Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie Facebook Messenger prestal fungova┼ą a do┼ílo k chybe na telef├│ne?

Facebook Messenger je prakticky neprekonan├í aplik├ícia na vytv├íranie okam┼żit├Żch spr├ív na soci├ílnych sie┼ąach, ktorej pou┼ż├şvate─żsk├í z├íklad┼ła be┼ż├ş v miliard├ích. Ve─ża ─żud├ş by ste online na┼íli kedyko─żvek. Aplik├ícia u─żah─Źuje v├Żmenu spr├ív, konverz├ície, preto┼że sa objav├ş na obrazovke, ke─Ć pr├şde spr├íva, a umo┼ż┼łuje pr├şjemcovi okam┼żite odpoveda┼ą. ─îo by ste v┼íak urobili, keby Facebook Messenger aplik├ícia n├íhle za─Źne pada┼ą? ─îo by ste urobili, ak by sa, bohu┼żia─ż, zobrazilo upozornenie na telef├│n Facebook Messenger prestal pracova┼ą bu─Ć postupne, alebo len mimo modrej? Preto sme tu preto, aby sme v├ím pomohli. Tu je nieko─żko sp├┤sobov, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy na akomko─żvek zariaden├ş s Androidom.

Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie Facebook Messenger prestal fungova┼ą a do┼ílo k chybe na telef├│ne? 1

Ako opravi┼ą nane┼í┼ąastie Facebook Messenger prestal fungova┼ą a do┼ílo k chybe na telef├│ne?

Najskôr zatvorte aplikácie

Nie je to prv├í vec, ktor├║ rob├ş┼í. Ak ste sa dostali, bohu┼żia─ż Facebook Messenger prestal fungova┼ą alebo do┼ílo k chybe telef├│nu, jednoducho aplik├íciu zavrite. Ak chcete na to prida┼ą vplyv, sk├║ste zatvori┼ą v┼íetky otvoren├ę aplik├ície, aby sa v┼íetky nahromaden├ę prostriedky na cest├ích vymazali.

Sila Zastavte to!

Vy┼í┼íie uveden├Żm sp├┤sobom bolo iba zatvorenie aplik├ície alebo aplik├íci├ş, ale t├íto aplik├ícia ju prin├║ti zastavi┼ą. T├íto met├│da je u┼żito─Źn├í, ke─Ć je aplik├ícia zamrznut├í na obrazovke alebo ke─Ć nereaguje at─Ć. T├íto met├│da aplik├íciu n├ísilne vypne. T├Żm sa neulo┼ż├ş ┼żiadna neulo┼żen├í pr├íca, ale vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov to pom├┤┼że z├şska┼ą sp├Ą┼ą funkcie, ktor├ę aplik├ícia vykon├íva.

  • Ak chcete vyn├║ti┼ą zastavenie aplik├ície, prejdite na str├ínku Nastavenia >> Aplik├ície.
  • H─żada┼ą Facebook Messenger v aplik├ície a klepnite na┼ł.
  • Klepnite na 'N├║tene zastavenie' ak je aplik├ícia spusten├í v popred├ş alebo na pozad├ş.

Vyma┼żte s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├íci├ş

S├║bory cache s├║ v podstate do─Źasn├ę s├║bory, ktor├ę aplik├ícia vytvor├ş, ke─Ć sa pou┼ż├şva. U┼íetr├ş to ve─ża ─Źasu, ktor├ę by inak sp├┤sobilo spomalenie aplik├ície. S├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte sa m├┤┼żu po┼íkodi┼ą alebo prep├şsa┼ą, ─Ź├şm by sa vyvolalo mno┼żstvo probl├ęmov a jedn├Żm z nich je aj zlyhanie aplik├ície. V tak├Żchto pr├şpadoch je nevyhnutn├ę zbavi┼ą sa s├║borov vyrovn├ívacej pam├Ąte, aby ste skontrolovali, ─Źi skuto─Źne do┼ílo k chybe alebo k aplik├ícii alebo samotn├ęmu telef├│nu.
Krok ─Ź.1: – Najprv cho─Ćte na internet Nastavenia >> Aplik├ície,
Krok ─Ź.2: – Vyh─żadajte Facebook Messenger aplik├íciu a klepnite na ┼łu.
Krok ─Ź.3: – Klepnite na Ukladac├ş priestor a stla─Źte "Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą" a "Vy─Źisti┼ą d├íta".
Krok ─Ź.4: – Re┼ítartujte aplik├íciu a overte, ─Źi chyba st├íle existuje alebo nie.

