Ako opraviť HBO Go alebo HBO teraz nefunguje?

Od názvu a slávy spoločnosti HBO sa dnes už nič nelíši! Obsah, ako sú seriály a filmy, je bohatý a je dokonalým zdrojom zábavy pre rôzne žánre, ako sú komédia, romantika, animácia, horor, životopis a iné. Koneckonců, kto dokáže prekonať kocovinu hier „Hra o tróny“, „Veep“ a „Černobyľ“?

Teraz hlavný problém nastáva, keď HBO GO nefunguje a popcorn Coca Cola zostáva na gauči po zvyšok noci.

Nerobte si starosti, chvíľu na chvíľu všetko uložte a zistite, čo sa doteraz dá urobiť!

Ako odstrániť HBO Now alebo HBO Go nefunguje

1, Veľmi jasné: znova skontrolujte svoje používateľské meno a heslo

Ak je váš e-mail alebo heslo pre vášho poskytovateľa televíznych služieb vynechaný, mali by ste sa obrátiť priamo na zdroj káblovej alebo satelitnej televízie. Tento prípad sa týka používateľov HBO GO.

Pokiaľ ide o používateľov služby HBO Now, ktorí majú problémy s používateľským menom a heslom, požiadajte službu HBO, aby vám poskytla e-mailovú adresu na zadanie a obnovenie hesla.

Tí, ktorí teraz vstúpili do HBO Amazon Prime Video alebo Hulu a HBO sa nenačíta, zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo iba pre túto platformu.

2, HBO Go alebo HBO teraz nefunguje na mobilných telefónoch / tabletoch

Pri skúmaní HBO Go alebo HBO Now prostredníctvom smartfónu alebo tabletu to prirodzene nereaguje. Existujú kroky, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problému.

  • Znova skontrolujte pripojenie na internet: Zrejme áno! Toto je najbežnejší dôvod, prečo si nebudete môcť vychutnať svoju šou a máte pocit, že HBO Now nie je načítaný. Môže dôjsť k zmene v spojení celulárnej siete, zvážte preskočenie signálov Wi-Fi. Mali by ste to skúsiť vypnúť a znova zapnúť telefonicky.
  • Spravujte aplikácie na svojom mobile: Môžete skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácií a opraviť chyby alebo zavesiť telefón.

iPhone a iPad Používatelia môžu otvoriť aplikáciu HBO GO alebo HBO Now, prejsť na Nastavenia a vybrať „Odstrániť dočasné súbory“.

Používatelia systému Android: Mali by ste navštíviť Nastavenia> Aplikácie> Spravovať aplikácie. Tu vyberte HBO GO alebo HBO teraz a vymažte vyrovnávaciu pamäť kliknutím na možnosť „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“.

Tip dňa: Ak používatelia systému Android spomaľujú prácu na mobilných zariadeniach a potrebujú vyčistiť nevyžiadanú poštu, predĺžte výdrž batérie spolu so správou aplikácií tým najjednoduchším spôsobom, ako môžete službe Android Cleaner dôverovať priamo.

Čistič systému Android

  • Najnovšia verzia: Keď sa HBO GO alebo HBO Now nenačíta, musíte sa uistiť, že je vaša aplikácia aktualizovaná na najnovšiu verziu. Najnovšia verzia zvyčajne opravuje svoje chyby a nevytvára také problémy s načítaním.

3, HBO Go alebo HBO teraz nefunguje na domácej televízii

HBO terazZdroj obrázka: expressvpn.com

Ak všetky vaše obľúbené relácie nie je možné otvoriť, pretože program HBO GO sa nenačíta, môže vám pomôcť vyriešiť veľa dôležitých problémov séria nižšie uvedených opráv.

  • Zvážte reštartovanie televízora, usporiadanie krabice, mobilného telefónu alebo hernej konzoly a problémy so streamovaním by to mohli vyriešiť.
  • Experimentovanie prostredníctvom smerovača môže urobiť významné zmeny. Všetko, čo musíte urobiť, je vypnúť router / modem, počkať asi minútu, znova ho zapnúť a skontrolovať, či HBO GO alebo HBO Now opäť funguje.
  • Po odinštalovaní znova nainštalujte aplikáciu HBO, aby ste problém odstránili.
  • Skontrolujte polohu smerovača a uistite sa, že signál neblokuje. Popri všetkých týchto krokoch skontrolujte, či je kábel pripojený k televízoru, či je nainštalovaný správne alebo nie.

Aký by mohol byť dôvod, prečo HBO GO alebo HBO teraz fungujú?

Toto môže byť posledná vec, ktorú treba zvážiť a HBO Choď zriedka sa stane a HBO Now nefunguje kvôli skutočným problémom s platformou. Môžete preskúmať stránky detektorov a zistiť, či sa vyskytol problém a stav riešenia.

záver

Všetci poznáme vášeň a lásku k platformám ľudí, a preto táto príručka o tom, čo robiť, keď HBO GO a HBO Now nefungujú. Spolu s tým vám povieme, čo robiť, ak tento kanál nie je vo vašej oblasti prístupný.

Virtuálna súkromná sieť alebo VPN je vaše konečné riešenie na prístup k blokovanému obsahu z ľubovoľného regiónu na svete.

Zvážte preskúmanie tohto zoznamu:

Veríme, že tento článok pomohol nájsť riešenie problému, ktorý sa HBO GO a HBO Now nenačítava. Ak chcete zdieľať svoje názory na to isté, sekcia komentárov je pod rôznymi zvitkami. Okrem toho nás nezabudnite Facebook a prihlásiť sa na odber YouTube stránku