastavenie app Ôćĺ ozn├ímenia Ôćĺ po┼íta Ôćĺ iCloud (alebo v├í┼í e-mailov├Ż ├║─Źet) Ôćĺ zvuky Ôćĺ chvenie Ôćĺ ┼Żiadne (predvolen├ę)

Klepnite na Upozornenia, potom na Po┼íta a iCloud na iPhone alebo iPadV iCloud klepnite na Zvuky, potom klepnite na virabtion a vyberte ┼Żiadne na iPhone a iPadTretia kontrola je podobn├í tej, ktor├║ sme vykonali vy┼í┼íie.

Spustite nastavenie app Ôćĺ ozn├ímenia Ôćĺ po┼íta Ôćĺ VIP Ôćĺ zvuky Ôćĺ chvenie Ôćĺ ┼Żiadny.

Ak chcete vypn├║┼ą aplik├íciu Vibration for Mail na zariaden├ş iPhone, vyberte mo┼żnos┼ą ┼ŻiadneVypnite na svojom iPhone vibr├ície

┼Żiadny z vy┼í┼íie uveden├Żch krokov nefungoval? Nastal ─Źas vypn├║┼ą v┼íetky vibr├ície upozornen├ş na va┼íom iPhone.

Spustite nastavenie app Ôćĺ Zvuky a haptiky Ôćĺ VYPNITE prep├şna─Ź pre Vibrovanie na kr├║┼żku a Vibrovanie pri tichom,

Vypnite na svojom iPhone vibr├ícieChcete ├şs┼ą dokonca extr├ęmnou cestou?

V nastavenie app Ôćĺ pr├şstupnos┼ą Ôćĺ dotykov├í Ôćĺ VYPNITE prep├şna─Ź pre chvenie, Ale vedzte, ┼że ak budete postupova┼ą pod─ża tohto kroku, v┼íetky vibr├ície v├í┼ího iPhone bud├║ deaktivovan├ę. Patria sem n├║dzov├ę vibr├ície sp├┤soben├ę zemetraseniami, vlnami tsunami at─Ć.

Vypnite na svojom iPhone dotykov├ę vibr├ícieObnovi┼ą v┼íetky nastavenia

St├íle nem├íte ┼í┼ąastie? Obnovme v┼íetky nastavenia a oprav├şme n├íhodn├ę vibr├ície iPhone.

Otvoren├ę nastavenie app Ôćĺ v┼íeobecn├Ż Ôćĺ Reset Ôćĺ Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia Ôćĺ Zadajte pr├şstupov├Ż k├│d Ôćĺ Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia

Vysk├║┼íajte DFU (aktualiz├ícia firmv├ęru zariadenia)

Ako posledn├║ mo┼żnos┼ą m├┤┼żete sk├║si┼ą inovova┼ą / prein┼ítalova┼ą svoj iPhone na najnov┼íiu verziu iOS pomocou re┼żimu DFU. Ve─żmi pozorne si pre─Ź├ştajte tento odkaz a predt├Żm, ako ho budete nasledova┼ą, uistite sa, ┼że m├íte v po─Ź├şta─Źi alebo iCloud z├ílohu v├í┼ího iPhone.

Skontrolujte aktualiz├íciu softv├ęru

Apple opravuje chyby pri ka┼żdej aktualiz├ícii softv├ęru, a preto mus├şte v┼żdy spusti┼ą najnov┼íiu verziu syst├ęmu iOS. Ak chcete skontrolova┼ą, ─Źi m├íte ─Źakaj├║cu aktualiz├íciu softv├ęru:

Otvoren├ę nastavenie app Ôćĺ v┼íeobecn├Ż Ôćĺ Aktualiz├ícia softv├ęru

Ak existuje ─Źakaj├║ca aktualiz├ícia, stiahnite si ju a nain┼ítalujte.

Kontakt Apple podpora

Sk├║sili sme takmer v┼íetko, ─Źo m├┤┼żeme na na┼íej ┼ítandardnej individu├ílnej ├║rovni, ale napriek tomu, ak v├ís n├íhodn├ę vibr├ície na─Ćalej ob┼ąa┼żuj├║, je ─Źas kontaktova┼ą Apple Podporte alebo im vyplatte n├ív┼ítevu v obchode.

iPhone vibruje bez d├┤vodu pri nab├şjan├ş

Vibruje v├í┼í iPhone v kr├ítkych intervaloch, ke─Ć ho pripoj├şte na nab├şjanie? Ak ├íno, potom najpravdepodobnej┼íou chybou nie je v├í┼í iPhone, ale nab├şjac├ş k├íbel, ktor├Ż pou┼ż├şvate. Ak to chcete vyrie┼íi┼ą, uistite sa, ┼że pou┼ż├şvate certifikovan├Ż k├íbel blesku. Najlep┼íie je sp├írova┼ą k├íbel s k├íblom Apple adapt├ęr alebo bezpe─Źn├Ż certifikovan├Ż adapt├ęr.

Odhl├ísi┼ą saÔÇŽ

Tak┼że to boli niektor├ę z tipov, trikov, krokov a hackov na vyrie┼íenie probl├ęmu vibrovania iPhone bez d├┤vodu. D├║fam, ┼że jeden z nich pre v├ís pracoval. M├íte nejak├ę ─Ćal┼íie sp├┤soby alebo met├│dy na rie┼íenie tohto probl├ęmu? Dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Mo┼żno by ste si chceli pre─Ź├şta┼ą …

Ke─Ć ste tu, stiahnite si aplik├íciu pre iOS a tie┼ż sa s nami spojte Twitter, Facebooka Instagram ─Ź├şta┼ą viac tak├ęhoto obsahu.

Table of Contents