Ako opravím dravce: Chyba poľovného revíru LS-0013?

Nedávno vydané Predator: Hunting Grounds je videohra pre viacerých hráčov vyvinutá spoločnosťou IllFonic a publikovaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment pre PS4 a Microsoft. Windows pod licenciou dravca. Aj keď je hra na trhu nová, zdá sa, že grafika a hrateľnosť sú naozaj cool. Avšak, niektorí hráči PC čelia Predator: Hunting Grounds Error LS-0013, keď sa hra začala. Ak ste jedným z nich, prečítajte si jednoduché kroky uvedené nižšie.

Ako naznačuje herný rad Hunt or Hunted, Predator: Hunting Grounds je pohlcujúca asymetrická multiplayerová hra založená na džungli, kde budete musieť odstrániť dravcov. S kombináciou 4 hráčov, hra sa stáva veľmi zaujímavá s každým krokom. Niekedy však PC hráči nemôžu spustiť hru kvôli chybovému kódu LS-0013, ktorý nie je pre používateľov programu Epic Games Launcher nový príbeh.

Ako opravím dravce: Chyba poľovného revíru LS-0013?

Ako opravím dravce: Chyba poľovného revíru LS-0013?

Špeciálny chybový kód sa vyskytuje hlavne v dôsledku niekoľkých vecí, ako je zastaraná verzia programu Epic Games Launcher alebo chýbajúce herné súbory alebo, čo je najdôležitejšie, nedostatok UAC (User Access Control). Tu sa s vami podelíme o všetky tri možné spôsoby riešenia problému a správneho spustenia hry.

1, Spustiť ako správca

Dôrazne sa odporúča spustiť exe súbor Epic Games Launcher a Predator: Hunting Grounds ako prístup správcu. Musíte prejsť do ponuky Štart> napísať epické hry a vo výsledkoch vyhľadávania sa zobrazí súbor exe epic games launcher exe. – kliknite na súbor Spúšťač epických hier> Vyberte položku Otvoriť umiestnenie súboru. Potom prejdite nadol na Spúšťač epických hier a znova naň kliknite pravým tlačidlom myši. Potom vyberte položku Vlastnosti> Prejdite na kartu Kompatibilita. Kliknutím začiarknite políčko Spustiť tento program ako správca. Teraz kliknite na Použiť> Kliknite na OK. Potom prejdite do herného súboru Predator: Hunting Grounds buď na pracovnej ploche, alebo priamo z aplikácie Epic Games Launcher. Urobte to isté ako vyššie. Pravým tlačidlom myši kliknite na súbor hry> Prejdite na nainštalované umiestnenie> Vyberte položku Vlastnosti> Vyberte kartu Kompatibilita a začiarknite políčko Spustiť tento program ako správca. Nakoniec spustite hru a chyba sa už viac nezobrazí.

Ak stále čelíte rovnakému problému, skontrolujte nasledujúcu metódu.

2, Overte herné súbory

Otvorte Spúšťač epických hier. Prejdite do sekcie knižnice. Kliknite na ikonu tri body vedľa nej Fortnite hry> Kliknite na tlačidlo Overiť. Proces overenia môže nejaký čas trvať a ak bude nejaký chýbajúci súbor, bude automaticky opravený. Počkajte na to. Po dokončení reštartujte program Epic Games Launcher a spustite hru Predator: Hunting Grounds.

3, Aktualizujte klienta epických hier

Zastaraná verzia programu Epic Games Launcher môže niekedy spôsobiť problémy aj pri spustení hry.

Najprv zatvorte spúšťač Epic Games Launcher na paneli úloh kliknutím pravým tlačidlom myši na tento panel a potom kliknutím na Exit.Once closed, reštartujte launcher a najnovšia verzia sa automaticky aktualizuje.

To je všetko, chlapci. Dúfame, že táto príručka bola pre vás užitočná a že ste chybu pri spustení úplne opravili. Neváhajte a opýtajte sa v sekcii nižšie na ďalšie otázky.