Ako opravi┼ą tieto be┼żn├ę chyby v presnom bojovom simul├ítore

Ako opravi┼ą tieto be┼żn├ę chyby v presnom bojovom simul├ítore 1

V tomto novom sprievodcovi v├ís prevedieme niektor├Żmi z be┼żn├Żch ch├Żb hl├ísen├Żch v ├Üplne presnom simul├ítore bitiek a uvedieme zoznam mo┼żn├Żch rie┼íen├ş na ich opravu.

├Üplne presn├Ż bojov├Ż simul├ítor alebo skr├ítene TABS je popul├írna bojov├í simula─Źn├í hra, ktor├í m├í zauj├şmav├║ fyziku ragdoll. Mus├şte umiestni┼ą svoje arm├ídy na cel├ę bojisko a potom napl├ínova┼ą strat├ęgie, ako sa vysporiada┼ą s nepriate─żsk├Żmi silami. Odteraz je verejn├í alfa verzia hry k dispoz├şcii v slu┼żbe Steam. Hr├í─Źi za┼żij├║ kampa┼ł s 20 misiami a re┼żimom karant├ęny s mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi funkciami, ktor├ę bud├║ ─Źoskoro pridan├ę.

Vzh─żadom na to, ┼że ide o skor├║ verziu hry, je pochopite─żn├ę, ┼że existuje ├║dajne ve─ża technick├Żch probl├ęmov a probl├ęmov. Patria sem probl├ęmy, ktor├ę zlyhaj├║ a hra sa zasekne po─Źas jazdy. Okrem toho existuj├║ aj niektor├ę d├┤le┼żit├ę hern├ę zariadenia, o ktor├Żch sa uv├ídza, ┼że nefunguj├║ tak, ako by mali.

Ako opravi┼ą tieto be┼żn├ę chyby v presnom bojovom simul├ítore

Be┼żn├ę chyby v presnom bojovom simul├ítore

Toto s├║ ┼ítyri chyby, s ktor├Żmi sa v Totally presn├ę Battle Simulator stret├ívaj├║ viacer├ş hr├í─Źi:

Game crashesCharging error 3: 0000065432Rated jednotky bugSlow framerate

Pozrime sa na všetky z nich podrobnejšie.

Hra zlyhá

Toto je jeden z naj─Źastej┼íie uv├ídzan├Żch probl├ęmov v hre. Nieko─żko hr├í─Źov sa s┼ąa┼żovalo, ┼że hra m├í tendenciu zlyh├íva┼ą po─Źas bitiek alebo niekedy ke─Ć odch├ídzaj├║. Hoci sa zd├í, ┼że posledn├í oprava vyrie┼íila niektor├ę probl├ęmy pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov, neurobila to ├║plne.

sn├şmania zle 3: 0000065432

Toto je ─Ćal┼íie chybov├ę hl├ísenie, s ktor├Żm sa niektor├ş hr├í─Źi stretli po─Źas hry. D├┤vodom m├┤┼żu by┼ą niektor├ę z├íkladn├ę probl├ęmy so samotn├Żm klientom Steam.

Chyby na dia─żku

Viacer├ş hr├í─Źi uviedli, ┼że r├┤zne zariadenia sa javia neobvykle. To vedie k niektor├Żm bizarn├Żm scen├írom, napr├şklad, ┼że lukostrelci strie─żaj├║ ┼í├şpy vysoko nad svoje ciele a nesp├┤sobuj├║ v├┤bec ┼żiadne ┼íkody.

Pomal├Ż sn├şmok

Zrejme to znamen├í, ┼że hra vyhod├ş sn├şmky a uviazne v spomalenom pohybe po─Źas hry.

Pozrime sa teraz na opravy ch├Żb uveden├Żch vy┼í┼íie.

Ako oprav├şm tieto be┼żn├ę chyby?

Opraven├ę zlyhania hry v ├║plne presnom simul├ítore bitiek

Pravdepodobne budete schopn├ş vyrie┼íi┼ą probl├ęmy so zlyhan├şm v hre tak, ┼że budete chcie┼ą spusti┼ą v DirectX 11. Ak chcete, aby bola ├║spe┼ín├í, postupujte pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie:

Otvorte kni┼żnicu slu┼żby Steam, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ikonu hry a vyberte polo┼żku ÔÇ×VlastnostiÔÇť. Vyberte kartu V┼íeobecn├ę a vyberte mo┼żnos┼ą Nastavi┼ą mo┼żnosti spustenia. Zadajte dial├│gov├ę okno, ktor├ę sa zobraz├ş -force-d3d11 a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×OKÔÇť. Zatvorte okno vlastnost├ş a sk├║ste spusti┼ą hru, aby ste zistili, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

Opravte chybu 3: 0000065432 v kompletne presnom simulátore bitky

Ako sme u┼ż uviedli, t├íto chyba m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í po┼íkoden├Żmi s├║bormi vo va┼íej kni┼żnici Steam. T├íto met├│da v├ím tie┼ż m├┤┼że pom├┤c┼ą opravi┼ą neobvykle funguj├║ce zariadenia v hre. Skontrolujte nasleduj├║ce pokyny:

Otvorte klienta Steam, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ikonu hry a vyberte polo┼żku ÔÇ×VlastnostiÔÇť. Prejdite na kartu ÔÇ×Miestne s├║boryÔÇť a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Overi┼ą integritu hern├Żch s├║borovÔÇť. Po─Źkajte, k├Żm slu┼żba Steam over├ş v┼íetky va┼íe hern├ę s├║bory. Otvorte presn├Ż bojov├Ż simul├ítor a zistite, ─Źi bola chyba opraven├í.

Opravte pomal├║ r├Żchlos┼ą sn├şmok v presnom bojovom simul├ítore

Ak to chcete urobi┼ą, zv├í┼żte aktualiz├íciu grafickej karty najnov┼í├şmi ovl├ída─Źmi alebo vypnutie vertik├ílnej synchroniz├ície. Ten m├┤┼że pom├┤c┼ą ovl├ídan├şm grafickej demol├ície. Ak probl├ęm pretrv├íva, m├┤┼żete sk├║si┼ą znova povoli┼ą vertik├ílnu synchroniz├íciu alebo zvoli┼ą ni┼ż┼íie nastavenie podrobnost├ş. D├║fajme, ┼że by to malo tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

D├║fame, ┼że n├í┼í sprievodca v├ím pom├┤┼że ├║spe┼íne opravi┼ą tieto be┼żn├ę chyby v Exact Battle Simulator. Nezabudnite sa pozrie┼ą na na┼íe ─Ćal┼íie tapety, Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, soci├ílne m├ędi├í, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihl├íste sa na odber n├í┼ího YouTube channel v├ím pom├┤┼że vyhra┼ą s├║┼ąa┼ż o dar─Źek 150 dol├írov. Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti alebo sp├Ątn├║ v├Ązbu, uve─Ćte ni┼ż┼íie svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. V─Ćaka.