Ako opravi┼ą na─Ź├║vacie pom├┤cky MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş v syst├ęme iOS 13

Po─Źujete zvuky upozornen├ş na sluchov├Żch pom├┤ckach Made for iPhone (MFI)?

Je frustruj├║ce, ┼że tieto ozn├ímenia neprest├ívaj├║ preru┼íova┼ą v├í┼í zvuk, ke─Ć po─Ź├║vate nie─Źo in├ę alebo mo┼żno uskuto─Ź┼łujete d├┤le┼żit├Ż hovor.

Apple v├ím to umo┼żnilo po─Źu┼ą ozn├ímenia teraz, na rozdiel od predch├ídzaj├║cich. Pre niektor├Żch to v┼íak bolo hor┼íie, preto┼że to m├┤┼że by┼ą zdrojom frustr├ície, preto┼że to preru┼í├ş ich ─Źinnos┼ą na telef├│ne. Ak patr├şte k t├Żm, ktor├ş z toho nie s├║ spokojn├ş, tento ─Źl├ínok je ur─Źen├Ż pre v├ís.

N├í┼í sprievodca pre dne┼íok v├ím pom├┤┼że opravi┼ą va┼íe na─Ź├║vacie pr├şstroje MFI, ktor├ę hraj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş vo va┼íom syst├ęme iOS 13. Zah┼Ľ┼ła rie┼íenia a rie┼íenia, ktor├ę m├┤┼żete okam┼żite pou┼żi┼ą na nastavenie upozornen├ş pre iPhone alebo iPad tak, ako chcete, bez toho, aby zazvonili neust├íle zvuky upozornen├ş. do u┼í├ş.

Bez ─Ćal┼í├şch okolkov, umo┼ż┼łuje sko─Źi┼ą priamo dovn├║tra.

OBSAH
 1. Povoli┼ą tich├Ż re┼żim
 2. Zak├íza┼ą nastavenia upozornen├ş aplik├íci├ş
 3. Vypnite zvonenie na na─Ź├║vac├şch zariadeniach
 4. Zme┼łte nastavenie zvukov a hapt├şk
 5. Nastavte nastavenia smerovania zvuku
 6. Obnovi┼ą pripojenie Bluetooth
 7. Re┼ítartujte na─Ź├║vacie pr├şstroje PFI a znova sp├írujte
 8. Aktualizácia na iOS 13.2,3 alebo novšie
 9. Kontakt Apple podpora

Ako opravi┼ą na─Ź├║vacie pom├┤cky MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş v syst├ęme iOS 13 1

How Opravi┼ą na─Ź├║vacie pom├┤cky MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş v syst├ęme iOS 13: 9 Sp├┤soby

1, Povoli┼ą tich├Ż re┼żim.

Najvidite─żnej┼í├şm rie┼íen├şm, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą, ak sa vyskytne tento probl├ęm, je zapnutie tich├ęho re┼żimu na va┼íom zariaden├ş.

V─Ćaka tomu sa nebudete ob┼ąa┼żova┼ą upozorneniami a ich zvukmi zo zariadenia a aplik├íci├ş. To samozrejme zah┼Ľ┼ła tie, ktor├ę sa t├Żkaj├║ pr├íce na hlasnom telef├│ne a na─Ź├║vacom pr├şstroji. To znamen├í, ┼że zvuk telef├│nu cez Bluetooth m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą s na─Ź├║vacou pom├┤ckou.

Vlo┼żte svoj iPhone Tich├Ż m├│d, budete musie┼ą presun├║┼ą prepnite ved─ża tla─Źidla hlasitosti tak to oran┼żov├í, Ak sa chcete dozvedie┼ą, ako sa to rob├ş, pozrite si nasleduj├║ci obr├ízok.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

Ak tak neurob├şte, nebudete po─Źu┼ą vyzv├í┼łacie t├│ny alebo v├Żstrahy, ale ostatn├ę zvuky sa bud├║ prehr├íva┼ą cez reproduktory va┼íich pr├şstrojov a na─Ź├║vacie pr├şstroje. Ke─Ć skon─Ź├şte so svojou ─Źinnos┼ąou, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą vr├íti┼ą sa sp├Ą┼ą Re┼żim zvonenia r├Żchlym pohybom prep├şna─Źa. T├Żmto sa znova aktivuj├║ v┼íetky va┼íe upozornenia.

