Ako opravím proces, ktorý už beží vo Valorante?

Ako opravím proces, ktorý už beží vo Valorante? 1

Očakáva sa, že nová strelecká hra typu päť na päť od hry Riot Games VALORANT bude vydaná niekedy koncom tohto leta. Aj keď vývojári na nich stále pracujú, začalo to s veľmi potrebným dobrým začiatkom. Vyhodilo do vzduchu niekoľko pozeracích miest Twitch, a hráči z celého sveta sa usporiadali, aby mohli hrať teraz zatvorenú verziu beta online. To znamená, že Valorant, ktorý je vo výstavbe, je VALORANT stále zachránený množstvom chýb a kódov chýb. Jeden z chybových kódov, ktorý obťažoval veľa hráčov v chybovom kóde „Process Always Running“. To im bráni v inštalácii hry.

Neboj sa; Máme sprievodcu, ktorý vám pomôže vyriešiť túto nepríjemnú chybu vo VALORANTE. Väčšina používateľov tam je beznádejná kvôli neznámemu problému. Podľa nášho názoru sme však túto chybu videli aj v lige legiend. Takže pre používateľov hľadajúcich to isté by nemali hľadať nikde inde, len tu. Začnime s riešením tohto problému.

Ako opravím proces, ktorý už beží vo Valorante?

Ako opravím chyby, ktoré už sú spustené?

Zdá sa, že tento kód chyby „Proces už beží“ je prepojený liga legiend a Legendy Runeterry. Kombinácia oboch zákazníkov viedla k tomuto problému z iného neznámeho dôvodu. Predpokladáme, že to môže byť preto, že VALORANT má stále problémy s odstránením určitých súborov. Tento problém môžete ľahko vyriešiť vykonaním nasledujúcich krokov.

    V počítači prejdite na toto miesto, C: / Nepokoje Hry / Nepokoje klient / vcruntime140.dll. Odstrániť teraz vcruntime140.dll súbor odtiaľ. Potom reštartujte počítač a potom spustite hru.

Teraz už nebudete čeliť problému procesu, ktorý už beží vo Valorant znova. Tam uvidíte niekoľko ikon, vrátane Riot Client. Vcruntime.dll je, samozrejme, predposledným súborom v priečinku. Nebudete mať problémy s jeho nájdením. Je však možné, že budete musieť znova nainštalovať program Valorant. Koho však zaujíma opätovná inštalácia, keď sa všetky vaše herné údaje prenesú na servery? Aj keď budete postupovať podľa vyššie uvedených krokov, problém bude úplne vyriešený

Táto príručka mala pomôcť hráčom z Valorantu, ktorí čelili problému, ktorý už prebieha na začiatku hry. Dúfame, že táto príručka je užitočná, kým budete čakať, až hry Riot oficiálne vyriešia všetky tieto problémy pri vydaní hry. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili na odber darčekov 150 dolárov YouTube channel, Šťastná hra!