Ako opravi┼ą iPhone X pokra─Źuje v re┼ítarte probl├ęmu

Ako opravi┼ą iPhone X pokra─Źuje v re┼ítarte probl├ęmu 1

iPhone X je bezpochyby najlep┼í├ş smartphone na dne┼ínom trhu. S ├║chvatn├Żm dizajnom a funkciami, ktor├ę sa doteraz na smartf├│ne nikdy predt├Żm nevideli, je sen milenca smartf├│nu vlastni┼ą iPhone X. Samotn├í vzru┼íuj├║ca funkcia je to, ─Źo prin├║tilo mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov z├şska┼ą ├║plne nov├Ż iPhone X cez svoju vysok├║ cenov├║ zna─Źku. Do nieko─żk├Żch dn├ş od uvedenia na trh sa u┼ż za─Źali objavova┼ą spr├ívy a je zmie┼ían├Ż s fantastick├Żm z├í┼żitkom a probl├ęmami. V tomto ─Źl├ínku sa dozviete mo┼żnosti rie┼íenia probl├ęmov na vyrie┼íenie probl├ęmu iPhone X a pokra─Źujte v re┼ítartovan├ş probl├ęmu samotn├ęho.

Ak sa v├í┼í iPhone X re┼ítartuje, existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że so zariaden├şm nie je nie─Źo v├í┼żne v├í┼żne. V┼żdy sa odpor├║─Źa kontaktova┼ą Apple postara┼ą sa o rie┼íenie. M├┤┼że to v┼íak by┼ą aj jednoduch├Ż probl├ęm, ktor├Ż m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą sami. Vysk├║┼íanie t├Żchto krokov na rie┼íenie probl├ęmov teda netrv├í dlho a m├┤┼że v├ím tie┼ż u┼íetri┼ą ─Źas, ak je to mal├Ż probl├ęm.

Ako opravi┼ą iPhone X pokra─Źuje v re┼ítarte probl├ęmu

Kroky na rie┼íenie probl├ęmov na vyrie┼íenie probl├ęmu iPhone X pokra─Źuj├║ v re┼ítarte probl├ęmu

M├┤┼żete sk├║si┼ą nieko─żko vec├ş, ktor├ę vyrie┼íia iPhone X pokra─Źuje v re┼ítarte probl├ęmu. S├║ jednoduch├ę a daj├║ sa vykona┼ą vy a ur─Źite objasnia men┼íie probl├ęmy, ktor├ę k probl├ęmu ved├║. M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą tieto veci:

    Odstr├ínenie ┼íkodliv├Żch aplik├íci├ş Resetujte svoje zariadenie. Resetujte zariadenie

Odstráni nesprávne aplikácie

Ne┼żiaduca alebo nespr├ívna aplik├ícia m├┤┼że sp├┤sobi┼ą v├í┼żne probl├ęmy. IPhone X. Rie┼íenie iPhone X sa pokra─Źuje v re┼ítarte, ak je probl├ęm rovnako jednoduch├Ż ako odin┼ítalovanie nespr├ívnej aplik├ície, ak je to d├┤vod. Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş v telef├│ne iPhone X je jednoduch├ę. M├┤┼żete klepn├║┼ą a podr┼ża┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu na ploche a klepn├║┼ą na kr├ş┼żov├║ zna─Źku, ktor├í sa zobraz├ş v ─żavom hornom rohu ikony aplik├ície.

Resetujte svoj iPhone X

Ak resetujete svoj iPhone X, zariadenie sa vr├íti na predvolen├ę nastavenie. Obnovenie je ─żahk├ę vykona┼ą nieko─żk├Żmi jednoduch├Żmi krokmi, ale pred obnoven├şm sa odpor├║─Źa z├ílohova┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície. Kroky na obnovenie iPhone X s├║:

    Otvori┼ą nastavenia Dotknite sa mo┼żnosti ÔÇ×v┼íeobecn├ęÔÇť. Prejden├şm prstom nadol vyh─żadajte mo┼żnos┼ą obnovenia a stla─Źte ju

Resetujte svoj iPhone X z v├Żroby

V├Żrobn├ę nastavenie iPhone X sa l├ş┼íi od norm├ílneho nastavenia. Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş vyma┼że v┼íetky vyrovn├ívacie pam├Ąte a ├║daje zo zariadenia. Jednotka je povinn├í prejs┼ą do re┼żimu resetovania, aby sa obnovila tov├íre┼ł. Kroky na obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş na iPhone X s├║:

    Pripojte iPhone k po─Ź├şta─Źu s nain┼ítalovan├Żm iTunesZa─Źnite iTunes na PCForce re┼ítartuje zariadenie stla─Źen├şm a r├Żchlym uvo─żnen├şm tla─Źidla na zv├Ż┼íenie hlasitosti, urobte to ist├ę so zn├ş┼żen├şm hlasitosti a nakoniec podr┼żte bo─Źn├ę tla─Źidlo, k├Żm sa telef├│n nevr├íti do re┼żimu obnoveniaNa obrazovke sa zobrazia dve mo┼żnostiVyberte mo┼żnos┼ą “reset”

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri porozumen├ş Ako opravi┼ą iPhone X pokra─Źuje v re┼ítarte probl├ęmu. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.