Ako opraviť Rage of Rage 4 zle Windows nemôžete nájsť SOR4.exe?

Ako opraviť Rage of Rage 4 zle Windows nemôžete nájsť SOR4.exe? 1

Nedávno uviedli Streets of Rage 4 Beat ’em up hra už začala robiť niekoľko ďalších chýb Windows Používatelia PC. Aby som bol veľmi presný, Streets of Rage 4 chyba ukazuje „Windows “nemôže nájsť SOR4.exe.” Uistite sa, že ste názov zadali správne, a potom to skúste znova. „Ak máte rovnaký problém, môžete postupovať podľa jednoduchého sprievodcu riešením problémov uvedeného nižšie.

Aj keď zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie od vývojárov, tu sú niektoré z trikov, ktoré by vo väčšine prípadov mali fungovať. Hra je k dispozícii pre väčšinu populárnych platforiem, ale uvedená chyba sa zdá, že sa objaví pri spustení hry Windows väčšinou. Ak sa rovnaká chyba vyskytne aj po preinštalovaní hry alebo po overení herných súborov a ďalších, mali by ste skontrolovať tohto jednoduchého sprievodcu.

Ako opraviť Rage of Rage 4 zle Windows nemôžete nájsť SOR4.exe?

Ako opraviť Rage of Rage 4 zle Windows nemôžete nájsť SOR4.exe?

Vyskúšajte niekoľko ľahko použiteľných trikov, ktoré vyriešili toľko problémov so spustením pre väčšinu počítačových hier.

1, Spustite hru ako správca

Na počítači spustite klienta Steam. Pravým tlačidlom myši kliknite na Streets of Rage 4 hry v knižnici Steam. Prejdite na Vlastnosti> Kliknite na kartu Lokálne súbory. Kliknite na Prehľadávať miestne súbory. Prejdite na Streets of Rage 4 prehrajte súbor aplikácie exe vo vnútri priečinka x64. Kliknite naň pravým tlačidlom myši> Vlastnosti. Prejdite na kartu Kompatibilita. Začiarknutím políčka „Spustiť tento program ako správca“ ho povolíte. Nakoniec kliknutím na tlačidlo Použiť uložte zmeny a reštartujte počítač. Po dokončení hry spustite hru a skontrolujte, či sa problém vyriešil alebo nie.

Ak nie je stanovený, postupujte podľa nasledujúcej metódy.

2, Spustite program Steam ako správca

Prejdite na Môj počítač (File Explorer)> Prejdite priamo na inštaláciu Steam (i, e C: Program Files (x86) Steam). Ak máte nainštalované zariadenie Steam na akomkoľvek inom zariadení, urobte tak. V priečinku Steam kliknite pravým tlačidlom myši na aplikačný súbor Steam exe. Musíte naň kliknúť pravým tlačidlom myši a kliknúť na položku Vlastnosti. Prejdite na kartu kompatibility. Začiarknite políčko „Spustiť tento program ako správca“> Kliknite na tlačidlo Použiť a reštartujte počítač.

Teraz môžete spustiť Streets of Rage 4 hry a skontrolujte chyby. Ak to ešte nie je vyriešené, postupujte podľa nasledujúceho.

3, Vypnite funkciu Steam Overlay

Spustite klienta Steam> Kliknite na ponuku Nastavenia. Vyberte kartu V hre. Tu jednoducho zrušte začiarknutie políčka „Aktivovať parnú komunitu počas hry“. Potom kliknite na tlačidlo OK a reštartujte počítač. Nakoniec znova spustite Steam a začnite hru.

Dúfame, že tieto metódy odstránia chybu pri spustení vašej ulice Streets of Rage 4 hra. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa vyjadriť nižšie.