2, Zak├íza┼ą nastavenia upozornen├ş aplik├íci├ş.

─Äal┼íie rie┼íenie, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na spr├ívu upozornen├ş, je v samotnom nastaven├ş v├í┼ího iPhone alebo iPad. M├íte mo┼żnos┼ą deaktivova┼ą upozornenia aplik├íci├ş, ktor├ę zastavia v┼íetky upozornenia a ich zvuky upozornen├ş, aby v├ís bombardovali.

Nev├Żhodou v┼íak je, ┼że nebudete dost├íva┼ą ┼żiadne inform├ície o aktualiz├íci├ích pre t├║to aplik├íciu na va┼íom hlasnom telef├│ne ani na na─Ź├║vac├şch pr├şstrojoch. Ak m├┤┼żete pracova┼ą za t├Żchto podmienok, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v procese.

Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie app.
 2. Potom vyh─żadajte a ┼ąuknite na ikonu ozn├ímenia vo─żba.

Nastavenia syst├ęmu iOS 13

 1. Teraz vyberte aplik├íciu v zozname a prepnite prep├şna─Ź pre Povoli┼ą upozornenia,

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

Note

Navy┼íe, ak si chcete ponecha┼ą upozornenia, ale nechcete len zvuky, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą vypn├║┼ą zvuky vo─żba.

 1. Nakoniec to zopakujte krok 3 pre v┼íetky ostatn├ę aplik├ície, pre ktor├ę chcete vypn├║┼ą upozornenie.

Ke─Ć s├║ upozornenia vypnut├ę pre va┼íe aplik├ície, nebude pokra─Źova┼ą v preru┼íovan├ş zvukovej aktivity, ktor├║ vykon├ívate cez na─Ź├║vac├ş pr├şstroj MFI. V┼żdy sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą znova aktivova┼ą upozornenia tak, ┼że ich budete potrebova┼ą pod─ża rovnak├Żch krokov uveden├Żch vy┼í┼íie, aby ste ich dostali sp├Ą┼ą, ak ich potrebujete.

3, Vypnite zvonenie na na─Ź├║vac├şch zariadeniach.

Telef├│nne upozornenia a vyzv├í┼łacie t├│ny m├┤┼żu zosta┼ą po─Źute─żn├ę, aj ke─Ć sa rozhodnete deaktivova┼ą nastavenia upozornen├ş pre aplik├íciu. Apple Poskytol sp├┤sob, najm├Ą pre pr├şstupov├ę zariadenia, na ovl├ídanie zvonenia a ozn├ímenia SMS, ktor├ę s├║ po─Źu┼ą. Vypnut├şm tohto nastavenia v├ís prestan├║ ru┼íi┼ą tieto zvukov├ę zvuky v na─Ź├║vac├şch pr├şstrojoch.

Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie app.
 2. Potom klepnite na ikonu pr├şstupnos┼ą mo┼żnos┼ą a Po─Ź├║vacie zariadenia vo─żba.

Nastavenia pr├şstupnosti

 1. Nakoniec prepnite Prehra┼ą zvonenie prepnite ho na oto─Źenie OFF,

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

Ke─Ć s├║ na va┼íich na─Ź├║vac├şch zariadeniach deaktivovan├ę zvonenia, nebudete ich nikdy preru┼íova┼ą, ke─Ć sa pok├║site streamova┼ą video, po─Ź├║va┼ą nejak├║ hudbu alebo ke─Ć telefonujete s niek├Żm. Ak ho chcete povoli┼ą sp├Ą┼ą, m├┤┼żete postupova┼ą pod─ża vy┼í┼íie uveden├ęho postupu a zapn├║┼ą ho sp├Ą┼ą Prehra┼ą zvonenie nastavenia.

4, Zme┼łte nastavenie zvukov a hapt├şk.

Ak nechcete ├║plne deaktivova┼ą nat├şvne zvukov├ę upozornenia v├í┼ího telef├│nu iPhone, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą upravi┼ą a minimalizova┼ą tak jeho hlasitos┼ą. Je to perfektn├ę, ak ste v poriadku pri prij├şman├ş upozornen├ş na svojom zariaden├ş, ale chcete, aby neboli tak hlasn├ę.

Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie app.
 2. Potom klepnite na ikonu Zvuky a haptiky mo┼żnos┼ą zobrazenia nastaven├ş zvuku.
 3. ─Äalej m├┤┼żete upravi┼ą Ringer a v├Żstrahy hlasitos┼ą pomocou tla─Źidla hlasitosti na bo─Źnej strane zariadenia.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

 1. Nakoniec upravte v┼íetky dostupn├ę zvukov├ę ozn├ímenia v├í┼ího iPhone pod Zvuky a vibra─Źn├ę vzory v sekcii s prijate─żn├Żmi preferenciami.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, t├íto konfigur├ícia je u┼żito─Źn├í, ak chcete, aby v├ím boli zasielan├ę ozn├ímenia, ale bez pr├şli┼ín├ęho ob┼ąa┼żovania. Vysk├║┼íajte to a dajte n├ím vedie┼ą ni┼ż┼íie, ako to funguje pre v├ís.

5, Nastavte nastavenia smerovania zvuku.

Rovnako d├┤le┼żit├ę je, aby bol v├í┼í hovor a zvukov├Ż sign├íl smerovan├Ż do spr├ívneho zariadenia. To znamen├í, ┼że budete chcie┼ą zabezpe─Źi┼ą, aby v┼íetky prich├ídzaj├║ce hovory alebo prehr├ívanie m├ędi├ş z v├í┼ího iPhone / iPad boli spr├ívne pripojen├ę k va┼íim na─Ź├║vac├şm pr├şstrojom, aby ste predi┼íli zbyto─Źn├Żm zvukov├Żm ┼íumom. M├┤┼żete to urobi┼ą v nastaven├ş smerovania zvuku na va┼íom iPhone.

Tu je ako:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie v├í┼ího iPhone s opera─Źn├Żm syst├ęmom iOS 13.
 2. Potom klepnite na ikonu pr├şstupnos┼ą a potom klepnite na ikonu dotykov├í vo─żba.
 3. ─Äalej prejdite v dolnej ─Źasti obrazovky a potom klepnite na ikonu Zavolajte na smerovanie zvuku vo─żba.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

 1. Nakoniec klepnite na ikonu N├íhlavn├í s├║prava Bluetooth mo┼żnos┼ą nasmerova┼ą zvuk volania do v├í┼ího na─Ź├║vacieho pr├şstroja MFI.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş,

6, Obnovi┼ą pripojenie Bluetooth.

Je be┼żn├ę, ┼że po ├║prave nastaven├ş v├í┼ího zariadenia n├íjdete, mo┼żno sa ─Źudujete, pre─Źo sa zmeny prejavia okam┼żite.

Deje sa tak preto, ┼że nastavenia s├║ vopred na─Ź├ştan├ę alebo ukladan├ę do vyrovn├ívacej pam├Ąte, aby sa r├Żchlej┼íie reagovalo na pripojenie pri spusten├ş. Znamen├í to, ┼że zmena nastaven├ş sa prejav├ş a┼ż po re┼ítartovan├ş zariadenia alebo po obnoven├ş spojenia Bluetooth, aby sa umo┼żnila aktualiz├ícia.

Tu n├íjdete, ─Źo rob├şte:

 1. Najprv otvorte Riadiace centrum na vašom iPhone a klepnite na bluetooth ikona. Ak je povolená, klepnite na ikonu a vypnite ju.

Riadiace centrum iOS 13

 1. Potom cho─Ćte na nastavenie aplik├íciu, klepnite na pr├şstupnos┼ąa potom klepnite na ikonu Skratka pre pr├şstupnos┼ą vo─żba.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

 1. Odtia─ż vyh─żadajte ┼ít├ştok pom├┤cky MFI a skontrolujte, ─Źi je vidite─żn├í zna─Źka za─Źiarknutia. Ak je za┼íkrtnut├í vo─żba, znamen├í to, ┼że je zapnut├í. Klepnut├şm na ┼ít├ştok zru┼í├şte za─Źiarknutie pol├ş─Źka disable ono.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

 1. Vr├í┼ąte sa do Riadiace centrum, potom klepnite na ikonu bluetooth ikonu, aby ste ju znova povolili.
 2. Nakoniec ├íno kroky 2 a 3 znova a tentokr├ít klepnite na ┼ít├ştok v├í┼ího na─Ź├║vacieho pr├şstroja MFI umo┼żni┼ą znova.

