Ako opraviť iPhone X neaktivuje problém

Ako opraviť iPhone X neaktivuje problém 1

Úplne nový telefón iPhone X vám na tvári určite dá úsmev. Nový iPhone X neznamená, že teraz môžete používať najlepší smartphone na trhu. Telefóny iPhone X a všetky ostatné telefóny iPhone majú pred prijatím protokolu iPhone veľa krokov. Len som premýšľal o aktivácii nového iPhone, ktorý ste si kúpili. Aktivácia vyžaduje veľa krokov a zariadenie, ktoré sa neaktivuje, je bežným problémom. Tu je postup na opravu zariadenia iPhone X, ktoré neaktivuje problémy, ak k tomu došlo iba s vaším zariadením.

Aktivácia iPhone vyžaduje mnoho krokov. Aktivácia môže zlyhať pri spustení alebo dokonca zlyhaní medzi opakovaním všetkého. Je skutočne nepríjemné mať po ruke úplne nový telefón iPhone X a nebudete ho môcť používať. Vo väčšine prípadov môže byť problém spôsobený niekoľkými jednoduchými problémami a nie nie vážnym. Nie je preto potrebné myslieť si, že nový iPhone X je poškodený.

Ako opraviť iPhone X neaktivuje problém

Kroky na opravu zariadenia iPhone X, ktoré neaktivujú problém

Riešenie problému s neaktivovaným iPhone X je veľmi jednoduché. Nižšie sú uvedené veci, ktoré môžete skúsiť vyriešiť.

Skontrolujte svoje Wi-Fi

Pre úplnú aktiváciu nového telefónu iPhone X je nevyhnutné silné pripojenie Wi-Fi alebo internet. Slabé pripojenie Wi-Fi alebo zlyhanie pripojenia k serveru môže spôsobiť zlyhanie aktivácie. Pred začatím procesu aktivácie sa preto uistite, že máte silné pripojenie k sieti Wi-Fi. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste opravili iPhone X, ktorý neaktivuje problém, je opraviť sieť Wi-Fi.

wait

Možno budete musieť chvíľu počkať, kým aktivujete svoj iPhone. Toto by sa malo vykonať, keď nie je možné sa pripojiť k serveru kvôli problémom s prenosom. Niekedy sa server nemôže pripojiť ani pri silnom internetovom pripojení kvôli silnému prenosu. Ak áno, neexistuje iné riešenie, ako čakať.

Reset v režime obnovenia

Ak nič z uvedeného nepomohlo, ďalším krokom, ktorý môžete urobiť, je resetovanie zariadenia. Pretože jednotka nie je aktivovaná, reset je možné vykonať iba v režime reset. Na vykonanie tohto zotavenia potrebujete pomoc s počítačom s nainštalovaným iTunes. Kroky na resetovanie telefónu iPhone X v režime obnovenia sú:

    Na počítači spustite iTunes. Stlačte a podržte tlačidlo Domov a tlačidlo napájania, kým sa iPhone X nevypne. Stačí opustiť vypínač a podržať tlačidlo domov. Teraz pripojte zariadenie k počítaču. Počítač bude detekovať vaše zariadenie v režime obnovenia Vyberte možnosť „reset“ a potvrďte

Ak ani resetovanie zariadenia problém nevyrieši, odporúča sa obrátiť sa na najbližšiu starostlivosť o jablko.

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako opraviť iPhone X neaktivuje problém. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie.