Ako opravi┼ą k├│d chyby Apex Legends Freeze CE-34878-0

Ako opravi┼ą k├│d chyby Apex Legends Freeze CE-34878-0 1

2019 Apex Legends m├í niektor├ę probl├ęmy s najnov┼í├şmi aktualiz├íciami a niektor├ş pou┼ż├şvatelia PS4 ─Źelia nieko─żk├Żm chyb├ím alebo chyb├ím. Tentoraz PlayStation 4 pou┼ż├şvatelia za┼ż├şvaj├║ k├│d chyby Apex Legends Freeze CE-34878-0, T├íto chyba sa zvy─Źajne objav├ş na modrej obrazovke, ke─Ć hra zamrzne a potom d├┤jde tie┼ż k jej zlyhaniu. Tak┼że dos┼ą nepr├şjemn├ę veci, ktor├ę pou┼ż├şvatelia dnes dostan├║. Na┼í┼ąastie m├íme jednoduch├ę rie┼íenie tohto probl├ęmu. Pozrime sa teda ni┼ż┼íie.

Ako sme u┼ż uviedli, konkr├ętna chyba sa objav├ş pre PlayStation 4 iba teraz. Ale po poslednej aktualiz├ícii sa zd├í, ┼że k chybe doch├ídza dos┼ą ─Źasto, ─Źo je ─Ćal┼íia zl├í vec. Pou┼ż├şvatelia teda nem├┤┼żu hru spr├ívne hra┼ą a niekedy aj pokrok ulo┼żenej hry zmizne. To─żko pou┼ż├şvate─żov nahl├ísilo rovnak├║ ot├ízku na ofici├ílnom f├│re EA Apex Legends Forum.

Ako opravi┼ą k├│d chyby Apex Legends Freeze CE-34878-0

Aj ke─Ć bude hra pre u┼ż├şvate─żov PS4 stra┼íideln├í, rie┼íenie je dos┼ą jednoduch├ę. Tak┼że prejdite na krok r├Żchlej opravy, v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je upravi┼ą nastavenie nastaven├ş zvuku v ponuke hry. Znie to zauj├şmavo, spr├ívne! V niektor├Żch oh─żadoch je hlavnou povinnos┼ąou tohto chybov├ęho k├│du mo┼żnos┼ą ÔÇ×Konvertova┼ą prich├ídzaj├║ci hlasov├Ż rozhovor na textov├Ż chatÔÇť.

Sta─Ź├ş preto v nastaveniach zvuku hry vypn├║┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Konvertova┼ą prich├ídzaj├║ci hlasov├Ż text na textov├Ż chatÔÇť a hru ├║plne re┼ítartova┼ą. To je v┼íetko.

─Äal┼íia aktualiz├ícia opr├ív by sa v┼íak pova┼żovala za trval├ę rie┼íenie tejto chyby. Dovtedy zosta┼łte naladen├ş pre ─Ćal┼íie inform├ície. D├║fame, ┼że ste tento ─Źl├ínok pova┼żovali za u┼żito─Źn├Ż. V pr├şpade ot├ízok sa m├┤┼żete sp├Żta┼ą v koment├íri ni┼ż┼íie.