Ako opravi┼ą 13 ch├Żb kamery GoPro a probl├ęmy s videom

Zhrnutie: Ob┼ąa┼żuje v├ís GoPro? Tento pr├şspevok zdie─ża rie┼íenia 13 naj─Źastej┼í├şch ch├Żb kamery GoPro a probl├ęmov s videom. V┼íetky modely kamier GoPro – HERO boli opraven├ę 5 A HERO 6 A HERO 7 ─îierna a HERO 7 Biela a HERO 7 Striebro a HERO 8 Fusion, Max a ─Ćal┼íie. Navrhuje tie┼ż najlep┼í├ş program na obnovu a opravu karty GoPro SD pre odstr├ínen├ę, straten├ę alebo po┼íkoden├ę vide├í z fotoapar├ítu.

Obnova fotografi├ş Mac Obnova fotografi├ş Mac

Milujete svoj GoPro z mnoh├Żch d├┤vodov. Poskytuje skvel├║ pr├şle┼żitos┼ą na sn├şmanie jedine─Źn├Żch vysokokvalitn├Żch vide├ş. Je odoln├Ż vo─Źi vode bez dobr├ęho krytu do 40 metrov, odstra┼łuje hmlu objekt├şvu, extr├ęmne tvrd├Ż, odoln├Ż vo─Źi n├írazom, skvel├ę z├íbery a dok├í┼że zachyti┼ą vide├í s rozl├ş┼íen├şm 4 000 a 360 stup┼łov. Ale s t├Żmto a ─Ćal┼í├şm, va┼ía kamera GoPro nie je bez technick├Żch prek├í┼żok.

Po importovan├ş do po─Ź├şta─Źa sa vyskytli s┼ąa┼żnosti na videoklipy GoPro, ktor├ę sa neprehr├ívali, zamrznutie fotoapar├ítu, chyby na karte SD, r├Żchle vybitie bat├ęrie a ─Ćal┼íie.

Tu sme sa pok├║sili zahrn├║┼ą rie┼íenia niektor├Żch najbe┼żnej┼í├şch probl├ęmov s fotoapar├ítom a videom v syst├ęme GoPro.

Opravte probl├ęmy s kamerou GoPro a videom

Be┼żn├ę rie┼íenia s├║ pou┼żite─żn├ę pre v┼íetky modely GoPro vr├ítane HERO5 a HERO 6 A HERO 7 ─îierna a HERO 7 Biela a HERO 7 Striebro a HERO 8 Fusion, Max a ─Ćal┼íie.

Pozn├ímka: Pred odstr├ínen├şm probl├ęmu s fotoapar├ítom alebo fotoapar├ítom GoPro nezabudnite z├ílohova┼ą vide├í a fotografie GoPro na osobn├Ż po─Ź├şta─Ź, po─Ź├şta─Ź Mac alebo extern├║ jednotku.

 1. Spr├íva GoPro SD ERR alebo ÔÇ×NO SDÔÇť
 2. Chyba GoPro ÔÇ×SD karta je pln├íÔÇť
 3. GoPro SD náhle nefunguje
 4. Vide├í GoPro s├║ trhan├ę, nerv├│zne, rozbit├ę alebo zamrznut├ę
 5. Vide├í GoPro sa neprehr├ívaj├║ a objav├ş sa chyba
 6. Vide├í odstr├ínen├ę alebo straten├ę z karty GoPro SD
 7. Fotoaparát GoPro zamrzne
 8. V re┼żime aktualiz├ície je GoPro pozastaven├Ż
 9. Chyba GoPro – ÔÇ×┼Żiadny vy┼í┼í├ş video v├Żstup a spodn├Ż video v├ŻstupÔÇť
 10. Zvukov├Ż probl├ęm po pou┼żit├ş bat├ęrie BacPac v HERO
 11. Vide├í GoPro MP4 sa po prenose cez Quik nedaj├║ otvori┼ą
 12. Video nie je importovan├ę do GoPro Studio
 13. Bat├ęria GoPro sa r├Żchlo vyb├şja

1, GoPro camera SD ERR ÔÇťaleboÔÇ× NO SD ÔÇť

SD ERR na GoPro HERO 4 Obrázok: SD ERR na GoPro HERO 4

Spr├íva ÔÇ×SD ERRÔÇť alebo ÔÇ×NO SDÔÇť na displeji GoPro LCD nazna─Źuje, ┼że kamera sa nem├┤┼że spr├ívne pripoji┼ą na kartu SD. Ak sa zobraz├ş t├íto chyba, skontrolujte, ─Źi je karta SD ├║plne vlo┼żen├í do fotoapar├ítu.