Po obnoven├ş spojenia Bluetooth s na─Ź├║vac├şmi pr├şstrojmi MFI by ste mali by┼ą schopn├ş n├íjs┼ą rie┼íenia, ktor├ę ste vysk├║┼íali v tomto pr├şspevku, a fungova┼ą pod─ża toho, ako ste ich nastavili.

7, Re┼ítartujte na─Ź├║vacie pr├şstroje PFI a znova sp├írujte.

Ak predch├ídzaj├║ca met├│da nefungovala, je mo┼żn├ę, ┼że nastavenia na ├║rovni siete m├┤┼żu by┼ą po┼íkoden├ę. Ak ju chcete opravi┼ą, mus├şte vypn├║┼ą na─Ź├║vac├ş pr├şstroj MFI otvoren├şm krytu bat├ęrie zariadenia a potom ho znova sp├írova┼ą s telef├│nom iPhone alebo iPad, aby ste ho mohli znova pou┼żi┼ą.

Pod─ża Apple podpora, tu n├íjdete, ako m├┤┼żete vykona┼ą cel├Ż proces:

 1. Najprv sa uistite, ┼że je zapnut├ę rozhranie Bluetooth. Ak nie, otvorte Riadiace centrum na va┼íom iPhone alebo iPad a klepnite na bluetooth ikona.
 2. Potom otvorte kryt bat├ęrie na na─Ź├║vacom zariaden├ş a oto─Źte ho OFF,
 3. ─Äalej sa vr├í┼ąte do svojho iPhone / iPad a otvorte nastavenie,
 4. Klepnite na ikonu pr├şstupnos┼ą a potom klepnite na ikonu vypo─Źutie a vyberte Po─Ź├║vacie zariadenia,
 5. Teraz zatvorte kryt bat├ęrie na va┼íom na─Ź├║vacom zariaden├ş a skontrolujte svoj iPhone / iPad, ─Źi vyh─żad├í va┼íe na─Ź├║vacie zariadenie.
 6. Nakoniec v r├ímci Nasl├║chadl├í MFI v ─Źasti klepnite na n├ízov na─Ź├║vacieho zariadenia a vyberte polo┼żku p├ír vo v├Żzve na spr├ívu so ┼żiados┼ąou o p├írovanie.

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

Po tomto procese skontrolujte za─Źiarkavacie zariadenie MFI Hearing Devices, aby ste ho mohli okam┼żite za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą. Aktualizovan├ę nastavenia v├í┼ího iPhone / iPad t├Żkaj├║ce sa v├í┼ího zvuku sa tie┼ż prejavia.

8, Aktualizácia na iOS 13.2,3 alebo novšie.

V ─Źase p├şsania tohto textu Apple vydal nov├║ verziu iOS (iOS 13.2,3), ktor├ę preuk├ízali, ┼że tento probl├ęm vyrie┼íili niektor├ş pou┼ż├şvatelia. T├şto pou┼ż├şvatelia uverejnili svoje potvrdenie na internete Apple Podporte spolo─Źenstvo str.

Teraz, ako budete pokra─Źova┼ą a aktualizujte svoju verziu iOS, nezabudnite z├ílohujte svoj iPhone prv├ę pou┼żitie iCloud alebo v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. Po dokon─Źen├ş m├┤┼żete iPhone alebo iPad aktualizova┼ą pod─ża nasleduj├║cich krokov.

