Ako opraviť iPhone je zakázaný problém na iPhone 8

Ako opraviť iPhone je zakázaný problém na iPhone 8 1

iPhone je známy svojou vysokou bezpečnosťou. Na rozdiel od iných mobilných operačných systémov ako Android alebo windows, je takmer nemožné zariadenie obísť. Systém iPhone je dobre navrhnutý tak, aby odolal všetkým násilným útokom, ktoré proti nemu boli vykonané. Vysoká bezpečnosť, ktorú ponúka iPhone, je hlavným dôvodom, prečo si mnohí ľudia vyberú iPhone za vysokú cenu. Funkcia vysokej bezpečnosti môže tiež spôsobiť problém používateľom, pretože neumožňuje príliš veľa kódov chýb. Takže ak máte nedávno uvedený iPhone a uviazli v probléme, tu je návod, ako vyriešiť problémy so iPhone v iPhone zakázané 8,

iPhone 8 je navrhnutý tak, aby sa sám uzamkol po určitom počte pokusov o chybový kód. Keď sa objaví správa o deaktivovanom iPhone, automaticky sa po určitom čase vráti. Je založená na tom, koľkokrát sa heslo pokazí súčasne. Ak to určitý čas uplynie, uviaznete a budete musieť použiť iné spôsoby, ako obnoviť normálny stav zariadenia. Ak je zámok uzamknutý, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Ako opraviť iPhone je zakázaný problém na iPhone 8

Spôsob, ako opraviť iPhone, je v iPhone zakázaný 8

Ak sa na vašom iPhone zobrazí chybová správa 8 je to určite neúspešný pokus o heslo. Buď na to zabudnete, alebo necháte svoje deti hrať sa s telefónom iPhone. V niektorých prípadoch však môže byť také jednoduché, ako čakať, kým sa pokúsite prihlásiť znova, alebo niekedy potrebujete počítač. Tri veci, ktoré môžete skúsiť vyriešiť problémy so zakázaným iPhone v iPhone 8 je:

    WaitUnlock with iTunesUnlock with iCloud

wait

Riešenie bude založené na počte nesprávnych pokusov o heslo vo vašom iPhone 8, V niektorých prípadoch sa zariadenie môže skúsiť znova po určitom čase, ale niekedy to neurobí. Váš iPhone je uzamknutý rôznymi spôsobmi:

    6 nesprávny odhad; čakať na 1 minute7 nesprávny odhad; čakať na 5 minúty8 nesprávny odhad; počkajte 15 minút9 nesprávny odhad; počkajte 60 minút10 nesprávny odhad; odomknúť pomocou iTunes

Až do 9 nesprávne odhady, riešenie je jednoduché, pretože na to čakáte a môžete to skúsiť znova. Keď to prejde 9nesprávny odhad, musíte použiť pomoc iTunes nainštalovanú na vašom počítači.

Odomknite pomocou iTunes

Po vykonaní 10 pokusov o chybový kód budete potrebovať pomoc s počítačom s nainštalovaným iTunes. Musíte pripojiť svoj iPhone 8 do počítača s iTunes a musí tvrdo resetovať zariadenie v režime obnovenia. Kroky na tvrdý reset zariadenia iPhone 8 je:

    Na počítači spustite iTunes. Stlačte a podržte tlačidlo domov a tlačidlo napájania, až kým sa nezobrazí iPhone 8 vypne Teraz stačí opustiť hlavný vypínač a naďalej držať tlačidlo domov TERAZ pripojte zariadenie k počítaču Teraz počítač zistí vaše zariadenie v režime obnovenia Vyberte možnosť „reset“ a potvrďte

Odomknite pomocou iCloud

Niekedy nefunguje ani spôsob iTunes. V takom prípade zostáva jediným riešením vymazanie údajov z telefónu. Môžete to urobiť rovnakým spôsobom ako v prípade straty iPhone. Na to musíte použiť iCloud. Kroky na vymazanie údajov z iPhone 8 s iCloud sú:

    Z vášho PCClick prejdite na iCloud.com, kliknite na možnosť „nájsť iPhone“ Zadajte kritériá e-mailového účtu. Teraz sa zobrazí umiestnenie vášho zariadenia Apple zariadeniaVyberte svoj iPhone 8 chcete odstrániťKliknite na možnosť „Odstrániť iPhone“

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení Ako opraviť iphone je zakázaný problém na 8, Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie.