Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako opraviť Borderlands 3 Rýchla cestovná chyba?

Ako opraviť Borderlands 3 Rýchla cestovná chyba? 1

Druhé pokračovanie kriticky uznávanej franšízy Borderlands vyšlo minulý rok a fanúšikovia a kritici ju opäť prijali. Borderlands 3 je videohra s prvými strelcami, ktorá hrá akčné hry. Toto kreatívne umenie vyvinula spoločnosť Gearbox Software a vydáva ho spoločnosť 2K Games. Posun vpred tým, že eliminuje šéfov a vyhráva vojnové zóny s priateľmi, je zábavná a náročná. S výberom rôznych zbraní a akcií, s ktorými sa môžete pohybovať, je táto hra samozrejme vzrušením!

Uprostred toho všetkého hlásili niektorí používatelia niektoré chyby v hre. Jednou z chýb je, že hráči nemôžu cestovať rýchlo. Je to preto, že ich rýchle cesty jednoducho zmiznú. Ak vaše miesta na rýchle cestovanie tiež zmizli a nemôžete cestovať rýchlo, je to, ako to napraviť.

Ako opraviť Borderlands 3 Rýchla cestovná chyba?

Čo je rýchle cestovanie v Borderlands 3?

Rýchle cestovanie umožňuje rýchle cestovné body, ktoré ste navštívili prostredníctvom svojej mapy. Jednoducho podržte ukazovateľ myši nad terminálom Fast Travel, do ktorého chcete zazipovať a podržte stlačené tlačidlo. Na toto miesto rýchlo cestuješ. S vaším vozidlom môžete použiť rýchlu cestu na mape. Ak to chcete urobiť, označte svoje vozidlo na mape a podržte stlačené rýchle cestovanie, aby ste sa k nemu rýchlo pripojili.

Borderlands 3 Rýchla cestovná chyba?

Po aktualizácii existujú správy o tom, ako rýchlo zmizne cesta pre niektorých používateľov v Borderlands 3, Tu je niekoľko komentárov od reddit:

Po dokončení príbehu a otvorení hry nasledujúci deň som stratil všetky svoje rýchle cesty. Nemôžem cestovať nikam rýchlo. Ak sa chcem niekam dostať, musím použiť spúšťací modul a znova sa synchronizovať s rýchlym cestovaním, aby som ho znova použil. Existuje nejaká oprava? Zdá sa, že moja jediná možnosť je nota alebo prejsť znova každú oblasť.u / boogstress

iný používateľ poznamenal, že mu dokonca čelí tento problém:

Krátky

iný používateľ komentoval riešenie, ktoré v skutočnosti funguje pre niektorých používateľov:

Tu je to, čo som uverejnil. „Narazil som na tento problém, pretože som súhlasil s hrou môjho manžela a jeho postava bola vyrovnaná 6, Odomkol žiadne ďalšie rýchle výlety, takže odomkla baňu, až som sa dozvedela, že v mojej vlastnej hre môžem cestovať pozdĺž Pandory a pokúsiť sa ich odomknúť. L, keď som cestoval do každej zóny. Keď som si uvedomil, že som ich odišiel po tom, čo som šiel s ním, išiel som s niekým iným na mojej úrovni, ktorý ich odomkol, a to im všetkým našťastie znova odomkol. “stellarspire

Ako opravím chybu Borderlands Fast Travel Bug?

Ak ste narazili na problém, že vaše stránky s rýchlym cestovaním sú uzamknuté, existuje dosť zvláštne riešenie. Ak chcete problém vyriešiť, musíte nájsť hráča, ktorý má rovnakú úroveň a odomknuté rovnaké miesta. Ak sa k nim pripojíte, zamknuté sedadlá sa znova zamknú. Tento problém je zvyčajne spôsobený tým, že keď hráte hru s hráčom, ktorý neodomkol žiadne z otvorov, ktoré ste odomkli, uzamkne sa pre vás oboch. Chyba však spôsobuje zamknutie stránok, aj keď s nimi nehráte. Takže ak ich chcete odomknúť, musíte si zahrať s niekým, kto má odomknuté sloty. Týmto by sa mal problém vyriešiť.

Ak čelíte iným chybám v hre, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie a my vám radi pomôžeme.

Table of Contents