Ako opraviť chybový kód Fallout 76 [4:7:0]: Vyskytla sa neznáma chyba

Ako opraviť chybový kód Fallout 76 [4:7:0]: Vyskytla sa neznáma chyba 1

Pokiaľ ide o online hru s akčnými rolami, Fallout 76 je jednou z najpopulárnejších videohier na trhu. Túto hru vyvinula spoločnosť Bethesda Game Studios a vydala ju spoločnosť Bethesda Softworks 2018. Je k dispozícii pre spoločnosť Microsoft Windows, Hracia stanica 4a Xbox One, ktorý je predchodcom predchádzajúcich položiek v sérii Fallout. Teraz hovoríme o hre, väčšina používateľov dostane chybový kód Fallout 76 [4:7:0] „Vyskytla sa neznáma chyba“, ktorú je možné opraviť podľa pokynov uvedených nižšie.

Podľa používateľov, zatiaľ čo hra začína hru s Bethesda.net launcher, hra vás núti prihlásiť sa znova. Zatiaľ čo niektorí hráči požiadali, aby hru úplne reštartovali, čo hru doslova ničí. Tím podpory spoločnosti Bethesda však zdieľal niektoré z možných opráv na vyriešenie chybového kódu [4:7:0] spomenuté dole.

Ako opraviť chybový kód Fallout 76 [4:7:0]

Ako opraviť chybový kód Fallout 76 [4:7:0] “Vyskytla sa neznáma chyba”

Podľa oficiálneho tímu technickej podpory Bethesda sa táto chyba vyskytuje z dôvodu obmedzeného prístupu používateľov k hrám. Okrem toho, ak používatelia nevykúpili maloobchodný kód pre svoj účet, môžete dostať chybový kód. Nezabúdajte, že maloobchodná hra sa líši od kódu BETA, ktorý ste už predtým mohli uplatniť vo svojom účte.

Teraz, bez straty času, prejdime na nasledujúce kroky:

Ak ste Fallout 76 vložili digitálne prostredníctvom digitálneho obchodu Bethesda.net, Xbox One Marketplace alebo PlayStation Store, maloobchodný kód sa automaticky použije na váš účet. Potom môžete spustiť sťahovanie alebo spustiť hru. Ak ste hru zakúpili prostredníctvom iného zúčastneného predajcu, kontaktujte svojho predajcu a požiadajte ho o ďalšie informácie o dostupnosti kódu maloobchodnej hry.Windows Iba PC: Ak ste svoj kód uplatnili a toto chybové hlásenie ste dostali po uvoľnení hry, môžete vo svojej hre spustiť nástroj „Skenovať a opraviť“ a skontrolovať, či chýba alebo nie je poškodený.

Ak ste uplatnili platný kód a vyššie uvedené metódy pre vás nefungujú, mali by ste sa skontaktovať Zákaznícky servis spoločnosti Bethesda použite svoj účet na rozšírenú podporu. To je všetko, chlapci. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár a dajte nám vedieť. Ak chcete získať ďalšie podobné aktualizácie, prečítajte si naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre počítače a tipy a triky pre Android.