Ako opraviť Rust EAC odpojená chyba alebo neočakávaná chyba. (Hra už beží)

Ako opraviť Rust EAC odpojená chyba alebo neočakávaná chyba.  (Hra už beží) 1

Po vydaní hry Rust získali hráči veľa prístupu vďaka hre a príbehu o rýchlom prežití. Ale nedávno sa hráči na PC stretávajú s niekoľkými problémami, ako sú chyby pri štarte, zlyhania, chyby súvisiace s EAC atď. Čo sa tejto hre vôbec nehodí. Ak máte tiež Rust EAC Disconnected Error alebo neočakávanú chybu, mali by ste si prečítať tohto sprievodcu riešením problémov.

Tu sme zdieľali niekoľko opráv, ktoré by pre vás mali fungovať, a už nemusíte dostať špeciálnu chybu. Sprievodca vyriešil problém pre mnohých hráčov a teraz je rad na vás. Už sme spomenuli kroky na opravu chyby pri spustení aplikácie Rust, ktorú môžete skontrolovať tu. Poďme na to bez toho, aby sme to urobili.

Ako opraviť Rust EAC odpojená chyba alebo neočakávaná chyba. (Hra už beží)

Táto chyba teda naznačuje, že vaše internetové pripojenie k serverom EasyAntiCheat nefunguje správne a že herný server nemôže overiť hru pomocou programu EasyAntiCheat. Preto ste automaticky odpojení od servera.

Uistite sa, že program EasyAntiCheat funguje iba na klientovi Steam. Preto sa dôrazne odporúča spustiť hru Rust iba od klienta Steam a skontrolovať, či sa problém vyskytol alebo nie. Táto metóda vo väčšine prípadov problém vyriešila. Ak sa rovnaká chyba stále zobrazuje, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1, Spustiť ako správca

Otvorte klienta Steam> Kliknite na položku Library (Knižnica). Kliknite ľavým tlačidlom myši na hru Rust. Vyberte položku Vlastnosti> Kliknite na kartu Lokálne súbory. Vyberte Prehľadávať miestne súbory> Pravým tlačidlom myši kliknite na program Rust.exe. Vyberte otvorený súbor Umiestnenie> Vyhľadajte priečinok EasyAntiCheat a otvorte ho. Teraz kliknite pravým tlačidlom myši na súbor „EasyAntiCheat_setup.exe“. Kliknutím začiarknite políčko Spustiť ako správca. Zatvorte všetky súbory a ukončite Steam správne. Môžete tiež reštartovať počítač. Spustite Steam znova a spustite hru Rust.

2, Obnovte predvolené nastavenie DNS

vytlačiť Windows Kláves + R z klávesnice a do dialógového okna Spustiť napíšte ncpa.cpl. Po stlačení OK sa otvorí nastavenie internetového pripojenia. Potom kliknite pravým tlačidlom myši na sieťový adaptér, ktorý používate. Kliknite na položku Vlastnosti> Dvakrát kliknite na verziu internetového protokolu 4 (TCP / IPv4). Kliknite na „Získať adresu IP automaticky“ pre adresu IP na karte Všeobecné. Kliknite na „Získať adresu servera DNS automaticky“ pre adresy DNS. Ak ho chcete povoliť, kliknite na začiarkavacie políčko „Overiť nastavenia pri ukončení“. Nakoniec kliknutím na tlačidlo OK uložte zmeny a reštartujte počítač. Spustite hru zo služby Steam a problém by sa mal teraz vyriešiť.

To je všetko, chlapci. Dúfame, že ste tento článok považovali za veľmi užitočný. V prípade otázok môžete komentovať nižšie.