Ako opravi┼ą chybu WordPress pri otv├íran├ş chyby prenosu

Vid├şte v programe WordPress chybu ÔÇ×Nepodarilo sa otvori┼ą streamÔÇť? T├íto chyba zvy─Źajne ukazuje na umiestnenie skriptov, kde sa chyba vyskytla. Pre za─Ź├şnaj├║cich pou┼ż├şvate─żov je v┼íak dos┼ą ┼ąa┼żk├ę porozumie┼ą. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako ─żahko opravi┼ą chybu WordPress pri otv├íran├ş streamu.

 Chyba pri otv├íran├ş chyby prenosu v WordPress

Pre─Źo nem├┤┼żem otvori┼ą chybu Stream Stream?

Pred pokusom o opravu chyby by bolo u┼żito─Źn├ę pochopi┼ą, ─Źo sp├┤sobuje chybu ÔÇ×Nepodarilo sa otvori┼ą pr├║dÔÇť v programe WordPress.

T├íto chyba sa vyskytuje, ke─Ć program WordPress nem├┤┼że na─Ź├şta┼ą s├║bor uveden├Ż v k├│de lokality. Ke─Ć sa vyskytne t├íto chyba, WordPress niekedy na─Ź├şta str├ínku a zobraz├ş iba varovn├║ spr├ívu, zatia─ż ─Źo inokedy WordPress zobraz├ş z├íva┼żn├║ chybu a nena─Ź├şta ni─Ź in├ę.

Znenie spr├ívy sa bude l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od toho, kde sa chyba vyskytla v k├│de, a od d├┤vodu chyby. Poskytne tie┼ż tipy, ─Źo treba opravi┼ą.

Normálne by táto správa vyzerala takto:

Varovanie: Vy┼żadova┼ą (/home/website/wp-includes/load.php): Nepodarilo sa otvori┼ą stream: V /home/website/wp-settings.php sa v riadku 19 nenach├ídza tak├Ż s├║bor alebo adres├ír.

Z├íva┼żn├í chyba: vy┼żadova┼ą (): po┼żadovan├ę zlyhanie pri otv├íran├ş ‘/home/website/wp-includes/load.php’ (include_path = ‘.: / Usr / share / php /: / usr / share / php5 /’) v / home /website/wp-settings.php na riadku 19

Tu je ─Ćal┼í├ş pr├şklad:

Posledn├í chyba: 2018-04-04 14:52:13: (2) Chyba HTTP: Nepodarilo sa pripoji┼ą: ‘fopen (compress.zlib: // https: //www.googleapis.com/analytics/v3/management/accounts/~all/webproperties/~all/profiles? Start- index =1): zlyhalo otvorenie toku: oper├ícia zlyhala ‘

Po tomto sa pozrime na to, ako vyrie┼íi┼ą a opravi┼ą chybu ÔÇ×Chyba pri otv├íran├ş prenosuÔÇť vo WordPress.

Chyba pri otv├íran├ş chyby prenosu v WordPress

Ako sme u┼ż uviedli, chyba m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í nieko─żk├Żmi d├┤vodmi a chybov├ę hl├ísenie sa bude l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od pr├ş─Źiny a umiestnenia s├║boru, ktor├Ż chybu sp├┤sobil.

V ka┼żdom pr├şpade nebolo mo┼żn├ę otvori┼ą sekven─Źn├║ fr├ízu nasledovan├║ od├┤vodnen├şm. Napr├şklad povolenie bolo odmietnut├ę, ┼żiadne s├║bory alebo adres├íre, ne├║spe┼ín├ę oper├ície a ─Ćal┼íie.

Ak va┼íe chybov├ę hl├ísenie teraz obsahuje ÔÇ×┼żiadne s├║bory alebo adres├íreÔÇť, mali by ste vyh─żada┼ą k├│d a zisti┼ą, ktor├Ż s├║bor je uveden├Ż na tomto konkr├ętnom riadku.

Ak ide o s├║bor doplnkov alebo t├ęm, znamen├í to, ┼że s├║bory doplnkov alebo t├ęm boli odstr├ínen├ę alebo neboli spr├ívne nain┼ítalovan├ę. Chybu odstr├ínite a znova nain┼ítalujete pr├şslu┼ín├Ż mot├şv / doplnok.

WordPress v┼íak nemus├ş by┼ą schopn├Ż vyh─żada┼ą s├║bory z d├┤vodu ch├Żbaj├║ceho s├║boru .htaccess v kore┼łovom prie─Źinku. V takom pr├şpade by ste mali ├şs┼ą na Konfigur├ícia ┬╗Permalink na str├ínke spr├ívcu WordPress a kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Ulo┼żi┼ą zmenyÔÇť znova vygenerujte s├║bor .htaccess.

Znovu vygenerujte s├║bor htaccess vo WordPress

Ak za chybov├Żm hl├ísen├şm nasleduje ÔÇ×Povolenie bolo odmietnut├ęÔÇť, znamen├í to, ┼że WordPress nem├í spr├ívne povolenie na pr├şstup k s├║boru alebo adres├íru uveden├ęmu v k├│de.

Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte skontrolova┼ą svoje s├║bory WordPress a opr├ívnenia adres├írov av pr├şpade potreby ich opravi┼ą.

Niektor├ę doplnky WordPress na─Ź├ştaj├║ skripty zo zdrojov tret├şch str├ín, ako je Google Analytics, Facebook API, Mapy Google a ─Ćal┼íie API tret├şch str├ín.

Niektor├ę z t├Żchto rozhran├ş API m├┤┼żu vy┼żadova┼ą autentifik├íciu alebo m├┤┼żu zmeni┼ą sp├┤sob, ak├Żm k nim maj├║ v├Żvoj├íri pr├şstup. Ak neover├şte alebo nepou┼żijete nespr├ívnu met├│du prihl├ísenia, WordPress nebude m├┤c┼ą otvori┼ą potrebn├ę s├║bory.

Ak to chcete opravi┼ą, kontaktujte autora doplnku a po┼żiadajte ho o pomoc. M├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą opravi┼ą chybu.

Ak ┼żiadny z t├Żchto tipov nepom├┤┼że probl├ęm vyrie┼íi┼ą, postupujte pod─ża krokov uveden├Żch v na┼íej pr├şru─Źke na rie┼íenie probl├ęmov WordPress. T├íto podrobn├í pr├şru─Źka v├ím pom├┤┼że identifikova┼ą probl├ęm, aby ste mohli ─żahko n├íjs┼ą rie┼íenie.

D├║fame, ┼że tento ─Źl├ínok pomohol opravi┼ą chybu WordPress ÔÇ×Nepodarilo sa otvori┼ą streamÔÇť. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą n├í┼í zoznam naj─Źastej┼í├şch ch├Żb WordPress a ako ich opravi┼ą.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,