Ako opravi┼ą ÔÇťInstagram Hudba nie je vo va┼íom regi├│ne k dispoz├şcii. “

Existuje ve─ża d├┤vodov Instagram je to tak popul├írne. Spr├ívny, Facebook a Twitter maj├║ svojich vern├Żch pou┼ż├şvate─żov, ale Instagram je vo svojej vlastnej lige. Najprv s├║ tu v┼íetky celebrity. Dokonca aj tie, ktor├ę nen├íjdete Twitter,

Okrem toho, Instagram v┼żdy pon├║ka nov├ę funkcie na podporu v├Ą─Ź┼íieho zapojenia pou┼ż├şvate─żov. Pr├şkladom je Instagram Music. ─îo ak v┼íak publikujete alebo pozer├íte pr├şbeh, ktor├Ż hovor├ş, ┼że t├íto funkcia nie je vo va┼íom regi├│ne k dispoz├şcii?

Pre─Źo sa to deje?

Instagram je nekone─Źn├Ż zdroj obsahu. Zah┼Ľ┼ła vplyvn├Żch ─żud├ş, hudobn├Żch umelcov a atl├ętov. A samozrejme va┼íi priatelia. Predstavte si, ┼że pozer├íte s├ęriu Insta Stories, v ktor├Żch ste ├║plne ponoren├ş, len aby ste si uvedomili, ┼że nem├┤┼żete po─Źu┼ą hudbu prehr├ívan├║ v tomto pr├şbehu. Alebo, ak chcete zdie─ża┼ą svoje my┼ílienky a pocity a zahrn├║┼ą ich do hudby, ktor├í v├ís dokonale obklopuje. Nem├┤┼żete to, preto┼że t├íto funkcia nie je vo va┼íej oblasti k dispoz├şcii.

Tieto piesne s├║ pravdepodobne chr├ínen├ę autorsk├Żm pr├ívom a Instagram musia zak├║pi┼ą licencie pre ka┼żd├║ krajinu osobitne. Preto iba teraz m├íme ve─ża miest Instagram pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyu┼żi┼ą t├║to mo┼żnos┼ą z├íbavy. Ak b├Żvate v men┼íej krajine alebo len nav┼ítevujete, znamen├í to, ┼że sa c├ştite trochu straten├Ż. A dokonca Instagram spr├şstupn├ş t├║to funkciu ka┼żd├ęmu, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą?

opravi┼ą Instagram Hudba nie je vo va┼íom regi├│ne k dispoz├şcii

Ignorujte probl├ęm

Ak ste odhodlan├ş Instagram Hudba dostupn├í vo va┼íom regi├│ne, rie┼íen├şm je pou┼żitie VPN. V┼íetky va┼íe internetov├ę aktivity sa zvy─Źajne vykon├ívaj├║ prostredn├şctvom poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb, ktor├Ż m├í pr├şstup k va┼íej IP adrese. A ke─Ć pou┼ż├şvate Instagram, platforma to tie┼ż vid├ş. Ke─Ć v┼íak vol├íte do siete VPN, pou┼ż├şvate in├║ adresu IP, aby vyzerala akoby ste b├Żvali niekde inde. Tu je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą, aby ste sa dostali Instagram hudba:

  1. Uninstall Instagram tvoj telef├│n.
  2. Stiahnite si aplik├íciu VPN z mobiln├ęho zariadenia.
  3. prein┼ítalovanie Instagram Na mobilnom zariaden├ş.
  4. radova┼ą Instagram Funkcia hudby vo va┼íom regi├│ne.

Vyzer├í to jednoducho a skuto─Źne je. Je v┼íak treba pam├Ąta┼ą na nieko─żko vec├ş. Po prv├ę, najlep┼íia slu┼żba VPN v├ís bude st├í┼ą mesa─Źn├ę alebo ro─Źn├ę predplatn├ę. Ak chcete zvoli┼ą cestu, vyberte jednu z VPN s najvy┼í┼í├şm hodnoten├şm a pokra─Źujte.

Ak v┼íak potrebujete iba sie┼ą VPN Instagram Hudobn├ę funkcie, bezplatn├í verzia v├ím m├┤┼że dobre posl├║┼żi┼ą. Tu si m├┤┼żete stiahnu┼ą aplik├íciu TunnelBear VPN pre obidve Google Play Store a Apple nakupovanie. Bezplatn├í sie┼ą VPN m├í v├Żhody a nev├Żhody. Tento probl├ęm m├┤┼że vyrie┼íi┼ą men┼íie po┼żiadavky, ale zah┼Ľ┼ła aj n├íkupy v aplik├ícii. Ak h─żad├íte viac, pravdepodobne budete musie┼ą prihl├ísi┼ą.

opravi┼ą Instagram hudba

Čo ak nie ste v nesprávnom regióne?

