Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako opravi┼ą neust├íle ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte na Disney Plus

Probl├ęmy s vyrovn├ívan├şm obsahu Disney Plus - ako to vyrie┼íi┼ą

Disney Plus je ├║plne nov├í slu┼żba streamovania, ktor├í je star├í iba p├ír mesiacov. S oh─żadom na to nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że bude bezchybn├Ż. Pou┼ż├şvatelia hl├ísia niektor├ę be┼żn├ę probl├ęmy t├Żkaj├║ce sa Disney Plus, napr├şklad probl├ęmy s ukladan├şm do vyrovn├ívacej pam├Ąte.

Na┼ía rada v├ím pom├┤┼że ur─Źi┼ą pr├ş─Źinu probl├ęmov s prehr├ívan├şm diskov Disney Plus, aby ste ich mohli opravi┼ą. Niektor├ę z nich s├║visia s hardv├ęrom, ale v├Ą─Ź┼íina sa t├Żka softv├ęru.

Za─Źnite s pripojen├şm na internet

Najsk├┤r skontrolujte pripojenie k internetu a uistite sa, ┼że je stabiln├ę. Ak je to mo┼żn├ę, m├┤┼żete namiesto pripojenia Wi-Fi vysk├║┼ía┼ą k├íblov├ę pripojenie. T├Żmto sp├┤sobom zaist├şte, ┼że dostanete najlep┼í├ş sign├íl.

Ofici├ílna internetov├í r├Żchlos┼ą odpor├║─Źan├í spolo─Źnos┼ąou Disney Plus je 5,0 Mb / s, ak chcete, aby sa obsah vysielal vo vysokom rozl├ş┼íen├ş (720p alebo 1080p), alebo 25 Mb / s, ak chcete streamova┼ą v 4k Ultra HD. Toto je v┼íak len minimum a pravdepodobne by ste mali ma┼ą e┼íte vy┼í┼íie r├Żchlosti, aby ste dosiahli najlep┼í├ş v├Żkon.

Ak je v├í┼í internet na rovnakej ├║rovni, potom by mali sta─Źi┼ą r├Żchlosti odpor├║─Źan├ę spolo─Źnos┼ąou Disney. Je tie┼ż inteligentn├ę preru┼íi┼ą va┼íe pripojenie, t. J. Pou┼ż├şva┼ą ho iba na streamovanie bez pripojenia ─Ćal┼í├şch zariaden├ş.

Ak v├í┼í internet nie je probl├ęmom, pre─Ź├ştajte si ─Ćal┼íie opravy uveden├ę ni┼ż┼íie. Ak je v├í┼í internet pr├şli┼í pomal├Ż, porozpr├ívajte sa so svoj├şm poskytovate─żom internetov├Żch slu┼żieb o aktualiz├ícii bal├şka alebo prejdite na lep┼íieho poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb.

disney plus vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą vyh─żad├ívania

Skontrolujte, ─Źi je softv├ęr aktualizovan├Ż

Jedn├Żm z najbe┼żnej┼í├şch zdrojov softv├ęrov├Żch probl├ęmov je zastaran├Ż softv├ęr. Uistite sa, ┼że pou┼ż├şvate najnov┼íiu verziu aplik├ície Disney Plus pre zariadenia so syst├ęmom Android alebo iOS.

Sta─Ź├ş, ke─Ć na svojom zariaden├ş klepnete na odkaz a vyberiete mo┼żnos┼ą Aktualizova┼ą. M├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą aplik├íciu a potom ju znova stiahnu┼ą z ofici├ílneho obchodu s aplik├íciami. Nasleduj tieto kroky:

 1. Odstr├í┼łte aplik├íciu Disney Plus zo svojho zariadenia.
 2. Vypnite a znova zapnite zariadenie (reštartujte).
 3. Nav┼ít├şvte ofici├ílny obchod s aplik├íciami, stiahnite a nain┼ítalujte najnov┼íiu verziu Disney Plus.

Uistite sa tie┼ż, ┼że va┼íe streamovacie zariadenie be┼ż├ş na najnov┼íej verzii OS. Skontrolujte nastavenia svojho zariadenia, pravdepodobne na karte Syst├ęm. Cesta sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od typu zariadenia.

