Ako opraviť čiernu obrazovku na iPhone a vyriešiť ďalšie problémy so systémom iOS

S iMyFone Fixppo môže byť váš iPhone (alebo iOS zariadenie) vzdialený len pár kliknutí od zotavenia, v pohodlí vášho domova a bez bolesti hlavy.

Vlastníte iPhone? Ak zariadenie niekedy malo problém, pravdepodobne prvá myšlienka, ktorá vás napadne, je vyhľadať technickú pomoc – či už povolenú alebo nie. Vedzte, že je možné ušetriť nákladný a opakujúci sa výlet k technikovi, riešenie problému doma,

Jedným z odporúčaných spôsobov, ako pomôcť pri ukladaní vášho iPhone, je Oprava iMyFone, Najprv skontrolujte, či je výskyt uvedený nižšie:

Zverejnenie iMyFone (Zverejnenie; preložené)

V programe existujú dve divízie režimov, ktoré vykonávajú rôzne činnosti a obnovy: štandardné (Standard) a pokročilý (Dopredu). Zatiaľ čo prvé môžu pomôcť vyriešiť najbežnejšie škody, druhé slúžia na obnovu údajov a vážnejšie problémy.

Štandardné a rozšírené režimy na obnovenie iPhone

Výukový program pre iMyFone Fixxpo Najčastejšie chyby sa dajú vyriešiť pomocou štandardného režimu.

Po pripojení zariadenia k počítaču otvorte štandardný režim na ľavej strane, priamo na domovskej obrazovke aplikácie. Ak je poškodenie vážnejšie, môžete skúsiť pokročilý režim na pravej strane. Nezabudnite, že ak je vaše zariadenie spustené iOS 12 alebo novšiu verziu, aby ste mohli pokračovať, musíte obrazovku odomknúť.

Výukový program pre iMyFone Fixxpo Ako aktivovať režim obnovenia v iPhone?

Ak je váš iPhone rozpoznaný, kliknite na „Ďalej“ na novej obrazovke. Ak nie je, musíte ho umiestniť režim obnovenia hladký posun vpred. Ak je pripojený: podržte bočné tlačidlo + tlačidlo domov, kým sa neprechádzate cez obrazovku s logom Apple a uvoľní sa až po úspešnom pripojení k iTunes (tretí príklad na obrázku vyššie).

Výukový program pre iMyFone Fixxpo Návrh verzie firmvéru to zvyčajne napraví (ale môžete ho nakonfigurovať ručne).

Ďalším krokom v obidvoch režimoch je stiahnutie firmvéru, ktorý iMyFone automaticky zistí a zobrazí všetky dostupné verzie. Po stiahnutí program automaticky skontroluje firmvér a extrahuje ho pred prechodom na obrazovku opráv. Na tejto nasledujúcej obrazovke kliknite na „Štart“ / Spustiť.

Ak firmvér zlyhá, vyskúšajte novšiu verziu (nebojte sa, pretože samotný program vám oznámi nekompatibilitu bez poškodenia zariadenia).

Výukový program pre iMyFone Fixxpo Ak sa to zobrazí v okne aplikácie, môžete oslavovať!

Potom jednoducho sledujte, ako sa „mágia stane“, a počkajte na poslednú obrazovku. Ak je váš problém zložitejší a vyskúšali ste štandardný režim, je možné, že postup nebol vyriešený, pretože je potrebné riadiť sa rozšíreným režimom – ktorý je, našťastie, totožný s prvým.

Ak chcete rýchlo vstúpiť alebo ukončiť režim obnovenia, stačí pri otvorení iMyFone Fixppo kliknúť na tretie tlačidlo, čo je užitočné, ak vaše zariadenie poškodilo domáce a bočné tlačidlá. Jednoducho vyberte možnosť, pripojte zariadenie a kliknite na „Enter“ alebo „Exit“ v režime obnovenia na nasledujúcej obrazovke.

Výukový program pre iMyFone Fixxpo

Ak vaše zariadenie Apple Televízor má tiež problémy, softvér vám môže tiež pomôcť. Je tiež možné vrátiť verziu vášho iPhone pre iOS (bez útek z väzenia), opraviť čiernu obrazovku a vynechať krok pripojenia s iTunes, v prípade, že prestane fungovať. Pri bezplatnej inštalácii môžete iPhone kedykoľvek prepnúť z režimu obnovenia.

Oprava iMyFone je k dispozícii pre Windows a Mac, s plánmi basic (240 USD, 1 rok a 1 zariadenie iOS), oboznameny (2-5 iOS zariadenia na celý život) a multiplayer (6-10 zariadenia so systémom iOS na celý život). Čitatelia Showmetech majú R $ 87 zľavaalebo 20 dolárov pri nákupe softvéru.