Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako opravi┼ą chybu modemu 633

najlep┼í├ş Windows 10 modulov gadget na stiahnutie

Mnoho pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş ned├ívno inovovali na slu┼żbu Aktualiz├ícia tvorcov, narazilo na probl├ęmy s internetov├Żm pripojen├şm s jednou z naj─Źastej┼íie hl├ísen├Żch ch├Żb chyba modemu 633, T├íto chyba nazna─Źuje, ┼że v├í┼í modem nie je spr├ívne nakonfigurovan├Ż.

Chyba 633 ovplyv┼łuje v┼íetky modely modemu a nie je pripojen├í k ┼żiadnemu konkr├ętnemu zariadeniu. Takto pou┼ż├şvate─ż popisuje tento probl├ęm:

M├┤j modem USB zte ac 2766CDMA USB nefunguje po inov├ícii na Windows 10 Aktualiz├ícia Stvorite─ża, d├íva chybu 633, pros├şm pom├┤┼żte mi, m├ím iba pripojenie k internetu.

T├íto chyba sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą, ak bol komunika─Źn├Ż port pou┼ż├şvan├Ż modemom rezervovan├Ż in├Żm programom. Chyba 633 sa vyskytuje aj vtedy, ke─Ć pou┼ż├şvatelia konfiguruj├║ viac internetov├Żch pripojen├ş. Ak chyba 633 blokuje va┼íe pripojenie na internet, postupujte pod─ża krokov na rie┼íenie probl├ęmov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Ako oprav├şm chybu 633: modem sa u┼ż pou┼ż├şva alebo nie je spr├ívne nakonfigurovan├Ż?

    Spustenie vstavan├ęho ladiaceho programu Aktualiz├ícia ovl├ída─Źov modemu Odin┼ítalujte a znova nain┼ítalujte ovl├ída─Źe modemu. Rezervn├Ż port TCP

rie┼íenie 1 – Spustite vstavan├Ż debugger

Prv├Ż krok je pomerne jednoduch├Ż. s Windows 10, Microsoft vyrie┼íil mierne chaotick├Ż mo┼żnosti rie┼íenia probl├ęmov. V Nastaveniach je teraz jednotn├í ponuka, kde s├║ k dispoz├şcii v┼íetky n├ístroje na rie┼íenie probl├ęmov. N├íjdete ho v ─Źasti Nastavenia v ─Źasti Aktualiz├ícia a zabezpe─Źenie.

Okrem in├ęho existuj├║ n├ístroje na rie┼íenie probl├ęmov so sie┼ąov├Żm adapt├ęrom a n├ístroje na rie┼íenie probl├ęmov s internetov├Żm pripojen├şm, ktor├ę by mali by┼ą u┼żito─Źn├ę, ke─Ć sa vyskytn├║ chyby.

Ak chcete spusti┼ą n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov so sie┼ąov├Żm adapt├ęrom, postupujte takto:

    Prejdite na str├ínku s nov├Żmi nastaveniami a na ─żavej table vyberte mo┼żnos┼ą rie┼íenia probl├ęmov. Spustite internetov├ę pripojenie a rie┼íenie probl├ęmov so sie┼ąov├Żm adapt├ęrom.

rie┼íenie 2 – Aktualizujte ovl├ída─Źe modemu

Stiahnite si a nain┼ítalujte najnov┼íie ovl├ída─Źe modemu z webov├Żch str├ínok v├Żrobcu.

Na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj Spr├ívcu zariaden├ş:

    Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ┼átart> otvorte polo┼żku Spr├ívca zariaden├ş> vyh─żadajte sie┼ąov├Ż adapt├ęr. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na sie┼ąov├║ kartu> vyberte mo┼żnos┼ą Aktualizova┼ą softv├ęr ovl├ída─Źa. Aktualizujte svoje adapt├ęry LAN a WLAN. Po─Źkajte, k├Żm sa nenain┼ítaluj├║ aktualiz├ície> re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a pripojte sa na internet.

rie┼íenie 3 – Odin┼ítalujte a znovu nain┼ítalujte ovl├ída─Źe modemu

Ak aktualiz├ícia ovl├ída─Źov modemu neodstr├ínila chybu 633, sk├║ste odin┼ítalova┼ą a znova nain┼ítalova┼ą.

    Spustite Spr├ívcu zariaden├ş a potom dvakr├ít kliknite na Sie┼ąov├ę adapt├ęry Prisp├┤sobte sie┼ąov├Ż adapt├ęr, ktor├Ż sa pr├íve pou┼ż├şva. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte pr├şkaz Odin┼ítalova┼ą. Za─Źiarknite pol├ş─Źko ved─ża mo┼żnosti Povoli┼ą odstr├ínenie softv├ęru ovl├ída─Źa pre toto zariadenie a kliknite na tla─Źidlo OK. Po odin┼ítalovan├ş sie┼ąovej karty prejdite do ─Źasti Akcia. Potom vyh─żadajte zmeny hardv├ęru. Windows 10 automaticky nain┼ítaluje sie┼ąov├║ kartu a jej ovl├ída─Źe. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a pripojte sa na internet.

rie┼íenie 4 – Kniha TCP port

    lis Windows kl├íves + R> typ regedit a kliknite na ok. Vyh─żadajte a kliknite na nasleduj├║ci podk─ż├║─Ź datab├ízy Registry:HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM Parametre Tcpip slu┼żieb CurrentControlSet Services Cho─Ćte na editova┼ą Ponuka. vybra┼ą nov├Ż a potom kliknite na tla─Źidlo OK Hodnota nieko─żk├Żch re┼ąazcov. Pomenujte nov├║ hodnotu pre viac re┼ąazcov ReservedPorts. Potom na┼ł dvakr├ít kliknite. Do po─ża ├Üdaj hodnoty zadajte hodnotu 1723-1723, Kliknite na tla─Źidlo OK. Ukon─Źite Editor datab├ízy Registry a pripojte sa na internet.

Ak ste na┼íli ─Ćal┼íie rie┼íenia na opravu chyby modemu 633, nev├íhajte uvies┼ą kroky na rie┼íenie probl├ęmov v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch!

Z editora Pozn├ímka: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v marci 2019 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.