Ako opraviť Galaxy Poznámka 10 problémov s výdržou batérie

Všetky Samsung Galaxy Poznámka 10 používateľov očakáva nekonečné možnosti odomykania, pretože telefón má veľkú batériu. Väčšia batéria znamená viac času na rozhovor, viac využívania internetu, viac hier a viac streamovania. Takmer všetci používatelia majú šťastie. Poznámka 10. Niektorí majú problémy s výdržou batérie, čo vedie k menšej použiteľnosti. Ak máte rovnaký problém, čítajte ďalej. Ukážeme vám, ako to vyriešiť Galaxy Poznámka 10 problémov s výdržou batérie.

Pozri tiež: Ako to opraviť Galaxy Poznámka 10 problémov s GPS

Poznámka: Rozlíšenie obrazovky 10 spotrebúva väčšinu batérie. Je to kvôli veľkému počtu pixelov na obrazovke. Je lepšie prepnúť do režimu nižšieho zobrazenia, keď nie je potrebné ďalšie kvalitné rozlíšenie. Ak chcete upraviť rozlíšenie, prejdite na Nastavenia, vyberte Video a prejdite na Rozlíšenie obrazovky. Tam nájdete 3 možnosti: HD +, FHD + a WQHD +. Ak chcete dosiahnuť maximálnu výdrž batérie, môžete zvoliť HD +.

Aplikácie špeciálne navrhnuté pre Poznámku 10 spotrebúvajú veľa batérie. Väčšinu batérie väčšinou spotrebujú aj servisné aplikácie Google. Všetky tieto problémy boli spoločnosti Samsung známe, čo je dôvod, prečo im pridali optimalizačnú funkciu. Poznámka 10. Zabíja aplikácie na pozadí, umožňuje batérii dýchať a poskytuje vám čas na odpočinok. Stačí prejsť do časti Nastavenia a otvoriť položku Starostlivosť o zariadenie. Ak chcete systém vylepšiť, dotknite sa možnosti Optimize now.

Ak stále zistíte, že batéria nedosahuje úroveň označenú značkou, môžete aplikácie s vysokou spotrebou batérie ukončiť sami. Prejdite na Nastavenia a potom na položku Údržba zariadenia. Klepnutím na Batéria zobrazíte podrobnosti o používaní. Tam uvidíte zoznam aplikácií, ktoré sú aktívne a spotrebúvajú batériu smartfónu. Klepnite tiež na aplikácie, ktoré spotrebúvajú najviac batérie, a prepnite možnosť prepnutia aplikácie do režimu spánku. Tým sa deaktivuje aplikácia s vysokou spotrebou batérie.

Vypnite všetky nepoužité funkcie a podľa potreby ich znova zapnite. Sú to mobilné dáta, Wi-Fi a Bluetooth. Stačí prejsť do časti Nastavenia alebo klepnúť na ikonu na paneli rýchleho prístupu.

Stačí reštartovať smartphones pracuje veľa zázrakov. A dokonca aj vo vnútri poznámky 10 môžete urobiť veľa. Táto poznámka 10 má teda funkciu automatického reštartu. Túto funkciu je možné prispôsobiť tak, aby sa telefón automaticky reštartoval. Ak to chcete urobiť, prejdite do časti Nastavenia a prejdite do časti Starostlivosť o zariadenie. Vyhľadajte možnosť Reštartovať automaticky a nastavte ju na Zapnuté. Potom nastavte čas resetovania. Poznámka 10 sa musí reštartovať.

Ak nechcete, aby aplikácie na pozadí spali a potrebujete riešenie, vždy prepnite obrazovku do nočného režimu. Nielenže to prospeje vašej batérii, ale môže to mať pozitívny vplyv aj na vaše oči. Ak ju chcete povoliť, prejdite na Nastavenia a otvorte Zobraziť. Vyberte nočný režim a zapnite ho.

Problém s batériou sa zvyčajne začína po niektorých aktualizáciách. Ak chcete tento problém okamžite vyriešiť, úplne vybite batériu, kým sa telefón nevypne. A potom stlačte, kým nedosiahne 100%. Vyskúšajte tento trik raz mesačne, aj keď batéria funguje dobre.

Použite režimy úspory energie. Je to zdravý krok pre batériu a rieši všetky problémy spojené s vysokou spotrebou.

Ak ju chcete povoliť, prejdite do časti Nastavenia> Rozšírené funkcie. Tam nájdete voľbu Údržba zariadenia, v ktorej sa musíte dotknúť Batéria. Potom sa zobrazí možnosť Režim napájania. Vyberte možnosť Maximálna úspora energie, ak chcete maximálny počet batérií Note 10.