Ako opravi┼ą Safari be┼żiaci pomal├ę probl├ęmy na

Ako opravi┼ą Safari be┼żiaci pomal├ę probl├ęmy na 1

Internet je najd├┤le┼żitej┼íou vecou, ÔÇőÔÇőv─Ćaka ktorej ─żudia vlastnia nov├Ż smartphone. Sila internetu udr┼żuje ka┼żd├║ sekundu mili├│ny online. ─Żudia na celom svete sa spoliehaj├║ na internet a h─żadaj├║ v┼íetko a v┼íetko. V takom pr├şpade m├┤┼że by┼ą pre pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov pomal├Ż internet skuto─Źne nepr├şjemn├Ż. ─îas, ktor├Ż ─Źakali nieko─żko min├║t, aby videli a YouTube videopam├Ą┼ą je skon─Źen├í, ak sa tak stane dnes, pou┼ż├şvate─ża sa to na┼ítve. Ak je rovnak├Ż probl├ęm s najob─ż├║benej┼í├şm a najv├Żhodnej┼í├şm smartf├│nom na trhu, situ├ícia sa zhor┼í├ş. Hovor├şme o novom iPhone od Apple, a t├íto pr├şru─Źka v├ím uk├í┼że, ako vyrie┼íi┼ą Safari pomal├Żmi probl├ęmami v telef├│ne iPhone X.

Ako opravi┼ą safari s pomal├Żm probl├ęmom na

D├┤vody a sp├┤soby, ako opravi┼ą safari s pomal├Żmi probl├ęmami v telef├│ne iPhone X

Na va┼íom telef├│ne iPhone m├┤┼że existova┼ą nieko─żko d├┤vodov. Niektor├ę z d├┤vodov s├║:

    Pomal├ę pripojenie na internet Softv├ęr nebol aktualizovan├ŻVysok├Ż prenosVysok├í vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą aplik├ície

Pomal├Ż probl├ęm s internetom sa d├í vyrie┼íi┼ą iba aktualiz├íciou internetov├ęho bal├şka, ktor├Ż by sa mal dosiahnu┼ą kontaktovan├şm poskytovate─ża slu┼żieb. Ak probl├ęm sp├┤sobuje prenos, mali by ste po─Źka┼ą, k├Żm server nestrat├ş svoju komunik├íciu. ─Äal┼íie rie┼íenia s├║ nasleduj├║ce.

Udr┼żujte svoje zariadenie v aktu├ílnom stave

Pred pokusom o vyrie┼íenie probl├ęmov so Safari pomocou pomal├Żch probl├ęmov v telef├│ne iPhone X sa odpor├║─Źa skontrolova┼ą, ─Źi je va┼íe zariadenie aktu├ílne. Aby ste predi┼íli probl├ęmom, je v┼żdy d├┤le┼żit├ę aktualizova┼ą zariadenie. V┼żdy vyh─żadajte nov├ę aktualiz├ície a nain┼ítalujte ich v─Źas. Kroky na n├íjdenie novej aktualiz├ície s├║:

    Otvorte settingsDrap o mo┼żnosti “v┼íeobecn├ę” Klepnite na “Aktualiz├ícia softv├ęru” Ak existuje aktualiz├ícia, kliknite na ┼łu pre stiahnutie a in┼ítal├íciu

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície pre safari

Vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą aplik├íci├ş je d├┤le┼żit├í pre r├Żchlej┼íie spustenie a prep├şnanie medzi aplik├íciami. Ak sa v┼íak vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą aplik├ície pr├şli┼í zv├Ż┼íi, m├┤┼że to spomali┼ą jej be┼żn├║ prev├ídzku. Odpor├║─Źa sa vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície ─Źasto, aby nedo┼ílo k zlyhaniu. M├┤┼żete tie┼ż opravi┼ą safari be┼żiaci pomal├Ż dotaz na iPhone X vymazan├şm vyrovn├ívacej pam├Ąte safari. Kroky na vy─Źistenie vyrovn├ívacej pam├Ąte safari s├║:

    Ak chcete n├íjs┼ą ‘safari’, otvorte nastavenie pos├║vania nadol a stla─Źte ho. Prejdite prstom nadol a vyh─żadajte ÔÇ×jasn├║ hist├│riu a ├║daje o str├ínkachÔÇť, klepnite na ┼łu

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri porozumen├ş Ako opravi┼ą Safari, ktor├Ż ide pomaly na iPhone X. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, zanechajte pros├şm koment├ír ni┼ż┼íie.