Ako opraviť možnosti automatickej opravy na zariadení iPhone X

Ako opraviť možnosti automatickej opravy na zariadení iPhone X 1

Najviac nepríjemnou vecou, ​​s ktorou sa užívateľ smartfónu stretne pri písaní, je možnosť automatickej opravy. Keď zariadenie opraví, čo píšete a nikdy neprišiel požadovaným spôsobom, môže to spôsobiť, že sa používateľ bude cítiť bezpečne. Pre niektorých používateľov môže byť táto možnosť veľmi užitočná, ale väčšina ľudí ju nenávidí. Zvyčajne to, čo robia všetci používatelia na klávesnici, je vypnúť možnosť automatickej opravy. Ak vlastníte iba kultový nový kultový iPhone, tu sú spôsoby, ako vyriešiť možnosti automatickej opravy na zariadení iPhone X.

Najčastejšia otázka, na ktorú moji mnohí používatelia upozorňujú v priebehu niekoľkých dní od uvedenia zariadenia iPhone X na trh, je s možnosťou automatickej opravy. Väčšina používateľov hlásila problémy, ako napríklad zariadenie, ktoré koriguje „i“ na „A“ a ďalšie. Apple sám sľúbil, že problém existuje vo väčšine nových iPhone X, ktoré sa doteraz predávali. Správy to hovoria Apple čoskoro sa pokúsi vyriešiť problém novou aktualizáciou. Čakanie na aktualizáciu na vyriešenie tohto problému môže byť pre mnohých používateľov nepríjemné. Tu je niekoľko jednoduchých krokov, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problémov s možnosťami automatickej opravy na zariadení iPhone X.

Ako opraviť možnosti automatickej opravy na zariadení iPhone X

Spôsoby, ako vyriešiť možnosti automatickej opravy na zariadení iPhone X

Aj keď bude vydaná aktualizácia na vyriešenie všetkých čakajúcich problémov, nie je to praktické pre používateľov, ktorí sú závislí od SMS. Pomocou možnosti automatickej korekcie môžete vykonať niekoľko jednoduchých krokov, ktoré vám môžu pomôcť vyriešiť všetky problémy. Čítajte nižšie a nájdete ich.

Zakázať automatickú opravu

Najjednoduchšia možnosť nie je nič viac, ako ju deaktivovať. Niektorí používatelia si nemyslia, že je dôležité, aby bola táto možnosť povolená, ale niektorí ju veľa potrebujú. Možnosti automatickej opravy môžu byť v skutočnosti veľmi užitočné pri odosielaní textových správ a odstraňovaní všetkých chýb pri písaní. Takže ak sa vám to nepáči, môžete vyskúšať nižšie uvedené kroky.

Obnovte slovník klávesnice

Problémy so slovníkom klávesnice môžu tiež spôsobovať problémy s fungovaním automatickej korekcie. Vynulovanie slovníka klávesnice je preto dobrým krokom na vyskúšanie. Kroky na resetovanie slovníka klávesnice na vašom iPhone x sú:

    Otvorte settingsDrap na ‘všeobecnej’ optionDrap on the ‘reset’ optionDrap na ‘reset klávesnice keyboard’ možnosť a potvrďte reset

Nahradenie textu v slovníku

Ak môžete zistiť problém, ktorý sa stále vyskytuje, skúste nahradiť text v slovníku. Postupujte takto:

    Otvorte settingsDraw na ‘všeobecnej’ optionDrap na ‘keyboard’Draw na’ nahradenie textu ‘optionDelay znak’ + ‘Vyplňte frázové pole a panel skratiek, ako ste si želali

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako opraviť možnosť automatickej opravy na zariadení iPhone X. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár nižšie.