Ako opravi┼ą, ak nem├┤┼żete odstr├íni┼ą prie─Źinok ÔÇ×K├┤┼íÔÇť na iOS 13

Nena┼íli ste v aplik├ícii Mail tla─Źidlo Odstr├íni┼ą pri odstra┼łovan├ş viacer├Żch e-mailov z prie─Źinka K├┤┼í?

Viacer├ş pou┼ż├şvatelia nahl├ísili viac inform├íci├ş v Apple Podporte spolo─Źenstvo f├│ra, ktor├ę nem├┤┼żu odstr├íni┼ą e-maily vo svojom prie─Źinku K├┤┼í. Bolo uveden├ę, ┼że v┼żdy, ke─Ć vyber├║ v┼íetky e-maily v prie─Źinku K├┤┼í, vidia iba tieto mo┼żnosti: s┼ąahova┼ą, mark, alebo Arch├şv, Nie je delete a preto i┼ílo o probl├ęm s odstr├ínen├şm e-mailov z prie─Źinka K├┤┼í, preto┼że jedin├Żm mo┼żn├Żm sp├┤sobom je manu├ílne pos├║vanie ka┼żd├ęho e-mailu po jednom a jeho odstr├ínenie, ─Źo je ├║navn├ę.

Teraz existuje nieko─żko potenci├ílnych rie┼íen├ş a rie┼íen├ş, ktor├ę sme vysk├║┼íali a testovali, a budeme v popred├ş: v s├║─Źasnosti neexistuje jednozna─Źn├í zn├íma pr├ş─Źina tohto probl├ęmu. Ve─żmi sa domnievame, ┼że sa jedn├í o priamy probl├ęm so samotn├Żm syst├ęmom iOS. Nasleduj├║ce rie┼íenia v tejto pr├şru─Źke by mali zodpovedaj├║cim sp├┤sobom vyrie┼íi┼ą tento probl├ęm.

Bez plytvania ─Ćal┼íiu sekundu, umo┼ż┼łuje dosta┼ą priamo do neho.

OBSAH
 1. V nastaveniach povo─żte trval├ę odstr├ínenie
 2. Reštartujte zariadenie
 3. Odstr├íni┼ą v┼íetky ko┼íe v po┼íte
 4. Aktualizácia na najnovšiu verziu iOS
 5. Kontakt Apple podpora

Ako opravi┼ą, ak nem├┤┼żete odstr├íni┼ą prie─Źinok ÔÇ×K├┤┼íÔÇť na iOS 13 1

Ako opravi┼ą Cant Delete Trash Folder na iOS 13: 5 Sp├┤soby.

1, V nastaveniach povo─żte trval├ę odstr├ínenie.

Sk├┤r ne┼ż sa prie─Źinok ÔÇ×K├┤┼íÔÇť zaplav├ş odstr├ínen├Żmi e-mailov├Żmi spr├ívami, existuje sp├┤sob, ako zabr├íni┼ą tomu, aby sa va┼íe odstr├ínen├ę spr├ívy dostali do prie─Źinka ÔÇ×K├┤┼íÔÇť. V aplik├ícii Po┼íta mus├şte povoli┼ą funkciu Trval├ę odstr├ínenie, tak┼że v┼żdy, ke─Ć odstr├ínite e-mailov├║ spr├ívu, bude natrvalo odstr├ínen├í. Teraz mus├şte pochopi┼ą, ┼że ke─Ć to urob├şte, nebudete m├┤c┼ą obnovi┼ą odstr├ínen├ę e-maily alebo ich obnovi┼ą z prie─Źinka ÔÇ×K├┤┼íÔÇť.

