Ako opravi┼ą ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavilÔÇť

Ako opravi┼ą ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavilÔÇť 1Ako opravi┼ą ÔÇ×com.google.process.gapps sa neo─Źak├ívane zastavilÔÇť a ÔÇ×com.google.process.gapps sa neo─Źak├ívane zastavilÔÇť

Posledn├í aktualiz├ícia: 7. 2. 2016, Niektor├ę zariadenia ovplyv┼łuj├║ dve chybov├ę spr├ívy: ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavilÔÇť a ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavil neo─Źak├ívaneÔÇť. Tieto dve chyby s├║visia s rovnak├Żm probl├ęmom a na┼í┼ąastie sa daj├║ ─żahko vyrie┼íi┼ą.

T├íto chyba sa objav├ş, ke─Ć sa pok├║site pou┼żi┼ą slu┼żbu Google Apps (Gapps): prehliada─Ź, Gmail, Google Play at─Ć. Ak zist├şte, ┼że sa chybov├ę hl├ísenie opakuje opakovane pri pokuse o spustenie konkr├ętnej aplik├ície, je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że tento program je pr├ş─Źinou probl├ęmu. ,

Zvy─Źajne k tomu d├┤jde, ke─Ć sa v├í┼í telef├│n alebo tablet s Androidom nem├┤┼że pripoji┼ą k serverom Google a v├í┼í ├║─Źet sa nem├┤┼że synchronizova┼ą, aj ke─Ć ostatn├ę aplik├ície funguj├║ dobre.

Prv├Żkr├ít trvalo hodiny, k├Żm sme zistili, ako sa tejto chyby zbavi┼ą, ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavilÔÇť a ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavil ne─ŹakaneÔÇť. Ako som u┼ż povedal, existuje nieko─żko rie┼íen├ş, ktor├ę m├┤┼żete sk├║si┼ą opravi┼ą. Pre m┼ła ─Ź├şsla rie┼íen├ş fungovali okam┼żite 1,

Ako opravi┼ą ÔÇ×com.google.process.gapps sa neo─Źak├ívane zastavilÔÇť a ÔÇ×com.google.process.gapps sa neo─Źak├ívane zastavilÔÇť

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą pr├şslu┼ínej aplik├ície

Ak ste si v┼íimli, ┼że chybov├ę hl├ísenie sa objav├ş opakovane pri pokuse o spustenie konkr├ętnej aplik├ície, je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że tento program je pr├ş─Źinou probl├ęmu.

Cho─Ć hore Nastavenia> Aplik├ície a n├íjdite pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu. Kliknite na aplik├íciu a na ─Ćal┼íej obrazovke odstr├í┼łte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície. To m├┤┼że probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Ak chyba pretrv├íva, m├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą odstr├íni┼ą ├║daje aplik├ície. To znamen├í, ┼że sa strat├ş ak├Żko─żvek pokrok v hern├Żch alebo chatov├Żch rozhovoroch at─Ć., Tak┼że je lep┼íie z├ílohova┼ą ├║daje aplik├ície pred ich odstr├ínen├şm. Tla─Źidlo vymazania ├║dajov sa nach├ídza ved─ża tla─Źidla vymazania vyrovn├ívacej pam├Ąte.

Ak probl├ęm pretrv├íva, ─Ćal┼í├şm krokom je odin┼ítalovanie programu.

Odstr├í┼łte ├║daje zo slu┼żieb Google Play

Ak probl├ęm pretrv├íva aj po vymazan├ş vyrovn├ívacej pam├Ąte, vymazan├ş ├║dajov a odin┼ítalovan├ş aplik├ície, probl├ęm m├┤┼że nasta┼ą v aplik├ícii Slu┼żby Google Play. Znamen├í to odstr├ínenie v┼íetk├Żch ├║dajov zo slu┼żieb Google Play, vyzer├í to desivej┼íie, ako v skuto─Źnosti je.

T├Żmto krokom sa odstr├ínia v┼íetky nastavenia a nastavenia slu┼żieb Google Play, nemus├şte sa ob├íva┼ą, konfigur├íciu bude ve─żmi ─żahk├ę nesk├┤r, ani si ju nev┼íimnete. Prejdite do ─Źasti Nastavenia> Aplik├ície> Slu┼żby Google Play. Kliknut├şm na tla─Źidlo v zobrazen├ş inform├íci├ş o aplik├ícii spravujte priestor (Manage Space).

V ─Ćal┼íom okne sa rozhodnete ├║daje vymaza┼ą. Dostanete varovn├║ spr├ívu, ktor├í potvrd├ş, ┼że chcete natrvalo odstr├íni┼ą inform├ície. Potvr─Ćte kliknut├şm na OK.

Odinštalujte aktualizácie pre Google Play Store

Odin┼ítalovanie aktualiz├íci├ş syst├ęmu Windows Google Play Store, mus├şte sa prihl├ísi┼ą Nastavenia> Aplik├ície> Google Play Store, V informa─Źnom okne aplik├ície vpravo hore s├║ tri body. Ak sa ich dotkneme, zobraz├ş sa mal├í ponuka s textom ÔÇ×Odin┼ítalujte aktualiz├ície‘.