Probl├ęm toho, ┼że ho nem├íme, je jedna vec Instagram Hudba, ak ste skuto─Źne v oblasti, kde nie je k dispoz├şcii. Ale ─Źo ke─Ć ste v USA, Nemecku, Franc├║zsku, Ve─żkej Brit├ínii alebo inde, kde je k dispoz├şcii? Pravdepodobne m├íte probl├ęm. Ak sa tak stane, m├┤┼żete urobi┼ą nieko─żko vec├ş.

Skontroluj aktualizácie

Ak sa aplik├ície na va┼íom mobilnom zariaden├ş neaktualizuj├║ automaticky, mo┼żno nebudete m├┤c┼ą n├íjs┼ą nie─Źo d├┤le┼żit├ę. Instagram v podstate poskytuje pravideln├ę aktualiz├ície. ─îasto s├║ z├íbavn├ę a zauj├şmav├ę zdroje. Aktualiz├ícia niekedy opravuje pr├ş─Źiny Instagram probl├ęmy.

Prihláste sa / odhláste sa z aplikácie

M├┤┼że sa to zda┼ą nezvy─Źajn├ę, ale prihlasovanie a odhlasovanie Instagram m├┤┼żem pom├┤c┼ą. Tento proces d├íva aplik├ícii schopnos┼ą ├║plne sa nabi┼ą a nabi┼ą. V skuto─Źnosti sa nikto neodhl├ísi Instagram zaka┼żd├Żm, ke─Ć ho pou┼ż├şvaj├║, ale niekedy to m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę. Jedin├Żm potenci├ílnym probl├ęmom, s ktor├Żm sa m├┤┼żete stretn├║┼ą, je vymazanie pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena alebo hesla, pravdepodobne to v┼íak neurob├şte.

Odinštalujte a znova nainštalujte Instagram

Ak st├íle vid├şte Instagram Hudba nie je vo va┼íom regi├│ne dostupn├í a nemala by by┼ą, mo┼żno je ─Źas na drastick├ę opatrenia. Toto sa v├ím nep├í─Źi, ale odin┼ítalujte ho Instagram z mobiln├ęho zariadenia. Potom ho znova r├Żchlo stiahnite a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

Ako prida┼ą Instagram Hudba pre v├í┼í pr├şbeh

M├┤┼żete by┼ą jedn├Żm z t├Żch ┼í┼ąastn├Żch ─żud├ş, ktor├ş ┼żij├║ v krajine, kde Instagram Hudba je k dispoz├şcii. Alebo ste na┼íli sp├┤sob, ako ho zdie─ża┼ą, bez oh─żadu na miesto. V obidvoch pr├şpadoch m├┤┼żete by┼ą zm├Ąten├ş, ako pou┼ż├şva┼ą t├║to z├íbavn├║ funkciu. Vysk├║┼íajte nasleduj├║ce:

  1. Urobte kr├ísny obr├ízok pr├şrody alebo si vyberte selfie, ktor├í v├ís skuto─Źne oslov├ş.
  2. Pozrite si panel s ponukami v hornej ─Źasti obrazovky. Je to usmievav├í tv├ír s ol├║pan├Żm rohom.
  3. Vyberte mo┼żnos┼ą Hudba.
  4. Vyberte skladbu a potom vyberte ─Źas┼ą, ktor├║ chcete prehra┼ą.
  5. Vyberte, ako sa bude skladba zobrazova┼ą na obrazovke v Hist├│rii. M├┤┼że to by┼ą piese┼ł alebo sprievodn├Ż text alebo len mal├ę pole s n├ízvom piesne.
  6. Po dokon─Źen├ş klepnite na ÔÇ×HotovoÔÇť a zverejnite ho v hist├│rii.Ako opravi┼ą ÔÇťInstagram Hudba nie je vo va┼íom regi├│ne k dispoz├şcii.

Hudba je univerzálna

A ka┼żd├Ż by mal Instagram Hudba dostupn├í vo va┼íom regi├│ne. Vyzer├í to f├ęr. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa dozvedie┼ą o novej hudbe a e┼íte viac si vychutna┼ą pr├şspevok. Instagram Hudba tie┼ż pon├║ka viac priestoru pre kreativitu. Ni─Ź neodr├í┼ża va┼íu n├íladu lep┼íie ako hudba. Ak chcete, vysk├║┼íajte met├│du VPN Instagram Pr├íca s hudbou. A ak je k dispoz├şcii, uistite sa, ┼że ho m├íte Instagram aktualizovan├ę a bezprobl├ęmov├ę.

Dajte n├ím vedie┼ą, ─Źo si mysl├şte o tejto mo┼żnosti v ni┼ż┼íie uvedenej sekcii koment├írov.