Skontrolujte hardv├ęr

Hardv├ęr je tie┼ż ve─żmi d├┤le┼żit├Ż. Verte tomu alebo nie, Disney Plus odpor├║─Źa k├íble pre najlep┼í├ş z├í┼żitok zo streamingu. Ak pou┼ż├şvate inteligentn├║ telev├şziu, Roku, Fire TV at─Ć., Mali by ste pou┼żi┼ą nasleduj├║ce k├íble: HDCP 2,2,

Tieto k├íble sl├║┼żia na vysokokvalitn├ę a vysokor├Żchlostn├ę streamovanie bez ukladania do vyrovn├ívacej pam├Ąte, najm├Ą pri streamovan├ş UHD. Skontrolujte, ─Źi je zariadenie kompatibiln├ę s t├Żmito k├íblami.

Je samozrejm├ę, ┼że by ste mali pou┼ż├şva┼ą iba zariadenie, ktor├ę podporuje Disney Plus. V opa─Źnom pr├şpade by ste t├║to platformu na streamovanie nemohli pou┼żi┼ą.

Sk├║ste re┼ítartova┼ą v┼íetko

M├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą star├Ż spo─żahliv├Ż re┼ítart. Niektor├ş to naz├Żvaj├║ energetick├Żm cyklom. To je, ke─Ć v┼íetko vypnete a znova zapnete. V┼íetko zah┼Ľ┼ła va┼íe streamovacie zariadenie, modem a smerova─Ź. Postupujte takto:

 1. Za─Źnite s modemom a smerova─Źom. Vypnite ich stla─Źen├şm vyp├şna─Źa alebo ich odpojte od zdroja nap├íjania.
 2. Potom vypnite streamovacie zariadenie, ktor├ę pou┼ż├şvate (telev├şzor, tablet, po─Ź├şta─Ź at─Ć.)
 3. Pribli┼żne po pribli┼żne jednej min├║te znova zapnite modem a smerova─Ź.
 4. Zapnite streamovacie zariadenie.

Tento energetick├Ż cyklus m├í kapacitu na vyrie┼íenie mnoh├Żch probl├ęmov s prehr├ívan├şm vr├ítane vyrovn├ívacej pam├Ąte. Znova spustite program Disney Plus na streamovacom zariaden├ş a zistite, ─Źi probl├ęm st├íle pretrv├íva.

Vyma┼żte s├║bory cookie a ├║daje vo vyrovn├ívacej pam├Ąti

Kedyko─żvek pou┼ż├şvate prehliada─Ź, niektor├ę ├║daje sa ukladaj├║ do vyrovn├ívacej pam├Ąte, rovnako ako aj s├║bory cookie webov├Żch str├ínok. V niektor├Żch pr├şpadoch to v┼íak m├┤┼że prehliada─Ź pre┼ąa┼żi┼ą, najm├Ą ak ste medzi─Źasom nevymazali jeho vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. Preto┼że kroky sa l├ş┼íia pre ka┼żd├Ż prehliada─Ź, pokyny n├íjdete na ofici├ílnej str├ínke podpory.

Kroky s├║ v podstate tieto:

 1. Spustite prehliada─Ź.
 2. Prejdite na mo┼żnosti alebo nastavenia.
 3. Vyberte mo┼żnos┼ą Hist├│ria alebo Ochrana osobn├Żch ├║dajov.
 4. Nakoniec vyma┼żte najnov┼íiu hist├│riu, vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje. Nezabudnite vybra┼ą a odstr├íni┼ą v┼íetko.

M├┤┼żete to urobi┼ą aj na tabletoch a telef├│noch s Androidom tak, ┼że prejdete na nastavenia, vyh─żad├íte aplik├ície a n├ísledne ulo┼ż├şte. Tu m├┤┼żete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje z ─żubovo─żnej aplik├ície vr├ítane aplik├ície Disney Plus.

disney plus vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą

Bu─Ć trpezliv├Ż

Niekedy trochu trpezlivosti prech├ídza dlh├í cesta. Disney Plus je st├íle nov├Ż a niekedy sa slu┼żba m├┤┼że pre┼ąa┼żi┼ą. Existuje ve─ża pou┼ż├şvate─żov a servery m├┤┼żu by┼ą ob─Źas pr├şli┼í zanepr├ízdnen├ę, ─Źo m├┤┼że tie┼ż sp├┤sobi┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ─Ćal┼íie probl├ęmy s prehr├ívan├şm.

Ak ste vykonali v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę kroky a v├í┼í obsah sa st├íle uklad├í do vyrovn├ívacej pam├Ąte, m├┤┼żete sa kone─Źne obr├íti┼ą na ofici├ílnu z├íkazn├şcku podporu spolo─Źnosti Disney Plus.

V┼íetko dobr├ę? Je v├í┼í streamovac├ş z├í┼żitok na Disney Plus teraz plynul├Ż? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov.