Ako opravím hlasový chat vo Valorant?

Ako opravím hlasový chat vo Valorant? 1

V online hrách prvej osoby je dôležitá správna komunikácia s ostatnými hráčmi. Je ťažké vyvinúť dobrú stratégiu a implementovať ju spoločne, aby ste získali veľmi konkurenčný zápas pre viacerých hráčov bez hlasového chatu. Je preto celkom pochopiteľné, že problém s hlasovým chatom, s ktorým sa hráči stretávajú vo vydaní verzie Riot Games Valorant beta, je v súčasnosti jednou z najdiskutovanejších otázok o hre.

Očakávame, že tento problém sa spolu s niekoľkými ďalšími otázkami vyrieši v konečnej verzii Valorant, ktorá bude vydaná koncom tohto roka. Dovtedy je tu náš sprievodca, ktorý vám pomôže opraviť hlasový chat vo Valorant. Keď už hovoríme o Valorante, jedná sa o pripravovanú videohru pre taktickú strieľačku s prvou osobou a po lige legiend je druhá z domu Riot Games. Ak ste to už niekedy hrali, pravdepodobne budete vedieť, akú úroveň závislosti to hráčom prinieslo. A Valorant tu nie je nič iné. Aj keď sa vyskytlo niekoľko hlásení o chybách, stále existuje náhrada beta pre deti. Takže, bez zbytočného plytvania časom, prejdime k našej téme.

Ako opravím hlasový chat vo Valorant?

Ako opravím hlasový chat vo Valorant?

Diskutovali sme o niekoľkých opravách, ako o všetkom, čo sme počuli od fanúšikov Valorantu. Väčšina z nich bola opraviteľná, zatiaľ čo niektorí nemali priamu opravu, aj keď sme sa snažili, aby sme ich pre vás dali dohromady.

Vo Valorante stále neexistuje definitívny spôsob, ako opraviť hlasový chat, ani Riot Games nezverejnili žiadne oficiálne informácie. Niektorým používateľom sa však tento problém podarilo vyriešiť vykonaním určitých vecí. Jednou z užitočných metód je zmena nastavení pracovnej plochy v počítači. Nižšie je uvedený zoznam krokov, ktoré môžete vykonať Windows 10.

Umožnite vašim počítačovým aplikáciám prístup k mikrofónu počítača. Vyberte „Nastavenia“ Vyberte „Ochrana osobných údajov“ Vyberte mikrofón a povoľte mu prístup na plochu

Dúfajme, že to vyrieši tento problém za vás. Ak nie, budeme musieť počkať, kým to vývojári napravia v najbližších dňoch, čo určite urobia.

Táto príručka mala pomôcť hráčom z Valorantu, ktorí mali problémy s ich hlasovým chatom v hre. Po vykonaní nášho sprievodcu ho budú môcť opraviť. Dúfame, že sa vám bude páčiť zážitok z hrania verzie beta verzie Valorant. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Ak sa prihlásite na odber, odporúčame vám prihlásiť sa do súťaže o 150 dolárov YouTube channel,