Ako opravím uzamknuté zariadenie iPhone, zabudol som problémy s kódom PIN na zariadení iPhone XS Max?

Ako opravím uzamknuté zariadenie iPhone, zabudol som problémy s kódom PIN na zariadení iPhone XS Max? 1

Apple je považovaný za revolučný technologický juggernaut na celom svete. Venuje veľkú pozornosť bezpečnosti a integrite používateľov, a preto poskytuje niekoľko bezpečnostných vrstiev, ako sú heslá, TouchID a FaceID, ktoré jednoducho zmenili svet navždy, pretože ho nájdete takmer vo všetkých režimoch ako vlajková loď. smartphones, Ak chcete získať prístup k svojmu iPhone XS Max cez FaceID, musíte nasmerovať prednú kameru na svoju tvár. Predpokladajme však, že chcete telefón odomknúť pomocou hesla z bližšie neurčených dôvodov alebo aby bol zrozumiteľnejší, dajte nám vedieť, že chcete odomknúť váš iPhone pomocou hesla. Upozorňujeme, že to môže byť autorizovaný alebo neautorizovaný prístup niekto, kto držal váš telefón.

Zabudnutie hesla môže byť problémom, pretože neexistuje iný spôsob, ako ho obnoviť bez vykonania extrémnych opatrení. Na druhej strane heslo uzamknete, aby ste odomkli telefón, ale zadanie nesprávneho hesla bude mať následky. Telefóny iPhone sa zvyčajne uzamknú, keď sa používateľ pokúsi zadať referencie šesťkrát s nesprávnym heslom, čo vás môže priviesť k plietnutiu, pretože jediný spôsob je reset telefónu, aj keď tam sú niektoré riešenia, ktoré sú uvedené v zozname. tu v tejto príručke na riešenie problémov. Zablokovali ste iPhone? Zabudli ste svoj PIN? Čítajte ďalej a zistite, ako vyriešiť problém.

Ako opravím uzamknuté zariadenie iPhone, zabudol som problémy s kódom PIN na zariadení iPhone XS Max?

Ako opravím uzamknuté zariadenie iPhone, zabudol som problémy s kódom PIN na zariadení iPhone XS Max?

Existuje niekoľko spôsobov, ako odomknúť váš iPhone XS Max a tu je to, čo musíte urobiť a ako.

Metóda 01: Odomknite zariadenie iPhone XS Max pomocou synchronizovaného iTunes

Ak ste synchronizovali iTunes s telefónom iPhone XS Max, umožňuje vám ukladať takmer všetky údaje a nastavenia, pretože program iTunes zálohuje všetko, čo ukladáte do telefónu. Uľahčuje to resetovanie telefónu bez straty veľkého množstva údajov, takže tu môžete postupovať.Prvý krok: Pripojte telefón k počítaču alebo počítaču Mac a začnite iTunes ak sa na počítači nezobrazí automaticky.Druhý krok: Aplikácia iTunes berie potrebnú zálohu všetkých uložených údajov a umožňuje používateľom kliknúť Msgstr “Obnoviť telefón”.Tretí krok: Akcie potvrdíte tak, že prejdete na niektoré kontextové okná, ktoré súhlasia s rovnakou vecou.Štvrtý krok: Po dokončení obnovy môžete zariadenie nastaviť manuálne a vynulovať heslo, ktoré si pamätáte, alebo môžete stlačiť ‘Rýchly štart’ tiež.Piaty krok: Upozorňujeme, že ak chcete zariadenie iPhone XS Max obnoviť, zobrazí sa výzva iCloud alebo iTunes zálohujte alebo konfigurujte svoj telefón ako nový atď. potom vyberte „Obnoviť zo zálohy iTunes“ a dokončenie bude trvať niekoľko minút.