Ak to nepom├┤┼że, naform├ítujte kartu SD. M├┤┼żete form├ítova┼ą bu─Ć vo fotoapar├íte alebo na po─Ź├şta─Źi.

Aj ke─Ć form├ít odstr├íni v┼íetky vide├í a fotografie z karty SD, vyrie┼íi to probl├ęmy, ktor├ę sp├┤sobuj├║ chybu karty GoPro SD. Aj ke─Ć v├ím ch├Żba z├íloha va┼íej karty GoPro SD, m├┤┼żete pou┼żi┼ą funkciu Stellar Photo Recovery, ktor├í pracuje na form├ítovan├Żch pam├Ą┼ąov├Żch kart├ích a obnovuje s├║bory fotografi├ş a videa bez ovplyvnenia ich p├┤vodnej kvality.

2, Chyba GoPro ÔÇ×SD karta je pln├íÔÇť

Ak na karte SD fotoapar├ítu nie je dostatok miesta, ale napriek tomu sa pri nahr├ívan├ş vide├ş st├íle zobrazuje chyba ÔÇ×Karta SD je pln├íÔÇť, sk├║ste kartu SD naform├ítova┼ą v po─Ź├şta─Źi. Pravidelnou aktualiz├íciou fotoapar├ítu tie┼ż skontrolujte, ─Źi v├í┼í GoPro obsahuje najnov┼í├ş firmv├ęr.

3, Karta GoPro SD n├íhle prestala fungova┼ą

Karta SD kamery GoPro m├┤┼że n├íhle presta┼ą fungova┼ą, ak je pr├şli┼í star├í alebo sa ─Źasto pou┼ż├şva na viacer├Żch zariadeniach. Z tohto d├┤vodu je karta SD po┼íkoden├í alebo nepr├şstupn├í. M├┤┼żete sk├║si┼ą form├ítova┼ą probl├ęm vyrie┼íi┼ą alebo prejs┼ą na nov├║ kartu SD.

Tento probl├ęm sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą aj pri ukladan├ş vysokokvalitn├Żch vide├ş GoPro pomocou karty SD ni┼ż┼íej triedy. Na nahr├ívanie vide├ş GoPro v┼żdy pou┼ż├şvajte vysokokapacitn├ę karty SD triedy 10. Odpor├║─Źame v├ím vybra┼ą si karty SD odpor├║─Źan├ę spolo─Źnos┼ąou GoPro pre v├í┼í model fotoapar├ítu.

Prach m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼í├şm d├┤vodom, pre─Źo karta SD n├íhle prestane fungova┼ą. Vy─Źistite pam├Ą┼ąov├║ kartu m├Ąkkou handri─Źkou a potom sa pok├║ste znova z├şska┼ą pr├şstup na kameru GoPro.

Ak nem├íte pr├şstup k po┼íkoden├Żm multimedi├ílnym s├║borom na karte SD, z├şskajte efekt├şvny program na obnovu kariet GoPro, ktor├Ż dok├í┼że obnovi┼ą vide├í a fotografie z po┼íkoden├Żch kariet SD.

Obnovte fotografie Obnovte fotografie Obnova fotografi├ş Mac Obnova fotografi├ş Mac

4, Vide├í GoPro s├║ trhan├ę, trhav├ę, trhan├ę a mrazen├ę

Prehr├ívanie videa je be┼żnou s┼ąa┼żnos┼ąou pou┼ż├şvate─żov GoPro. Vide├í GoPro niekedy nefunguj├║ spr├ívne, zmrazuj├║ alebo nezobrazuj├║ ─Źiernu obrazovku. S├║ k┼Ľ─Źovit├ę alebo maj├║ preru┼íovan├║ hru. Existuj├║ aj pr├şpady, ke─Ć vide├í neobsahuj├║ zvuk.

Probl├ęm sa v├Ą─Ź┼íinou t├Żka nekompatibilnej podpory syst├ęmu. Prehr├íva─Ź m├ędi├ş alebo po─Ź├şta─Ź nemusia podporova┼ą vide├í GoPro zaznamenan├ę pomocou vysoko kvalitn├Żch nastaven├ş HEVC. ─Äal┼í├şm d├┤vodom m├┤┼że by┼ą po┼íkodenie videa GoPro.

