Ako oprav├şm chybu Elder Scrolls Online Error 1005?

Ako oprav├şm chybu Elder Scrolls Online Error 1005? 1

Mas├şvna multiplayerov├í online hra na hranie rol├ş (MMORPG) od spolo─Źnost├ş ZeniMax Online Studios a Bethesda Softworks, Elder Scrolls Online, predala viac ako 15 mili├│nov k├│pi├ş a m├í pribli┼żne 2,5 mili├│nov akt├şvnych hr├í─Źov ka┼żd├Ż mesiac, po─Źn├║c rokom 2020. P├┤vodne bol vydan├Ż pre spolo─Źnos┼ą Microsoft Windows a OS X 2014 bol prepusten├Ż pre PlayStation 4 a Xbox One 2015. Hra sa nach├ídzala na kontinente Tamriel a pozorne sleduje pr├şbeh milovanej fran┼í├şzy a hra dostala najpriaznivej┼íie recenzie a z├şskala prest├ş┼żne ocenenia vr├ítane ceny za ÔÇ×vynikaj├║cu videohruÔÇť na 30. GLAAD Media Awards a nomin├ície na cenu Cena ÔÇ×St├íle hr├íÔÇť na Golden Joystick Awards 2019.

Chyby v hr├ích s├║ dnes tak├ę be┼żn├ę, ┼że od nich nie je osloboden├í ani jedna hra. Chyby s├║ pokriven├ę alebo s├║ ovplyvnen├ę rozsiahlymi chybami programovania. Hr├í─Źi z Elder Scrolls Online neust├íle hl├ísia, ┼że tak├íto chyba je chyba 1005. Pri pokuse o hru sa z ─Źasu na ─Źas stret├ívaj├║ s t├Żmto probl├ęmom. Trochu nepomohli ani pri re┼ítarte a op├Ątovnom pripojen├ş. Preto sme sa rozhodli pr├şs┼ą s podrobn├Żm sprievodcom, ktor├Ż im ur─Źite pom├┤┼że a u┼íetr├ş z chyby 1005. Ak ste jedn├Żm z hr├í─Źov, ktor├Żm ─Źel├ş, ste na spr├ívnom mieste. Za─Źnime teda s na┼í├şm sprievodcom.

Ako oprav├şm chybu Elder Scrolls Online Error 1005?

Ak├Ż je probl├ęm?

Hr├í─Źi v┼íak ─Źelia niektor├Żm technick├Żm probl├ęmom. Jeden z nich, Elder Scrolls Online Error 1005, je obzvl├í┼í┼ą problematick├Ż. M├┤┼że to by┼ą sp├┤soben├ę mnoh├Żmi probl├ęmami uveden├Żmi ni┼ż┼íie:

Probl├ęmy s opr├ívnen├şm na sp├║┼í┼ąa─Ź hry a in┼ítala─Źn├ę prie─Źinky pre hru Antiv├şrusov├Ż softv├ęr, ktor├Ż nar├║┼ía fungovanie hry. Po┼íkoden├í in┼ítal├ícia Visual C ++.

Pozrime sa na n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu, ako opravi┼ą nechvalne zn├ímu chybu 1005 v Elder Scrolls Online.

Niektor├ę z├íkladn├ę body na kontrolu

Pred hlb┼í├şm ponoren├şm sa do probl├ęmu by ste mali zv├í┼żi┼ą nasleduj├║ce kroky, aby ste probl├ęm vyrie┼íili.

Skontrolujte hru Twitter spracova┼ą, ak s├║ servery v s├║─Źasnosti udr┼żiavan├ę. Ak niektor├Ż in├Ż program zasahuje, re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź Windows, Aktualizujte svoje Windows Ovl├ída─Źe OS a syst├ęmu. Zak├í┼że proxy a automatick├ę konfigura─Źn├ę skripty.

Ako oprav├şm chybu Elder Scrolls Online Error 1005?

