Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie YouTube prestal pracova┼ą a havaruje na akomko─żvek telef├│ne?

Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie YouTube prestal pracova┼ą a havaruje na akomko─żvek telef├│ne? 2

YouTube viac ako 5 miliardy stiahnut├ş k dne┼ín├ęmu d┼łu cez Android a iOS. Aj ke─Ć prich├ídza s Androidom smartphones, m├í viac ako 2,5 miliardy akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov na palube a obsah v hodnote tis├şcov rokov sa r├Żchlo zvy┼íuje ka┼żd├║ hodinu. Pou┼żit├şm YouTube po dlh├║ dobu m├┤┼że sp├┤sobi┼ą prehriatie, r├Żchlu stratu bat├ęrie at─Ć. Nie s├║ to v┼íak jedin├ę d├┤vody. ─îo by ste urobili, ak by aplik├ícia mala nejak├ę chyby alebo in├ę probl├ęmy, ktor├ę by ju v ur─Źitom okamihu sp├┤sobili zlyhanie, alebo ak sa to neza─Źne. Museli ste vidie┼ą ÔÇ×Prep├í─Ź YouTube prestal fungova┼ą ÔÇťv telef├│ne. Tu je nieko─żko sp├┤sobov, ako tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą na akomko─żvek telef├│ne.

Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie YouTube prestal pracova┼ą a havaruje na akomko─żvek telef├│ne? 3

Ako bohu┼żia─ż opravi┼ą YouTube prestal pracova┼ą a havaruje na akomko─żvek telef├│ne?

Squash app

Je to celkom jednoduch├ę. Akon├íhle zist├şte, ┼że aplik├ícia je na ceste alebo zlyhala alebo ke─Ć sa zobraz├ş kontextov├ę okno, v ktorom aplik├ícia prestala fungova┼ą, zatvorte ju. Prejdite do ÔÇ×najnov┼íiehoÔÇť rozhrania aplik├ície a potiahnut├şm do─żava alebo doprava alebo nahor zatvorte aktu├ílnu aplik├íciu. Pred stla─Źen├şm po─Źkajte nieko─żko sek├║nd YouTube aplik├íciu re┼ítartujte a skontrolujte, ─Źi probl├ęm pretrv├íva alebo nie.

Vyn├║ti┼ą Zastavenie aplik├ície

T├íto met├│da je ve─żmi u┼żito─Źn├í, ke─Ć zist├şte, ┼że zlyhania aplik├ície sa po spr├ívnom zatvoren├ş aplik├ície nevyrie┼íia. T├Żmto sa program ukon─Ź├ş (YouTube) naraz a sn├í─Ć v┼íetky technick├ę chyby, ktor├ę sa vyskytli pri pou┼ż├şvan├ş YouTube bude vyrie┼íen├í aspo┼ł do─Źasne, ak nie natrvalo.

Reštartujte telefón

V├í┼żne neviete, ┼że sa telef├│n re┼ítartuje, ke─Ć sa aplik├ícia YouTube n├íhle zr├║ti alebo ke─Ć sa na displeji zobraz├ş spr├íva ÔÇ×─ż├║toÔÇť YouTube prestal pracova┼ą ÔÇťv ka┼żdom danom pr├şpade to stoj├ş za to. D├┤vodom je skuto─Źnos┼ą, ┼że sa m├┤┼żu kedyko─żvek vyskytn├║┼ą chyby a technick├ę probl├ęmy. M├┤┼że sa to sta┼ą v okamihu, ke─Ć stla─Ź├şte YouTube otvori┼ą ho po nieko─żk├Żch min├║tach alebo ke─Ć va┼íe akcie v aplik├ícii spustia v┼íetky udalosti, ktor├ę sp├┤sobia ukon─Źenie a zastavenie aplik├ície.

Vyma┼żte s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├íci├ş

├Üprimne povedan├ę, v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş sa zr├║ti, ke─Ć s├║ s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte po┼íkoden├ę alebo ─Źiasto─Źne prep├şsan├ę. S├║bory cache s├║ do─Źasn├ę s├║bory, ktor├ę syst├ęm vytvor├ş pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície alebo slu┼żby. To zjednodu┼íuje pr├ícu, preto┼że aplik├ícia bude spracov├íva┼ą ├║daje r├Żchlej┼íie. Niektor├ę s├║bory vo vyrovn├ívacej pam├Ąti s├║ nevyhnutn├ę, maj├║ probl├ęmy. Ak sa aplik├ícia nena─Ź├şta alebo nezru┼í├ş alebo vykazuje in├║ chybu, sk├║ste vymaza┼ą s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte, preto┼że to m├┤┼że urobi┼ą. Takto to m├┤┼żete urobi┼ą znova.

Najsk├┤r otvori┼ą nastavenie na smartf├│ne s Androidom. Mus├şte prejs┼ą na aplik├ície a h─żada┼ą ÔÇ×YouTube“Cho─Ć na”skladovaniea stla─Źte obidve Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ÔÇ×Odstr├íni┼ą ├║dajeÔÇť a to je v┼íetko.

