Ako opraviť kód chyby NBA 2K20 6f8ce31b

Ako opraviť kód chyby NBA 2K20 6f8ce31b 1

Po prepustení NBA 2K20 v septembri minulého roka sa značný počet hráčov údajne stretol s niektorými technickými problémami. Jedným z týchto problémov je kód chyby 6f8ce31b.

Ako vieme, chyby v hre sa považujú za jednu z najhorších a je známe, že ničia celú hru. Preto bude potrebné ich najskôr opraviť. V tejto príručke vás prevedieme prípadnými opravami tohto problému v NBA 2K20.

Ako opraviť kód chyby NBA 2K20 6f8ce31b

Opravte kód chyby 6fce31b v NBA 2K20

Kód chyby 6fce31b je jedným z najviac nepríjemných problémov v NBA 2K20. Zvyčajne sa objaví, keď hráč práve zasiahol finále NBA a potom zistí, že v hre MyCareer nemôže hrať ďalšiu hru. Niekedy sa to prejaví aj predtým, ako vyhráte posledný zápas proti bojovníkom. Hra uviazne. Výsledkom je, že vám bráni dosiahnuť túžbu po víťazstve.

Presný dôvod tejto chybovej správy bohužiaľ ešte nevieme. Neexistuje teda definitívne riešenie. Zdá sa však, že niektoré metódy fungovali pre niektorých používateľov, ktoré uvádzame nižšie.

Zdá sa, že odinštalovanie a opätovná inštalácia hry pre niektorých ľudí fungovala. Viacerým používateľom sa to podarilo napraviť jednoduchým zatvorením hry a reštartovaním o niekoľko dní neskôr. Okamžité hranie hry rýchleho vyzdvihnutia v oblasti, MyCareer ukazuje, že ste pripojení k internetu a problém vyrieši. O tom však existuje určitá kontroverzia. Výberom „OK“ a opätovným otvorením bolo hlásené, že MyCareer reštartuje hru a spôsobí, že bojovníci uverejnia príspevok nad hráčom.

Dúfame, že táto príručka vám pomôže s akýmikoľvek opravami a riešeniami. Ak sa vám to páčilo, nezabudnite sa pozrieť na ostatných Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pre skvelé videá súvisiace s Androidom a hrami. Vďaka. Keď dostaneme ďalšie informácie o tomto chybovom kóde, aktualizujeme túto časť. Maj oči otvorené!