Tu je vysvetlen├ę, ako m├┤┼żete aktualizova┼ą svoj iPhone alebo iPad na najnov┼íiu verziu:

 1. Najprv sa uistite, ┼że v├í┼í iPhone / iPad je zapojen├Ż do stabiln├ęho zdroja nap├íjania a je pripojen├Ż k internetu pomocou Wi-Fi.
 2. Potom cho─Ćte na nastavenie, potom v┼íeobecn├Ża potom vyberte Aktualiz├ícia softv├ęru,

Nasl├║chadl├í MFI, ktor├ę prehr├ívaj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş

 1. Teraz vyberte a klepnite na Stiahnite a nain┼ítalujte, Ak sa zobraz├ş v├Żzva na do─Źasn├ę odstr├ínenie aplik├íci├ş z d├┤vodu priestorov├Żch po┼żiadaviek na aktualiz├íciu, klepnite na ─Ćalej, Neboj sa. Syst├ęm iOS prein┼ítaluje aplik├ície, ktor├ę odstr├ínil po tomto procese.
 2. koh├║tik In┼ítal├ícia pokra─Źova┼ą v procese okam┼żite. Alebo si m├┤┼żete zvoli┼ą klepnutie nesk├┤r kde si m├┤┼żete vybra┼ą Nain┼ítalujte dnes ve─Źer alebo Pripome┼ł mi nesk├┤r, Ak vyberiete mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą dnes ve─Źer, pred prechodom do re┼żimu sp├ínku pripojte zariadenie k nap├íjaniu. Va┼íe zariadenie sa aktualizuje automaticky cez noc.
 3. Nakoniec zadajte svoje heslo ak je to pou┼żite─żn├ę.

iOS 13.3,1 aktualizova┼ą

Po dokon─Źen├ş aktualiz├ície m├┤┼żete pomocou na─Ź├║vac├şch pr├şstrojov otestova┼ą, ─Źi sa zvuky upozornen├ş st├íle prehr├íva. D├║fajme, ┼że aktualiz├ícia urob├ş pr├ícu za v├ís. Ak nie, budete musie┼ą nasledova┼ą ─Ćal┼íiu met├│du a skontaktova┼ą sa s ┼łou Apple,

9, Kontakt Apple Podpora.

Ak pre v├ís ┼żiadna z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d nefungovala, d├┤razne v├ím odpor├║─Źame oslovi┼ą v├ís Apple bu─Ć prostredn├şctvom telef├│nu alebo osobne, aby ste skontrolovali va┼íe zariadenie aj na─Ź├║vacie pr├şstroje, aby sa zistilo, ─Źi sa vyskytli nejak├ę chyby.

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nie s├║ spokojn├ş s nov├Żm syst├ęmom iOS 13.2,3 aktualizova┼ą, preto┼że to vylu─Źuje pou┼ż├şvate─żom mo┼żnos┼ą po─Źu┼ą ich ozn├ímenia v ich na─Ź├║vac├şch pom├┤ckach PFI ├║plne, ako sa uv├ídza v Apple Podporte spolo─Źenstvo str. Ak ste jedn├Żm z nich alebo uprednost┼łujete zdie─żanie t├ęmy, o ktorej sa hovor├ş v tomto pr├şspevku, potom nap├şsa┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu Apple v├Żvoj├íri, Apple akt├şvne ─Ź├şta sp├Ątn├║ v├Ązbu a m├┤┼że v├ís kontaktova┼ą, ak bude potrebova┼ą viac inform├íci├ş na vyrie┼íenie probl├ęmu. ─î├şm viac z n├ís probl├ęm nahl├ísime, t├Żm v├Ą─Ź┼íie s├║ ┼íance na vydanie novej aktualiz├ície s potrebn├Żmi opravami.

Apple Sp├Ątn├í v├Ązba pre iPhone

Av┼íak, ak m├íte ┼ąa┼żkosti robi┼ą sami, m├┤┼żete v┼żdy ├şs┼ą na svoje najbli┼ż┼íej Apple sklad pre pomoc. Existuj├║ Apple- certifikovan├ş technici, ktor├ş v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą skontrolova┼ą konfigur├íciu na─Ź├║vac├şch pr├şstrojov MFI a nastavenie zariadenia iPhone. Pred opusten├şm obchodu v┼íak skontrolujte, ─Źi v┼íetko funguje na tom, ako by ste chceli by┼ą nastaven├Ż.

A to obaluje n├í┼ího sprievodcu o tom, ako opravi┼ą va┼íe na─Ź├║vacie pr├şstroje MFI, ktor├ę hraj├║ v┼íetky zvuky upozornen├ş v syst├ęme iOS 13. D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol pri h─żadan├ş opravy. Ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto t├ęmy, m├┤┼żete zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.

Ak v├ím tento sprievodca pomohol, zdie─żajte ho.