Tu m├íme na mysli, ─Źo m├íme na mysli a m├┤┼żete sledova┼ą spolu:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie aplik├ície na va┼íom iPhone alebo iPad.
 2. Klepnite na Hesl├í a ├║─Źty klepnite na e-mailov├Ż ├║─Źet, ktor├Ż chcete upravi┼ą v ─Źasti ├║─Źty oddiel. V tejto pr├şru─Źke pou┼ż├şvam m├┤j ├║─Źet Gmail Jakes E-mail.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

 1. Teraz znova klepnite na ├║─Źet.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

 1. Potom klepnite na Pokro─Źil├ę vo─żba.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

 1. Tadia─żto pod Presun├║┼ą vyraden├ę spr├ívy do v ─Źasti klepnite na ikonu Odstr├ínen├í po┼ítov├í schr├ínka vo─żba. Toto je z├ísadn├Ż krok, ktor├Ż men├ş sp├┤sob likvid├ície va┼íich e-mailov.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

 1. ─Äalej klepnite na ├║─Źet v ─żavej hornej ─Źasti obrazovky a klepnite na hotov├Ż,
 2. Potom klepnite na ├║─Źty a zatvorte aplik├íciu Nastavenia.
 3. Zatvorte aplik├íciu Po┼íta a znovu ho spusti┼ą.
 4. Nakoniec v aplik├ícii E-mail vyberte ktor├║ko─żvek z po┼ítov├Żch schr├ínok (ak nechcete vybera┼ą e-mail Jakes), potom klepnite na ikonu Smeti zlo┼żky. Mali by ste by┼ą schopn├ş vidie┼ą editova┼ą v pravom hornom rohu. Klepnite na editova┼ą a potom klepnite na Vybra┼ą v┼íetko, Mali by ste by┼ą schopn├ş vidie┼ą delete ktor├ę m├┤┼żete zasiahnu┼ą, aby ste odstr├ínili v┼íetky svoje rozbit├ę e-maily.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

T├íto konkr├ętna met├│da je ├║─Źinn├í aj pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ ├║─Źty Gmail v aplik├ícii Mail (ako je uveden├ę vy┼í┼íie s moj├şm vlastn├Żm ├║─Źtom Gmail). Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że do svojho ├║─Źtu mus├şte by┼ą ├║spe┼íne prihl├ísen├ş pomocou spr├ívneho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla. Ak nie, nebudete m├┤c┼ą vidie┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Roz┼í├şren├ęÔÇť pod polo┼żkou ├║─Źty v sekcii a n├ísledne neuvid├şte delete Tla─Źidlo. Nezabudnite sa teda prihl├ísi┼ą a prihl├ísi┼ą sp├Ą┼ą do svojho ├║─Źtu. Ak neviete, ako to urobi┼ą, m├┤┼żete pozrite si na┼íe kroky tu zdie─żan├ę v tejto pr├şru─Źke,

2, Reštartujte zariadenie.

Mo┼żno ste ned├ívno zmenili nastavenia svojej aplik├ície Mail na telef├│ne iPhone alebo iPad, v d├┤sledku toho to ovplyv┼łuje sp├┤sob odstr├ínenia e-mailov v aplik├ícii Mail. V takom pr├şpade re┼ítart m├┤┼że pom├┤c┼ą zariadeniu znova fungova┼ą.

Toto sa ob─Źas stane pou┼ż├şvate─żom, ako je uveden├ę v na┼íich predch├ídzaj├║cich pr├şru─Źk├ích, ke─Ć va┼íe zariadenie nem├í dostatok zdrojov na vykonanie ├║loh. Pr├şznaky, ktor├ę sa ─Źasto zdie─żaj├║, s├║, ┼że zariadenie m├┤┼że by┼ą bludn├ę, buggy a pomal├ę. D├┤vodom je to, ┼że tieto zdroje, napr├şklad pam├Ą┼ą a kapacita spracovania, maj├║ tendenciu sa pre┼ąa┼żova┼ą, ke─Ć je zariadenie v prev├ídzke ve─żmi dlh├║ dobu.

Ak chcete zariadenie re┼ítartova┼ą, jednoducho otvorte telef├│n nastavenie aplik├íciu, klepnite na v┼íeobecne sa d├í poveda┼ą, a potom zasiahla Vypn├║┼ą mo┼żnos┼ą umiestnen├í pod touto str├ínkou.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

Posu┼łte Posunut├şm vypnite nap├íjanie tla─Źidlo do smeru vypnutia na potvrdenie procesu.