Metóda 02: Odomknite iPhone XS Max pomocou synchronizovaného iCloud

iCloud je ďalšou metódou, ktorá môže pomôcť opraviť zámok pred problémom s telefónom iPhone XS Max, ku ktorému dochádza, keď sa pokúsite zadať nesprávne heslo šesťkrát rovno, čo spôsobí zablokovanie telefónu a jediným spôsobom je obnovenie továrenských nastavení. Ako používať iCloud vo vašom prípade.Krok č.1: Na počítači Mac alebo PC prejdite na stránku www.icloud.com.Krok č.2: Prihláste sa pomocou Apple ID a heslo a počkajte, kým sa neprihlásite.Krok č.3: V strede rôznych ikon, ktoré sa zobrazujú na obrazovke, kliknite na „Nájsť iPhone“ čo pomáha sledovať polohu a ďalšie podrobnosti týkajúce sa Apple zariadenia zaregistrované u toho istého Apple ID.Krok č.4: Ďalej je na výber „Všetky zariadenia“ a nájdite svoj telefón.Krok č.5: Keď nájdete telefón na príslušnej stránke, kliknite naň a vytočte číslo Msgstr “Odstrániť telefón”.Krok č.6: Týmto sa zariadenie iPhone XS Max obnoví na pôvodné výrobné nastavenia a získate prístup a nové heslo, ktoré si budete pamätať.

Metóda č.3: Na odomknutie zariadenia iPhone XS Max použite profesionálny nástroj

Existuje niekoľko profesionálnych nástrojov, ktoré môžu pomôcť zabrániť situáciám v iPhone, napr. “LockWiper” odporúčané iMyFone alebo môžete použiť „Dr.fone – Odomknúť“ z Wonders tiež. Ako používať LockWiper na odomknutie vášho iPhone XS Max.Krok 01: Otvorte ľubovoľný prehľadávač v počítači PC alebo Mac a stiahnite ho iMyFone LockWiper a nainštalujte ho.Krok 02: Spustite aplikáciu a stlačte „Odomknúť kód obrazovky“ a potom štrajk , Spustiť ‘ keď je telefón pripojený k počítaču PC alebo Mac.Krok 03: V ďalšom okne aplikácia automaticky rozpozná model telefónu a verziu firmvéru medzi ostatnými podrobnosťami. Ak nie, nastavte ho ručne a zapnite ho ‘Stiahnuť ▼’ kde nástroj stiahne balík firmvéru a extrahuje ho.Krok 04: Po stiahnutí balíka stlačte „Začnite extrahovať“ čo trvá niekoľko sekúnd.Krok 05: Ďalej zapnite „Začať odblokovať“ a zadajte heslo „000 tisíc“ – prijať dohodu navrhnutú iMyFone LockWiper a tým sa nastaví pohyb lopty pri odomykaní hesla na obrazovke, ktoré bude nejaký čas trvať.Krok 06: Keď skončíte, nastavte zariadenie a použite nové heslo, ktoré si pamätáte, a nie utierajte bridlicu po druhýkrát.

Pri odblokovaní zariadenia Siri došlo k chybe

Pre tých, ktorí možno počuli o Siri, ktorý môže odomknúť iPhone, keď vás odomkne, nebude to fungovať vôbec. Aj keď to fungovalo ako metóda obchádzania, ktorá oklamala niektoré telefóny iPhone, ak nie všetky, môže to fungovať na systéme iOS 10.3 kde sa pôvodne javila ako chyba a umožňuje vám odomknúť údaje bez straty údajov, ak používate iOS 10.3, Ak však inovujete na systém iOS 11.x alebo iOS 12.x, táto metóda bola opravená, takže ju už nemôžete používať.

Chráňte svoj iPhone XS Max, ktorý odomknú zlodeji

Ak vymažete údaje, dostanete telefón späť bez problémov, ak ste niekoľkokrát zadali nesprávne heslo a tým spôsobili jeho zablokovanie mimo situácie iPhone. Na druhej strane, ak bol váš telefón odcudzený alebo hovorí z iného dôvodu, prečo ho niekto chytil, je nevyhnutné, aby ste podnikli kroky na zabránenie zneužitia.

Najprv aktivujte Nájdi môj iPhone funkcia, ktorá identifikuje umiestnenie vášho zariadenia. Kým funkcia nemôže fungovať, páchateľ ju vo väčšine prípadov nemôže odomknúť. Ak ste túto možnosť ešte neaktivovali, prejdite na svoj účet iCloud a aktivujte ho. Môžete tiež skontrolovať aj posledné miesto. Podobný Nájdi môj iPhone, Nájdite svojich priateľov je tiež dôležitou vlastnosťou, ktorú zverejňuje Apple, Vyžaduje si to prednastavenie používateľov 2 alebo 3 priatelia, aby ste mohli sledovať svoj telefón pomocou svojich zariadení. Okrem toho môžete nastaviť dvojfaktorové overenie, ktoré nie je ničím iným, ako požiadaním o dve rôzne heslá na odomknutie telefónu, čo pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia, ak telefón spadne do rúk niekoho iného.