Skontrolujte dostupn├ę ├║lo┼żisko

Vo v┼íeobecnosti to nebude probl├ęm na telef├│noch s 64 GB alebo vy┼í┼í├şm internetov├Żm ├║lo┼żiskom alebo dokonca na telef├│noch s 32 GB, ale s roz┼í├şrite─żnou pam├Ą┼ąou, ale bude to ma┼ą z├ísadn├Ż vplyv na telef├│ny s krat┼í├şm intern├Żm ├║lo┼żiskom. D├┤vodom je, ┼że v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş vr├ítane Facebook Messenger pou┼ż├şva intern├║ pam├Ą┼ą na spracovanie ├║dajov, ukladanie s├║borov a s┼ąahovanie videa at─Ć. Mal├í vn├║torn├í pam├Ą┼ą m├┤┼że zabr├íni┼ą ovplyvneniu v┼íetk├Żch t├Żchto alebo in├Żch funkci├ş. Skontrolujte, ─Źi je intern├í pam├Ą┼ą k dispoz├şcii pre aplik├ície, aby fungovali slobodne alebo nie. Ak nie, sk├║ste odstr├íni┼ą niektor├ę polo┼żky alebo presun├║┼ą niektor├ę pohybliv├ę s├║bory na extern├║ kartu SD.

Reštartujte zariadenie

Ak aplik├ícia vyn├║ti zastavenie fungovania alebo vymazania vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├ície a v┼íetky tieto met├│dy nefunguj├║, sk├║ste zariadenie re┼ítartova┼ą. T├Żm sa n├íhle vypn├║ v┼íetky aplik├ície a slu┼żby. Vyma┼ż├║ sa t├Żm do─Źasn├ę s├║bory, ako aj technick├ę chyby, ktor├ę sa vyskytli pri pokuse o pou┼żitie Facebook Messenger alebo ─żubovo─żn├í in├í aplik├ícia, ktor├í bohu┼żia─ż vykon├íva ÔÇś Facebook Messenger tu prestal fungova┼ą.

Skontrolujte aktualizáciu

Ak chcete skontrolova┼ą dostupnos┼ą aktualiz├íci├ş, m├┤┼żete prejs┼ą na str├ínku Google Play Store a prejdite do ─Źasti Moje aplik├ície a hry, ktor├í sa objav├ş, ke─Ć naraz├şte na ponuku prete─Źenia. Tu n├íjdete inform├ície o v┼íetk├Żch aplik├íci├ích a aktualiz├íci├ích, ak nie. Odpor├║─Źa sa priebe┼żne aktualizova┼ą v┼íetky aplik├ície, aby sa predi┼ílo probl├ęmom. ─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako skontrolova┼ą dostupnos┼ą aktualiz├íci├ş pre Facebook Messenger najm├Ą m├í prejs┼ą Google Play Store, vyh─żadajte pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu a klepnite na ikonu ÔÇśaktualizova┼ąÔÇśTla─Źidlo, ktor├ę sa zobraz├ş oproti aplik├ícii.

Odinštalujte a znova nainštalujte

Toto je popul├írny sp├┤sob, preto┼że zlyhanie aplik├ície ob─Źas alebo v┼żdy ob┼ąa┼żuje ─żud├ş a nebude rozm├Ż┼í─ża┼ą pred odin┼ítalovan├şm aplik├ície a jej op├Ątovnou in┼ítal├íciou, ak ju chce aj tak pou┼żi┼ą. T├íto met├│da funguje vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov, ke─Ć aplik├ícia sp├┤sobila cel├Ż rad probl├ęmov, ktor├ę sa nevyrie┼íili ani potom, ─Źo pou┼ż├şvate─ż pou┼żil nieko─żko vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d. D├║fajme, ┼że t├íto met├│da funguje vo v├í┼í prospech.

Vytiahnite hlavn├Ż reset

Toto je obzvl├í┼í┼ą v┼íestrann├í met├│da, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vyrie┼íenie v┼íetk├Żch probl├ęmov, ktor├ę sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą smartphones, Upozor┼łujeme, ┼że pokia─ż si mysl├şte, ┼że to nie je d├┤le┼żit├ę, neprech├ídzajte sa t├Żmto sp├┤sobom, preto┼że sp├┤sob vyma┼że v┼íetky ├║daje zo zariadenia a bude nevratn├Ż. Ak ste skuto─Źne u┼ż dos┼ą ob┼ąa┼żovan├ş Facebook Messenger V ka┼żdom pr├şpade si urobte z├ílohu v┼íetk├Żch ├║dajov a postupujte pod─ża tohto sprievodcu.
Krok 01: Vypnite telef├│n.
Krok 02: Stla─Źte kombin├íciu t├Żchto kl├ívesov – Power + Volume UP; Power + Volume DOWN alebo Volume UP + DOWN + Nap├íjanie. (Note ┼że t├íto kombin├ícia sa men├ş s v├Żrobou a modelom zariadenia).
Krok 03: Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidl├í, k├Żm sa nezobraz├ş re┼żim obnovenia neukazuje sa.
Krok 04: vybra┼ą 'Zmaza┼ą ├║daje / obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia' a potom ÔÇ×├üno – odstr├íni┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─żaÔÇť pomocou prep├şna─Źa nap├íjania (na v├Żber) a ovl├ída─Źov hlasitosti (na navig├íciu).
Krok 05: Nakoniec vyberte polo┼żku ÔÇ×Re┼ítartujte syst├ęm terazÔÇť ukon─Źi┼ą t├║to met├│du.