Ako opravi┼ą mest├í Skylines PathUnit.m_VehicleTypes nen├íjden├ę chyba System.MissingFieldException?

Ako opravi┼ą mest├í Skylines PathUnit.m_VehicleTypes nen├íjden├ę chyba System.MissingFieldException? 1

Mest├í: Skylines je modern├í, ale klasick├í videohra s simul├íciou otvoren├ęho sveta, v ktorej si hr├í─Źi m├┤┼żu vytv├íra┼ą a spravova┼ą svoje vlastn├ę mesto. Predstavuje nov├ę hern├ę prvky, ktor├ę v├ís vyz├Żvaj├║ vybudova┼ą, napl├ínova┼ą, implementova┼ą a udr┼żiava┼ą cel├ę mesto pomocou ─Ćal┼í├şch slu┼żieb, ako s├║ dane, ─Źistenie ┼żivotn├ęho prostredia, kontroln├ę ├║zemn├ę pl├ínovanie, ─Ćal┼íie verejn├ę slu┼żby, doprava a mnoho ─Ćal┼íieho. Niektor├ş hr├í─Źi PC v┼íak maj├║ ┼ąa┼żkosti so spusten├şm hry kv├┤li mest├ím Skylines PathUnit.m_VehicleTypes Not Found Error System.MissingFieldException.

Tak┼że ak m├íte podobn├ę probl├ęmy alebo chyby, ktor├ę sa t├Żkaj├║ va┼íej Windows Ke─Ć za─Źnete alebo hr├íte hru Mest├í: Skylines, po─Ź├şta─Ź, mali by ste si cel├Ż ─Źl├ínok pre─Ź├şta┼ą spr├ívne. Za zmienku tie┼ż stoj├ş, ┼że uveden├í chyba alebo nejak├ę in├ę probl├ęmy sa zvy─Źajne vyskytuj├║ v d├┤sledku poslednej aktualiz├ície hry. Preto┼że v├Ą─Ź┼íina hr├í─Źov ozn├ímila, ┼że po aktualiz├ícii hry na najnov┼íiu verziu opravy sa hra Mest├í: Skylines zr├║ti alebo sa chyby Mods alebo ulo┼żen├ę hry nena─Ź├ştaj├║ a ─Ćal┼íie.

Ako opravi┼ą mest├í Skylines PathUnit.m_VehicleTypes nen├íjden├ę chyba System.MissingFieldException?

Ako opravi┼ą mest├í Skylines PathUnit.m_VehicleTypes nen├íjden├ę chyba System.MissingFieldException?

Ako sme u┼ż uviedli, t├íto chyba sa vyskytuje, ak ste ned├ívno aktualizovali hru Mest├í: Skylines na klientovi Steam a pou┼ż├şvate dielensk├Ż re┼żim, ktor├Ż sa st├íva zastaran├Żm (nie je kompatibiln├Ż s novou verziou). Uistite sa preto, ┼że ste zastarali re┼żimy, ktor├ę nie s├║ kompatibiln├ę s najnov┼íou aktualiz├íciou opravy alebo najnov┼íou aktualiz├íciou DLC.

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa vyskytuje t├íto hra: Mest├í: Skylines chyba v d├┤sledku star┼íej verzie Traffic Manager President Edition alebo TM: PE re┼żimu. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je preto ├║plne opusti┼ą star┼íiu verziu modov a znova skontrolova┼ą hru. Ak hra po tomto postupe funguje dobre, m├┤┼żete skontrolova┼ą najnov┼íiu verziu aplik├ície m├│dy odtia─żto a prihl├íste sa k odberu pod─ża va┼íich prian├ş.

Okrem toho by ste si mali tie┼ż overi┼ą integritu hry od klienta Steam. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite v po─Ź├şta─Źi na klienta Steam> Prejs┼ą do kni┼żnice> Prav├Żm tla─Źidlom kliknite na mest├í: Hra Skylines> Vlastnosti> karta Miestne s├║bory> Overi┼ą integritu s├║boru hry> Po dokon─Źen├ş overenia zatvorte okno a re┼ítartujte klienta Steam. , Potom spustite hru a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil alebo nie.

Ak ste v┼íak do svojho po─Ź├şta─Źa nain┼ítalovali program Skyline Vanilla Cities Skyline, nevyskytli by sa ┼żiadne probl├ęmy s re┼żimami modemu alebo DLC.

To je v┼íetko, chlapci. D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca na rie┼íenie probl├ęmov bol u┼żito─Źn├Ż. V pr├şpade ot├ízok sa m├┤┼żete sp├Żta┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.