Ak chcete opravi┼ą vide├í GoPro, ktor├ę prehr├ívaj├║ trhan├ę alebo trhan├ę vide├í, postupujte takto:

 • Pok├║ste sa prehr├íva┼ą vide├í GoPro v prehr├íva─Źi VLC Media Player. Windows Prehr├íva─Ź m├ędi├ş neprehr├íva vide├í s rozl├ş┼íen├şm 1080p alebo vy┼í┼í├şm.
 • Uistite sa, ┼że v├í┼í po─Ź├şta─Ź m├í minim├ílne syst├ęmov├ę po┼żiadavky (vr├ítane r├Żchlosti grafickej karty a procesora) na prehr├ívanie vide├ş GoPro 4K HD a H.265.
 • Vysk├║┼íajte to kompresiou video s├║boru GoPro.
 • Preve─Ćte videokodek GoPro H.265 na H.264 pomocou softv├ęru na prevod videa,

Ak vy┼í┼íie uveden├ę techniky nevyrie┼íia probl├ęm s prehr├ívan├şm videa GoPro, videos├║bor je po┼íkoden├Ż a potrebujete ho Vynikaj├║ca oprava pre video softv├ęr Rie┼íenie probl├ęmu s prehr├ívan├şm.

5, Vide├í odstr├ínen├ę alebo straten├ę z karty GoPro SD

Strata videa z kariet GoPro SD m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í mnoh├Żmi pr├ş─Źinami, napr├şklad n├íhodn├Żm vymazan├şm, v├şrusovou infekciou, v├Żpadkom prenosu s├║borov, nespr├ívnym zaobch├ídzan├şm s kartou SD pri vkladan├ş alebo vyberan├ş karty zo zariadenia a ─Ćal┼í├şmi. V ka┼żdom takomto pr├şpade pou┼żite na obnovenie odstr├ínen├Żch vide├ş a fotografi├ş GoPro program na obnovu m├ędi├ş – Stellar Photo Recovery. Na pam├Ą┼ąovej karte d├┤kladne naskenujte straten├ę / odstr├ínen├ę videos├║bory / fotografie a obnovte ich p├┤vodn├ę meno, d├ítum a ─Źasov├║ pe─Źiatku. Po strate s├║boru nezabudnite kartu SD pou┼ż├şva┼ą, preto┼że nahrad├ş ├║daje.

6, Videá GoPro nefungujú, zobrazuje sa chyba

Ak vide├í GoPro nie s├║ otvoren├ę a chyby, ako napr├şklad ÔÇ×Video sa ned├í prehra┼ą ÔÇť, ÔÇ×S├║bor sa nena┼íielÔÇť, k├│d chyby 0xc00d36c4, At─Ć., V├í┼í s├║bor m├┤┼że by┼ą po┼íkoden├Ż. M├┤┼że to by┼ą sp├┤soben├ę star├Żmi ovl├ída─Źmi videa vo va┼íom po─Ź├şta─Źi, ┼íkodliv├Żm softv├ęrom, nespr├ívnym prenosom s├║borov a ─Ćal┼í├şmi. Po┼íkoden├Ż video s├║bor MP4 alebo MOV m├┤┼żete opravi┼ą z GoPro HERO5, HERO6, Fusion alebo in├Żch modelov pomocou softv├ęru Stellar Repair for video na po─Ź├şta─Źoch Mac alebo Windows Po─Ź├şta─Ź. M├┤┼żete sa tie┼ż pok├║si┼ą opravi┼ą chybu videa GoPro pomocou VLC Media Player, preto┼że prehr├íva─Ź m├í aj funkciu opravy videa, ktor├í rie┼íi men┼íie probl├ęmy s po┼íkoden├şm.

7, Fotoaparát GoPro zamrzne

GoPro vydr┼ż├ş extr├ęmne teploty. Ale niektor├ş pou┼ż├şvatelia HERO 6 A HERO 7 S┼ąa┼żujte sa na zamrznutie fotoapar├ítu, ke─Ć je zariadenie pod vodou alebo vo vysokej nadmorskej v├Ż┼íke. Probl├ęm je do─Źasne vyrie┼íen├Ż vybrat├şm bat├ęrie a jej op├Ątovn├Żm vlo┼żen├şm.