Po vypnut├ş zariadenia ho znova zapnite. Sk├║ste otestova┼ą aplik├íciu Mail a zistite, ─Źi nem├┤┼żete odstr├íni┼ą v┼íetky svoje e-maily z prie─Źinka K├┤┼í. Ak probl├ęm pretrv├íva, vysk├║┼íajte ─Ćal┼íiu met├│du na ─Ćal┼íie mo┼żn├ę rie┼íenie.

3, Odstr├íni┼ą v┼íetky ko┼íe v po┼íte.

Jedn├Żm z rie┼íen├ş, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą okam┼żite, je zostavenie v┼íetk├Żch prepadnut├Żch e-mailov zo v┼íetk├Żch va┼íich e-mailov├Żch ├║─Źtov do prie─Źinka V┼íetky ko┼íe a potom odstr├í┼łte v┼íetky e-maily zdola.

V├Żzva k tomuto rie┼íeniu v┼íak spo─Ź├şva v tom, ┼że zo v┼íetk├Żch svojich e-mailov├Żch ├║─Źtov odstr├ínite v podstate v┼íetky e-maily z ko┼ía, ─Źo m├┤┼że by┼ą riskantn├ę, preto┼że v bud├║cnosti budete chcie┼ą obnovi┼ą e-maily z prie─Źinka ÔÇ×K├┤┼íÔÇť. V takom pr├şpade v├ím odpor├║─Źame archivova┼ą tie, v ktor├Żch m├íte druh├ę my┼ílienky, alebo ich presun├║┼ą do samostatn├ęho prie─Źinka.

Ke─Ć tieto e-maily presuniete, m├┤┼żete vykona┼ą nasleduj├║ce kroky na odstr├ínenie v┼íetk├Żch e-mailov s trashed:

Ak to chcete urobi┼ą na svojom po┼íta aplik├íciu, klepnite na ikonu editova┼ą v pravom hornom rohu obrazovky a potom klepnite na ikonu V┼íetky ko┼íe Tla─Źidlo.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

Zobrazia sa v┼íetky odstr├ínen├ę e-maily vo va┼íom V┼íetka po┼íta oddiel. M├┤┼żete klepn├║┼ą na ikonu editova┼ą tla─Źidlo e┼íte raz a potom Vybra┼ą v┼íetko na delete,

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

Po vysk├║┼ían├ş vy┼í┼íie uveden├ęho rie┼íenia by ste mali by┼ą schopn├ş odstr├íni┼ą v┼íetky svoje e-maily z ko┼ía jedin├Żm kliknut├şm. Teraz m├┤┼żete odstr├íni┼ą v┼íetky svoje e-mailov├ę ko┼íe zo v┼íetk├Żch svojich ├║─Źtov v aplik├ícii Po┼íta.

4, Aktualizácia na najnovšiu verziu iOS.

Ak m├íte probl├ęmy s po┼ítovou aplik├íciou, potom ide o samotn├Ż iOS (alebo iPadOS, ak ste na iPad).

Takmer v┼íetky probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS s├║ priamo spojen├ę s iOS, preto┼że aplik├ícia Mail je Apple akciov├í aplik├ícia. To znamen├í, ┼że ak nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą svoju po┼ítov├║ aplik├íciu alebo odstr├íni┼ą v┼íetky e-maily z prie─Źinka K├┤┼í, budete musie┼ą po─Źka┼ą, k├Żm Apple uvo─żn├ş opravu, aby ju vyrie┼íila. Zvy─Źajne odpor├║─Źame, aby ste dostali ─Ćal┼í├ş e-mail, napr├şklad aplik├íciu Gmail alebo Microsoft Outlook, ktor├Ż poskytuje z├ílohu, preto┼że sa pravidelne aktualizuje prostredn├şctvom aktualiz├íci├ş aplik├ície.

Po vydan├ş novej aktualiz├ície pre iOS / iPadOS si m├┤┼żete vybra┼ą, aby ste si ju stiahli a pou┼żili opravu ch├Żb. Uistite sa, ┼że m├íte z├íloha v├í┼ího iPhone na va┼íom iCloude alebo po─Ź├şta─Źi, len pre pr├şpad.