Skontrolujte, ─Źi je aplik├ícia kompatibiln├í alebo nie

M├┤┼żu existova┼ą rie┼íenia, ako spusti┼ą nekompatibiln├║ aplik├íciu vo va┼íom syst├ęme, ale preto┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov tak neurob├ş, ─Źi o tom vie alebo nie. Nekompatibiln├ę aplik├ície maj├║ tendenciu zlyh├íva┼ą na za─Źiatku, ke─Ć sa pok├║site otvori┼ą aplik├íciu alebo ke─Ć s├║ vyvolan├ę ur─Źit├ę podmienky, ktor├ę sp├┤sobia zlyhanie aplik├ície. V┼żdy m├┤┼żete n├íjs┼ą sp├┤sob, ako odstr├íni┼ą mierne star┼íiu verziu aplik├ície, ale to nezaru─Źuje, ┼że aplik├ícia bude fungova┼ą. Ak sa novo nain┼ítalovan├í aplik├ícia st├íle zr├║ti, m├┤┼że to by┼ą pr├ş─Źinou.

Sk├║ste aplik├íciu odin┼ítalova┼ą a znova nain┼ítalova┼ą

V├Ą─Ź┼íinu ─Źasu nie─Źo sp├┤sob├ş zlyhanie aplik├ície a m├┤┼że ├şs┼ą o s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte alebo verziu aplik├ície, ktor├í nie je kompatibiln├í alebo nie je definovan├í. V takom pr├şpade v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą odin┼ítalova┼ą aplik├íciu a znova ju nain┼ítalova┼ą. Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície s├║ v┼íetky podporn├ę s├║bory a v┼íetky prostriedky, ktor├ę boli ├║lo┼żiskom, vymazan├ę. Ke─Ć aplik├íciu prein┼ítalujete, bude to najnov┼íia verzia aplik├ície YouTube N├ípady. D├║fajme, ┼że to bude fungova┼ą. Ak nem├┤┼żete odin┼ítalova┼ą YouTube (preto┼że je to bloatware vo v├Ą─Ź┼íine telef├│nov s Androidom), sk├║ste ho na chv├ş─żu zak├íza┼ą a potom ho aktivova┼ą.

Overte, ─Źi nedo┼ílo ku konfliktu aplik├íci├ş

Nie ka┼żd├Ż m├┤┼że vedie┼ą, ┼że aplik├ície maj├║ konflikty. Dve aplik├ície m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą rovnak├║ sadu zdrojov, ktor├ę m├┤┼żu zabr├íni┼ą aktiv├ícii aplik├ície alebo urobi┼ą nie─Źo, ─Źo u┼ż in├í aplik├ícia u┼ż rezervovala. Konflikt aplik├íci├ş m├┤┼że ma┼ą samozrejme nieko─żko d├┤vodov, napr├şklad to, ┼że ste zmenili niektor├ę nastavenia, ktor├ę zak├ízali niektor├║ z aplik├íci├ş zapojen├Żch do konfliktu. Overte teda, kedy sa ÔÇ×prep├í─ŹiloÔÇť YouTube prestal fungova┼ą ÔÇťalebo sa mohli vyskytn├║┼ą probl├ęmy so zlyhan├şm a ak├ę zmeny ste vykonali, aby ste ich mohli zvr├íti┼ą. Ak nie, od─Ź├ştajte ─Ćal┼íiu met├│du a probl├ęm zmizne.

Odpo─Ź├ştajte tov├írensk├ę nastavenie

Toto je dobre zn├ímy sp├┤sob ukon─Źenia ak├Żchko─żvek probl├ęmov alebo probl├ęmov, ktor├ę by ste si v┼íimli na smartf├│noch s Androidom. T├║to met├│du m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ak YouTube aplik├ícia sa n├íhle zr├║ti a ┼żiadna in├í met├│da uveden├í vy┼í┼íie nepom├┤┼że. Sk├┤r ako budete m├┤c┼ą pokra─Źova┼ą, nezabudnite, ┼że by ste mali ma┼ą z├ílohu v┼íetk├ęho ulo┼żen├ęho v telef├│ne, preto┼że proces je nezvratn├Ż. Tu je n├ívod, ako da┼ą jeden dokopy na pou┼żitie so smartf├│nom s Androidom.

Najprv mus├şte vypn├║┼ą zariadenie. ─Äal┼í├şm krokom je stla─Źenie kombin├ície dvoch alebo troch hardv├ęrov├Żch tla─Źidiel v z├ívislosti od zna─Źky a modelu telef├│nu. M├┤┼że to by┼ą bu─Ć Power + Volume UP, Power + Volume DOWN alebo Power + Volume UP + Volume DOWN a na nieko─żko sek├║nd podr┼żte tla─Źidl├í. Ke─Ć sa tla─Źidl├í zobrazia na obrazovke, m├┤┼żete ich uvo─żni┼ą. Na v├Żber mo┼żnosti budete potrebova┼ą tla─Źidlo nap├íjania, zatia─ż ─Źo ovl├ída─Źe hlasitosti bud├║ ozna─Źen├ę ako naviga─Źn├ę tla─Źidl├í alebo inak ┼ípecifikovan├ę. Mus├şte vybra┼ą mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş “Zmaza┼ą ├║daje / obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia”.─Äalej je potrebn├ę potvrdi┼ą zapnut├şm mo┼żnosti, ktor├í hovor├ş ÔÇ×├üno, odstr├íni┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─żaÔÇť a to bude v┼íetko. vybra┼ą ÔÇ×Re┼ítartujte syst├ęm terazÔÇť kone─Źne ukon─Źi┼ą tento probl├ęm.

Related Articles

Back to top button