Ak sa vyskytne tak├Ż probl├ęm, aktualizujte softv├ęr kamery GoPro. Ak je fotoapar├ít moment├ílne zamrznut├Ż, sk├║ste ho resetova┼ą stla─Źen├şm tla─Źidla ÔÇ×Situ├íciaNa 10 sek├║nd HERO rel├ícia / HERO4 rel├ícia Fotoapar├ít, dr┼żte horn├║ ─Źas┼ą.uz├ívierkaÔÇ×Pred t├Żm vypnite Wi-Fi a GPS a vyberte bat├ęriu BacPac a v┼íetky ostatn├ę pripojenia.

8, V re┼żime aktualiz├ície je GoPro pozastaven├Ż

Obrazovka re┼żimu aktualiz├ície GoPro Obr├ízok: Obrazovka Re┼żim aktualiz├ície GoPro

Kamery HERO3 sa zvy─Źajne stret├ívaj├║ s t├Żmto probl├ęmom. Ak chcete probl├ęm vyrie┼íi┼ą s akouko─żvek kamerou GoPro, postupujte takto. Vyberte bat├ęriu GoPro a znova ju vlo┼żte. Fotoapar├ít zapnite stla─Źen├şm vyp├şna─Źa. Aktualiz├ícia by sa teraz mala dokon─Źi┼ą. Ak to nepom├┤┼że, obnovte fotoapar├ít ru─Źne.

9, Chyba GoPro – ÔÇ×┼Żiadny vy┼í┼í├ş video v├Żstup a spodn├Ż video v├ŻstupÔÇť

Chyba servera GoPro sa nepodarilo exportova┼ą do po─Ź├şta─Źov Mac Obr├ízok: GoPro zlyhal pri exportovan├ş chyby v syst├ęme Mac

Pri exportovan├ş videa do prehr├íva─Źa GoPro Player v syst├ęme MacOS sa vyskytla chyba exportu ÔÇ×No outputTopVideo and outputBottomVideoÔÇť.

Ak export zlyh├í zaka┼żd├Żm v rovnakom bode, mohlo d├┤js┼ą k po┼íkodeniu tohto videoklipu. T├║to ─Źas┼ą videa m├┤┼żete vystrihn├║┼ą, aby ste probl├ęm vyrie┼íili, alebo pou┼żite program na opravu videa na opravu skorumpovan├ęho videa GoPro.

T├íto chyba sa m├┤┼że objavi┼ą aj vtedy, ke─Ć karta GoPro SD nie je dostato─Źne r├Żchla. Skontrolujte, ─Źi pou┼ż├şvate kartu SD odpor├║─Źan├║ vo fotoapar├íte GoPro Action.

10. Video Go Pro nie je importovan├ę do GoPro Studio

Svoje videoklipy chcete upravova┼ą v aplik├ícii GoPro Studio na po─Ź├şta─Źi. Vide├í sa v┼íak nebud├║ importova┼ą do rozhrania GoPro Studio. M├┤┼że sa v├ím zobrazi┼ą chybov├í spr├íva typu ÔÇ×S├║bor sa nepodarilo prehra┼ą. S├║bor m├┤┼że by┼ą po┼íkoden├Ż alebo v nepodporovanom form├íte.ÔÇť Pri v├Żbere a importovan├ş video s├║boru sa ni─Ź nestane.

Ak chcete probl├ęm vyrie┼íi┼ą, uistite sa, ┼że:

 • Va┼íe vide├í sa pred importom ulo┼żia na pevn├Ż disk po─Ź├şta─Źa.
 • tvoj Windows Po─Ź├şta─Ź je ├║plne aktualizovan├Ż.
 • Ak vid├şte chybu ÔÇ×S├║bor sa nepodarilo prehra┼ą. S├║bor m├┤┼że by┼ą po┼íkoden├Ż alebo v nepodporovanom form├íte,ÔÇť Potom aktualizujte grafick├║ kartu Intel, AMD alebo NVIDIA. Skontrolujte, ─Źi je kompatibiln├Ż s GoPro Studio.
 • Importujte s├║bor do spr├ívneho ÔÇ×krokuÔÇť v GoPro Studio. Rovnako ako s├║bory MP4 pre kamery GoPro importovan├ę v kroku 1: Zobrazenie a orezanie, zatia─ż ─Źo s├║bory konvertovan├ę do form├ítu GoPro Cineform AVI alebo MOV sa importuj├║ do kroku 2: Edit.