Tu je vysvetlen├ę, ako aktualizova┼ą v├í┼í iPhone alebo iPad:

 1. Najsk├┤r je nevyhnutn├ę, aby ste svoj iPhone alebo iPad zapojili do stabiln├ęho zdroja nap├íjania a pripojili sa k internetu pomocou Wi-Fi.
 2. Potom otvorte nastavenie potom klepnite na v┼íeobecn├Ż, a vyberte Aktualiz├ícia softv├ęru,
 3. Teraz vyberte a klepnite na Stiahnite a nain┼ítalujte vo─żba. Ak vid├şte spr├ívu, ┼że do─Źasne odstr├íni aplik├ície z d├┤vodu priestorov├Żch po┼żiadaviek na aktualiz├íciu, klepnite na ─Ćalej, Neboj sa. Syst├ęm iOS prein┼ítaluje aplik├ície, ktor├ę odstr├ínil po tomto procese.
 4. ─Äalej klepnite na In┼ítal├ícia na okam┼żit├║ in┼ítal├íciu aktualiz├ície. M├┤┼żete tie┼ż zvoli┼ą klepnutie nesk├┤r kde si m├┤┼żete vybra┼ą Nain┼ítalujte dnes ve─Źer alebo Pripome┼ł mi nesk├┤r, Ak vyberiete mo┼żnos┼ą Install Tonight (In┼ítalova┼ą dnes ve─Źer), sk├┤r ako idete spa┼ą, pripojte zariadenie k nap├íjaniu. Va┼íe zariadenie sa aktualizuje automaticky cez noc.
 5. Nakoniec poskytnite svoje heslo ak je to pou┼żite─żn├ę.

Nem├┤┼żem odstr├íni┼ą prie─Źinok s odpadkami v syst├ęme iOS 13

Po dokon─Źen├ş aktualiz├ície a re┼ítartovan├ş zariadenia spustite aplik├íciu Mail a sk├║ste to znova. Mali by ste by┼ą schopn├ş n├íjs┼ą a pou┼żi┼ą predt├Żm ch├Żbaj├║ce delete vo va┼íej aplik├ícii Po┼íta, ke─Ć vyberiete v┼íetky spr├ívy vo svojej schr├ínke Smeti zlo┼żky.

5, Kontakt Apple Podpora.

Ak aktualiz├ícia iOS alebo ┼żiadna z met├│d nefungovala v tejto pr├şru─Źke, nezabudnite odosla┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu Apple podpora, T├Żmto sp├┤sobom im m├┤┼żete pom├┤c┼ą diagnostikova┼ą probl├ęm viac poskytnut├şm ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş o va┼íom zariaden├ş. Apple akt├şvne ─Ź├şta a niekedy reaguje na sp├Ątn├║ v├Ązbu, ktor├í im bola zaslan├í, aby sledovali a rie┼íili probl├ęm.

Ako opravi┼ą, ak nem├┤┼żete odstr├íni┼ą prie─Źinok ÔÇ×K├┤┼íÔÇť na iOS 13 2

Ak potrebujete okam┼żit├║ vo─żbu, v┼żdy m├┤┼żete hovori┼ą s Apple reprezentat├şvny cez telef├│n ich nav┼ít├şvite na adrese tvoj najbli┼ż┼í├ş Apple sklad, M├┤┼żu v├ím poskytn├║┼ą inform├ície t├Żkaj├║ce sa najnov┼í├şch funkci├ş syst├ęmu iOS a zdie─ża┼ą ich, ak chyba odstr├ínenia ko┼ía v prie─Źinku K├┤┼í pretrv├íva pre v┼íetk├Żch.

D├║fame, ┼że v├ím to pomohlo opravi┼ą v├í┼í nov├Ż probl├ęm s aktualiz├íciou iOS 13 a odstr├íni┼ą probl├ęm s prie─Źinkom K├┤┼í. Ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto t├ęmy, m├┤┼żete zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie a my v├ím radi pom├┤┼żeme. ÔŁĄ

Ak v├ím tento sprievodca pomohol, zdie─żajte ho.