Ako opraviť tieto bežné chyby v presnom bojovom simulátore

Ako opraviť tieto bežné chyby v presnom bojovom simulátore 1

V tomto novom sprievodcovi vás prevedieme niektorými z bežných chýb hlásených v Úplne presnom simulátore bitiek a uvedieme zoznam možných riešení na ich opravu.

Úplne presný bojový simulátor alebo skrátene TABS je populárna bojová simulačná hra, ktorá má zaujímavú fyziku ragdoll. Musíte umiestniť svoje armády na celé bojisko a potom naplánovať stratégie, ako sa vysporiadať s nepriateľskými silami. Odteraz je verejná alfa verzia hry k dispozícii v službe Steam. Hráči zažijú kampaň s 20 misiami a režimom karantény s mnohými ďalšími funkciami, ktoré budú čoskoro pridané.

Vzhľadom na to, že ide o skorú verziu hry, je pochopiteľné, že existuje údajne veľa technických problémov a problémov. Patria sem problémy, ktoré zlyhajú a hra sa zasekne počas jazdy. Okrem toho existujú aj niektoré dôležité herné zariadenia, o ktorých sa uvádza, že nefungujú tak, ako by mali.

Ako opraviť tieto bežné chyby v presnom bojovom simulátore

Bežné chyby v presnom bojovom simulátore

Toto sú štyri chyby, s ktorými sa v Totally presné Battle Simulator stretávajú viacerí hráči:

Game crashesCharging error 3: 0000065432Rated jednotky bugSlow framerate

Pozrime sa na všetky z nich podrobnejšie.

Hra zlyhá

Toto je jeden z najčastejšie uvádzaných problémov v hre. Niekoľko hráčov sa sťažovalo, že hra má tendenciu zlyhávať počas bitiek alebo niekedy keď odchádzajú. Hoci sa zdá, že posledná oprava vyriešila niektoré problémy pre niektorých používateľov, neurobila to úplne.

snímania zle 3: 0000065432

Toto je ďalšie chybové hlásenie, s ktorým sa niektorí hráči stretli počas hry. Dôvodom môžu byť niektoré základné problémy so samotným klientom Steam.

Chyby na diaľku

Viacerí hráči uviedli, že rôzne zariadenia sa javia neobvykle. To vedie k niektorým bizarným scenárom, napríklad, že lukostrelci strieľajú šípy vysoko nad svoje ciele a nespôsobujú vôbec žiadne škody.

Pomalý snímok

Zrejme to znamená, že hra vyhodí snímky a uviazne v spomalenom pohybe počas hry.

Pozrime sa teraz na opravy chýb uvedených vyššie.

Ako opravím tieto bežné chyby?

Opravené zlyhania hry v úplne presnom simulátore bitiek

Pravdepodobne budete schopní vyriešiť problémy so zlyhaním v hre tak, že budete chcieť spustiť v DirectX 11. Ak chcete, aby bola úspešná, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

Otvorte knižnicu služby Steam, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu hry a vyberte položku „Vlastnosti“. Vyberte kartu Všeobecné a vyberte možnosť Nastaviť možnosti spustenia. Zadajte dialógové okno, ktoré sa zobrazí -force-d3d11 a kliknite na tlačidlo „OK“. Zatvorte okno vlastností a skúste spustiť hru, aby ste zistili, či sa problém vyriešil.

Opravte chybu 3: 0000065432 v kompletne presnom simulátore bitky

Ako sme už uviedli, táto chyba môže byť spôsobená poškodenými súbormi vo vašej knižnici Steam. Táto metóda vám tiež môže pomôcť opraviť neobvykle fungujúce zariadenia v hre. Skontrolujte nasledujúce pokyny:

Otvorte klienta Steam, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu hry a vyberte položku „Vlastnosti“. Prejdite na kartu „Miestne súbory“ a kliknite na tlačidlo „Overiť integritu herných súborov“. Počkajte, kým služba Steam overí všetky vaše herné súbory. Otvorte presný bojový simulátor a zistite, či bola chyba opravená.

Opravte pomalú rýchlosť snímok v presnom bojovom simulátore

Ak to chcete urobiť, zvážte aktualizáciu grafickej karty najnovšími ovládačmi alebo vypnutie vertikálnej synchronizácie. Ten môže pomôcť ovládaním grafickej demolácie. Ak problém pretrváva, môžete skúsiť znova povoliť vertikálnu synchronizáciu alebo zvoliť nižšie nastavenie podrobností. Dúfajme, že by to malo tento problém vyriešiť.

Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže úspešne opraviť tieto bežné chyby v Exact Battle Simulator. Nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie tapety, Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám pomôže vyhrať súťaž o darček 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Vďaka.