Ak probl├ęmy pretrv├ívaj├║, skontrolujte, ─Źi sa vide├í prehr├ívaj├║ v prehr├íva─Źi VLC alebo QuickTime, aby ste vyl├║─Źili probl├ęmy s po┼íkoden├şm. Na opravu po┼íkoden├Żch alebo po┼íkoden├Żch vide├ş GoPro MP4 alebo MOV pou┼żite program na opravu videa.

11. Zvukov├Ż probl├ęm po pou┼żit├ş bat├ęrie BacPac v HERO

GoPro kamera s BacPac Obrázok: GoPro kamera s BacPac

Pou┼ż├şva bat├ęriu BacPac na pred─║┼żenie ┼żivotnosti GoPro HERO. Po pripojen├ş BacPacu sa v┼íak niekedy m├┤┼żu vyskytn├║┼ą probl├ęmy so zvukom.

Deje sa tak preto, ┼że ste nemuseli aktualizova┼ą softv├ęr GoPro spr├ívne, aby ste mohli pracova┼ą s bat├ęriou BacPac. Ak chcete vyrie┼íi┼ą probl├ęm so zvukom HERO, aktualizujte softv├ęr fotoapar├ítu znova.

12. Vide├í GoPro MP4 sa po prenose cez Quik nedaj├║ otvori┼ą

Po─Ź├şta─Źov├ę vide├í boli importovan├ę pomocou aplik├ície GoPro Quik Windows Desktop, niekedy nehr├í. D├┤vodom m├┤┼że by┼ą to, ┼że videos├║bory MP4 s├║ tak├ę ve─żk├ę, ┼że sa nedaj├║ ├║plne prenies┼ą alebo po─Źas prenosu s├║borov do┼ílo k n├íhlemu preru┼íeniu v d├┤sledku po┼íkoden├Żch videoklipov. Pou┼żite n├ístroj na opravu videa GoPro a skontrolujte, ─Źi m├┤┼żete opravi┼ą po┼íkoden├ę vide├í MP4 v po─Ź├şta─Źi.

13. Bat├ęria GoPro sa r├Żchlo vyb├şja

Bat├ęriu zobrazte v zariaden├ş GoPro Obr├ízok: Zobrazenie bat├ęrie vo fotoapar├íte GoPro

M├íte na zariaden├ş GoPro probl├ęm s ÔÇ×r├Żchlym vyb├şjan├şm bat├ęrieÔÇť? D├┤vodom m├┤┼że by┼ą to, ┼że na fotoapar├íte je s├║─Źasne aktivovan├Żch ve─ża funkci├ş, ako s├║ hlasov├ę ovl├ídanie, WiFi, GPS at─Ć. Preto vypnite v┼íetky funkcie, ak sa nepou┼ż├şvaj├║.

Ve─żmi n├şzka teplota v chladnom prostred├ş m├┤┼że tie┼ż sp├┤sobi┼ą r├Żchlej┼íie vybitie bat├ęrie, napr├şklad ke─Ć je fotoapar├ít pod vodou alebo po─Źas sne┼żenia. Fotoapar├ít preto uchov├ívajte na teplom mieste. Ak je bat├ęria fotoapar├ítu GoPro pr├şli┼í star├í, vybije sa r├Żchlej┼íie. Vyme┼łte ho za nov├Ż.

záver

Pokro─Źil├ę kamery GoPro nie s├║ technicky bezplatn├ę. Aby sa predi┼ílo chyb├ím fotoapar├ítu GoPro a probl├ęmom s prehr├ívan├şm videa, je potrebn├ę aktualizova┼ą softv├ęr fotoapar├ítu a pou┼ż├şva┼ą kartu SD odpor├║─Źan├║ v├Żrobcom r├┤znych modelov fotoapar├ítov.

V nepojmenovan├Żch situ├íci├ích s├║visiacich so stratou alebo po┼íkoden├şm videa GoPro m├┤┼żete pou┼żi┼ą slu┼żbu Stellar na obnovenie profesion├ílneho videa, ktor├ę dok├í┼że tie┼ż obnovi┼ą a opravi┼ą po┼íkoden├ę vide├í.

Obnovte fotografie Obnovte fotografie Obnova fotografi├ş Mac Obnova fotografi├ş Mac

D├║fam, ┼że tento pr├şspevok bol u┼żito─Źn├Ż.

Ak dok├í┼żete vyrie┼íi┼ą ak├Żko─żvek probl├ęm s kamerou alebo videom GoPro, zdie─żajte ich s na┼íimi ─Źitate─żmi v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.