Ako opraviť bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil?

Android je jedným z najpopulárnejších a najpoužívanejších operačných systémov. Dodáva sa s jednou z najlepších možností pokročilých funkcií na zvládnutie prakticky každej činnosti vo vašom telefóne. Aj keď vám softvér poskytuje prístup k zvýšenému výkonu, existuje niekoľko situácií, v ktorých môžete naraziť na niekoľko problémov. Jeden taký problém, s ktorým sa pravdepodobne stretnete na svojom zariadení s Androidom, môže zahŕňať bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil. Chcete vedieť, čo spôsobuje tento problém, a pokúsiť sa nájsť spôsob, ako opraviť „bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil“? Tu uvedené tipy by vám mali pomôcť nájsť najlepšie možnosti z tohto pohľadu.

Čo spôsobuje chybu – „bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil“?

Ak ste narazili na chybu „bohužiaľ, proces android.process.media sa zastavil“, prvá vec, ktorá vás napadne, je zistiť, čo spôsobuje tento problém. Príčin tohto problému môže byť niekoľko.

Dôvody, ktoré môžu mať za následok, že sa bohužiaľ proces android.process.media zastavil chyba vo vašom telefóne:

 • Váš telefón nedokáže aktualizovať firmvér.
 • Pády aplikácií a útoky škodlivého softvéru na váš telefón
 • Nesprávne operácie kvôli inštalácii vlastných ROM.
 • Chyby ukladania médií a správcu sťahovania.

Keď zanalyzujete dôvody problémov vo svojom telefóne a zistíte, prečo sa vyskytli chyby, môžete pokračovať v riešení chyby vo svojom telefóne.

Ako opravím, aby sa procesné médiá systému Android stále zastavovali?

Problém môže byť spôsobený niekoľkými dôvodmi. Bez ohľadu na to, či stojíte pred problémom bohužiaľ, proces android.process.media sa na S4 zastavil, alebo byť toho svedkom android.process.media sa stále zastavuje na Mi A3 by tu uvedené opravy v ideálnom prípade mali pomôcť pri riešení problému vo vašom telefóne.

Pozrime sa na všetky opravy jeden po druhom:

Metóda 1: Vymazať vyrovnávaciu pamäť a údaje obchodu Google Play a rámcovej služby

Prvý krok, ktorý by ste mali urobiť v prípade bohužiaľ proces android.process.acore sa zastavil alebo bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil vo vašom telefóne by bolo vymazanie údajov aplikácií a vyrovnávacej pamäte príslušných aplikácií.

Hlavným dôvodom, ktorý môže spôsobiť problém, je, že existuje niekoľko nechcených súborov a údajov, ktoré môžu byť v konflikte s novými súbormi. To sa môže stať, keď ste nedávno aktualizovali firmvér alebo dokonca aplikáciu. Môže sa to dokonca stať, keď ste nedávno zmenili vlastnú ROM.

Tu sú kroky zahrnuté pri riešení problému:

 • Ísť do Nastavenia -> Aplikácie
 • Nájdite možnosť pre aplikáciu Rámcová služba Google.
 • Vyberte aplikáciu a vyhľadajte možnosti pre Vymazať vyrovnávaciu pamäť a Zmazať dáta

Rovnaké kroky použite pre Google Play Store tiež. Akonáhle to urobíte, reštartujte telefón. Mali by ste nájsť svoj problém vyriešený.

Metóda 2: Povoliť nastavenia, ktoré mohli byť zakázané

Môžete zistiť, že niektoré nastavenia vo vašom telefóne boli deaktivované. V ideálnom prípade sa to môže stať, ak existuje problém s vašimi synchronizačnými službami. Problémy môžete vyriešiť pomocou nižšie uvedených metód:

 • Ísť do Nastavenia> Aplikácia alebo Správca aplikácií > Všetky
 • Skontrolujte, či služby ako napr Google Play Store, Úložisko médií, Správca sťahovania a Rámec služieb Google na vašom zariadení.
 • Ísť do Nastavenia -> Google
 • Zapnite synchronizáciu pre všetky svoje účty Google.

Po nakonfigurovaní vyššie uvedených nastavení reštartujte zariadenie.

Metóda 3: Obnovte predvoľby aplikácie

Ak nájdete android.process.media sa na Samsungu stále zastavuje, alebo byť svedkom problému android.process.media sa zastavil na Marshmallow, resetovanie predvolieb aplikácie môže byť užitočné pri riešení problému vo vašom telefóne. Na vyriešenie problémov môžete použiť nižšie uvedené kroky.

 • Ísť do Správca aplikácií alebo Aplikácie v závislosti od nastavenia vo vašom zariadení.
 • V pravom hornom rohu vyhľadajte trojbodovú ponuku a kliknite na ňu.
 • Vyhľadajte a vyberte možnosť pre Obnoviť predvoľby aplikácií

Vďaka tomu sa vaše aplikácie vrátia do pôvodného stavu.

Metóda 4: Vymazať údaje o kontakte a ukladaní kontaktov

Ak ste vykonali všetky vyššie uvedené kroky a stále stojíte tvárou v tvár bohužiaľ proces android.process.acore sa zastavil a bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil Chyba vo vašom telefóne, vymazanie kontaktov a úložiska kontaktov vám môže pomôcť problém vyriešiť.

Ak to chcete urobiť, môžete vykonať nasledujúce kroky:

 • Ísť do nastavenie a vyberte Správca aplikácií
 • Vyhľadajte súbor Kontaktya Správca kontaktov,
 • Vymažte údaje a vyrovnávaciu pamäť týchto dvoch aplikácií.

[/su_list]

Reštartujte telefón a skontrolujte, či bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil problém bol vyriešený.

Metóda 5: Zakázať ukladanie médií

Pokus o deaktiváciu ukladacieho priestoru médií môže efektívne vyriešiť problém a bolo zistené, že problém je vyriešený android.process.media sa na Xiaomi stále zastavuje.

 • Kliknite na Správca aplikácií v časti Nastavenia systému Android.
 • Nájdite Ukladanie médií aplikácia
 • Zakázať Ukladanie médií

To by malo vo väčšine prípadov problém vyriešiť.

Metóda 6: Aktualizácia firmvéru

Aktualizácia firmvéru môže byť ďalšou možnosťou, ktorá sa môže ukázať ako mimoriadne účinná a efektívna. Môžete sa pripojiť k výkonnej sieti WiFi a skontrolovať, či sú vo vašom zariadení k dispozícii nejaké aktualizácie. Aktualizujte softvér a zistite, či sa problém vyriešil.

Metóda 7: Obnovenie výrobných nastavení

Konečné možnosti, ktoré môžu byť užitočné pri riešení problému, môžu zahŕňať obnovenie predvolených výrobných nastavení telefónu. Nezabudnite, že odstráni všetky vaše údaje. Ak zistíte, že žiadny z problémov nemôže vyriešiť problémy s telefónom, môžete si zálohovať údaje a obnoviť ich predvolené nastavenia.

Záver

Problém „bohužiaľ proces android.process.media sa zastavil“ môže ovplyvniť váš telefón z niekoľkých dôvodov. Opravy uvedené vyššie by vám v ideálnom prípade mali pomôcť vyriešiť problém a získať prístup k jednej z perfektných možností.

Pozrite sa na najlepšie dostupné možnosti uvedené vyššie a získajte prístup k najlepším možnostiam pre vaše potreby.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/34h57nB