Aktivujte spr├ívcu s┼ąahovania

Toto je ─Ćal┼íia z najbe┼żnej┼í├şch pr├ş─Źin tejto chyby. Spr├ívca s┼ąahovania bol z nejak├ęho d├┤vodu zak├ízan├Ż. Aby sme to znova aktivovali, mus├şme ├şs┼ą Nastavenia> Aplik├ície, m├íme tu nieko─żko kariet alebo sekci├ş, z ktor├Żch jedna je ÔÇ×Zak├ízan├íÔÇť. Ak tu n├íjdeme aplik├íciu s n├ízvom Download Manager, mus├şme jednoducho stla─Źi┼ą, aby ste zadali inform├ície o aplik├ícii, a klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Aktivova┼ąÔÇť.

Ako opravi┼ą ÔÇ×com.google.process.gapps sa zastavilÔÇť 2Aktivujte spr├ívcu s┼ąahovania

Obnovte nastavenia aplikácie

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je ├şs┼ą na Nastavenia> Aplik├ície> V┼íetky a obnovte nastavenia aplik├ície. T├Żm sa v┼íetky aplik├ície nastavia na v├Żrobn├ę nastavenia, ale nevyma┼ż├║ sa ┼żiadne aplik├ície. In├Żmi slovami, strat├şte v┼íetok pokrok, ktor├Ż ste neulo┼żili.

UNINSTALL Google Play Store z telef├│nu alebo tabletu s Androidom

T├íto aplik├ícia je ─Źasto aktualizovan├í na pozad├ş a zl├í aktualiz├ícia m├┤┼że sp├┤sobi┼ą probl├ęm, ┼że sa com.google.process.gapps zastavil so v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi slu┼żbami Google.

Pre r├Żchlu opravu mus├şte odin┼ítalova┼ą Google Play Store z telef├│nu. Ako to vyrie┼íi┼ą? Pre─Ź├ştajte si ni┼ż┼íie uveden├ę jednoduch├ę pokyny:

Prejdite do ─Źasti Nastavenia> Aplik├ície. Prejdite na v┼íetky aplik├ície a potom prejdite na ÔÇ×Google Play Store”. Otvorte inform├ície o aplik├ícii a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Odin┼ítalova┼ą aktualiz├ícieÔÇť. Potom pokra─Źujte stla─Źen├şm tla─Źidla OK.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą slu┼żieb Google

Aplika─Źn├ę syst├ęmy slu┼żby Google Services Framework na va┼íom zariaden├ş so syst├ęmom Android ukladaj├║ inform├ície a pom├íhaj├║ synchronizova┼ą v├í┼í telef├│n so servermi Google.

M├┤┼że to by┼ą jeden z d├┤vodov, pre─Źo sa nem├┤┼żete pripoji┼ą k serverom Google pomocou aplik├ície a na─Ćalej sa zobrazuje chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×Proces com.google.process.gapps sa ┼żia─ż zastavil.

Ako vyrie┼íite probl├ęm? Pre─Ź├ştajte si ni┼ż┼íie uveden├ę jednoduch├ę pokyny:

Prejdite do ─Źasti Nastavenia> Aplik├ície. Prejdite na v┼íetky aplik├ície a potom prejdite nadol, k├Żm nen├íjdete ÔÇ×R├ímec slu┼żieb GoogleÔÇť. Otvorte podrobnosti aplik├ície a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Zastavi┼ą platnos┼ąÔÇť. Potom stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąÔÇť.

POZN├üMKA: V pr├şpade potreby zopakujte tieto kroky pre ÔÇ×Slu┼żby Google PlayÔÇť.

Skontrolujte heslo svojho ├║─Źtu Gmail / Google. Zmenili ste to ned├ívno?

Ak ├íno, budete musie┼ą zada┼ą heslo svojho zariadenia Android, aby ste dostali v┼íetky slu┼żby Google sp├Ą┼ą.

Hne─Ć ako zmen├şte heslo k ├║─Źtu Google, v├í┼í pr├şstroj dostane spr├ívu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zada┼ą nov├ę heslo.

Urob to alebo svoje Google Play Store alebo ak├íko─żvek in├í nespojen├í slu┼żba Google nepracuje spr├ívne.

M├íte zakorenen├Ż telef├│n?

Nainštalovali ste ClockworkMod Recovery alebo TWRP Recovery do telefónu alebo tabletu Android?

V tak├Żchto situ├íci├ích m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę vlastn├ę obnovenie, napr├şklad CWM / TWRP.

Niekedy sa tento probl├ęm zasekne iba pou┼ż├şvate─żom s vlastn├Żmi ROM, ale existuje aj in├ę rie┼íenie, ktor├ę m├┤┼żete sk├║si┼ą vyrie┼íi┼ą.

Prejdite na ClockworkMod Recovery / TWRP. Potom v ÔÇ×pokro─Źil├ŻchÔÇť. Odtia─ż vyma┼żte ÔÇ×Dalvik cacheÔÇť.

Re┼ítartujte telef├│n / tablet znova a zistite, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

Posledn├Ż tvrd├Ż reset

Nechceme, aby ste to urobili, ale zd├í sa, ┼że je to posledn├í mo┼żnos┼ą, ak probl├ęm synchroniz├ície spolo─Źnosti Google nefunguje s vy┼í┼íie uveden├Żmi rie┼íeniami.

závery

Predt├Żm, ako sa o to pok├║site, v┼íak mus├şte z├ílohova┼ą telef├│n alebo tablet s Androidom, preto┼że pri tvrdom resete vyma┼żete v┼íetky ├║daje. V tejto ─Źasti ur─Źite n├íjdete inform├ície o tom, ako m├┤┼żete svoj telef├│n tvrdo obnovi┼ą.

Vid├şte t├║to chybu ve─żmi ─Źasto? Ako ste to vyrie┼íili?