Ak vy┼í┼íie uveden├ę rie┼íenia nefunguj├║, zv├í┼żte rie┼íenia uveden├ę ni┼ż┼íie. Tu sme urobili podrobn├ęho sprievodcu, ako vyrie┼íi┼ą chybov├Ż k├│d 1005 v hre. Odpor├║─Źame, aby ste postupovali pod─ża opr├ív v porad├ş, ktor├ę sme prediskutovali, aby ste pri vykon├ívan├ş ak├Żchko─żvek zmien nemali probl├ęmy.

fix 1: Spustite Elder Scrolls Online Launcher ako správca

M├┤┼że to by┼ą probl├ęm, preto┼że sp├║┼í┼ąa─Ź hier nem├í opr├ívnenia spr├ívcu na spr├ívne fungovanie bez obmedzen├ş alebo preru┼íenia UAC. V tomto pr├şpade mus├şte otvori┼ą Sp├║┼í┼ąa─Ź Elder Scrolls Online Launcher s opr├ívneniami spr├ívcu.

Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na sp├║┼í┼ąa─Ź hry a v kontextovej ponuke vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca. Spustite hru a zistite, ─Źi to funguje dobre.

Ak to nepom├┤┼że, r├Żchlo postupujte pod─ża nasleduj├║cej opravy.

fix 2: Vypnite vo va┼íom syst├ęme antiv├şrusov├Ż program alebo br├ínu firewall

Antiv├şrusov├Ż softv├ęr je zn├ímy t├Żm, ┼że identifikuje hru ako falo┼ín├║ pozitivitu a blokuje jej chod. M├┤┼żete to vyrie┼íi┼ą vypnut├şm antiv├şrusov├ęho programu alebo pridan├şm v├Żnimky do sp├║┼í┼ąa─Źa hry. Mali by sme v┼íak spomen├║┼ą, ┼że ├║pln├ę deaktivovanie antiv├şrusu alebo br├íny firewall m├┤┼że sp├┤sobi┼ą zranite─żnos┼ą v├í┼ího syst├ęmu vo─Źi skuto─Źn├Żm v├şrusom a tr├│jskym ko┼łom. Preto v├ím odpor├║─Źame prida┼ą do hry v├Żnimku, ako je uveden├ę ni┼ż┼íie:

Pridajte do svojho antiv├şrusu / br├íny firewall v├Żnimku pre nasleduj├║ce s├║bory:

Sp├║┼í┼ąa─Ź Bethesda.net: C: Programov├ę s├║bory (x860ZenimaxOnlineLauncher ESO.exe: C: Programov├ę s├║bory (x86) ZenimaxOnlineThe Star┼íie pos├║va Onlinegameclienteso.exe Eso64.exe: C: Programov├ę s├║bory (x86) ZenimaxOnlineThe Star┼íie pos├║va OnoLegeco.exe: : Program Files (x86)]Steamsteam.exe

Pridajte v├Żnimku pre nasleduj├║ce ─Ćal┼íie prie─Źinky:

C: Programov├ę s├║bory (x86) Zenimax Online C: Programov├ę s├║bory (x86) Zenimax OnlineStar┼íie rolovacie s├║bory online C: Programov├ę s├║bory (x86) Steam C: UsersMy DocumentsElder rolovacie online a jeho podprie─Źinky

Re┼ítartujte hru Launcher s administr├ítorsk├Żmi pr├ívami a skontrolujte, ─Źi to funguje.

fix 3: Oprava hry

S├║bory hier sa m├┤┼żu po┼íkodi┼ą z nieko─żk├Żch d├┤vodov. Jedn├Żm z mo┼żn├Żch d├┤vodov je ne├║pln├í aktualiz├ícia hry. V takom pr├şpade mus├şte opravi┼ą s├║bory, aby hra mohla za─Źa┼ą fungova┼ą.

Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Spustite Elder Scrolls Online Launcher s opr├ívneniami spr├ívcu. Po ├║plnom na─Ź├ştan├ş sp├║┼í┼ąa─Źa kliknite na ÔÇ×Mo┼żnosti hryÔÇť a vyberte ÔÇ×Opravi┼ąÔÇť. Po zobrazen├ş v├Żzvy nechajte Launcher skontrolova┼ą v┼íetky hern├ę s├║bory. Trpezlivo po─Źkajte na dokon─Źenie procesu, potom ukon─Źite Launcher a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Spustite sp├║┼í┼ąa─Ź hry s opr├ívneniami spr├ívcu a zistite, ─Źi to funguje.

fix 4: Zme┼łte n├ízov Elder Scrolls Online

T├íto chyba sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą kv├┤li nespr├ívnemu zarovnaniu n├ízvov prie─Źinkov v megaservisoch E├Ü a NA. Ak ├íno, m├┤┼że to vyrie┼íi┼ą probl├ęm premenovan├şm prie─Źinka pod─ża oblasti, v ktorej sa nach├ídzate.

Zatvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hier. Otvorte program Prieskumn├şk a prejdite do prie─Źinka Elder Scrolls Online v prie─Źinku Moje dokumenty.

C: UsersMy DocumentsElder Listuje online

Pokra─Źujte v spr├ívnom pomenovan├ş prie─Źinka. Napr├şklad hr├í─Ź E├Ü by mal premenova┼ą prie─Źinok ÔÇ×LiveÔÇť na ÔÇ×LiveeuÔÇť. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a re┼ítartujte hru, aby ste zistili, ─Źi to funguje dobre.

fix 5: Zme┼łte povolenia pre prie─Źinok hry

Chyba sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą, ak pou┼ż├şvate─żsk├ę konto spojen├ę s hrou nem├í dostato─Źn├ę povolenie na pr├şstup k in┼ítala─Źn├ęmu adres├íru hry. Toto je mo┼żn├ę vyrie┼íi┼ą tak, ┼że sa dotknut├Ż pou┼ż├şvate─ż stane vlastn├şkom hern├ęho prie─Źinka.

Zatvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hier. Ukon─Źite program Prieskumn├şk a prejdite do adres├íra pre in┼ítal├íciu hry. Napr├şklad:

C: Programov├ę s├║bory (x86) ZenimaxOnline

Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na prie─Źinok Elder Scrolls Online a vyberte polo┼żku ÔÇ×VlastnostiÔÇť. Prejdite na kartu ÔÇ×Zabezpe─ŹenieÔÇť a vyberte tam mo┼żnos┼ą ÔÇ×SpresnenieÔÇť. Kliknite na ÔÇ×Zmeni┼ąÔÇť pred ÔÇ×Vlastn├şkÔÇť. Kliknite na ÔÇ×Zmeni┼ąÔÇť. Roz┼í├şren├ę> N├íjs┼ą teraz.Vo v├Żsledkoch vyh─żad├ívania vyberte svoje pou┼ż├şvate─żsk├ę meno a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×OKÔÇť. V okne povolenia kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×OKÔÇť. Za─Źiarknite pol├ş─Źko ÔÇ×Vymeni┼ą vlastn├şka ─Źiastkov├Żch kontajnerov a polo┼żiekÔÇť. Kedy Windows zobraz├ş sa bezpe─Źnostn├ę upozornenie, kliknite na tla─Źidlo OK. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a re┼ítartujte hru, aby ste zistili, ─Źi to funguje dobre.

fix 6: Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź v bezpe─Źnom re┼żime a vyma┼żte s├║bory EXE

Ak sp├║┼í┼ąa─Ź hry nem├í pr├şstup k s├║boru .exe hry ani po z├şskan├ş opr├ívnen├ş spr├ívcu, s├║bor .exe je pravdepodobne po┼íkoden├Ż. Mus├şte sk├║si┼ą odstr├íni┼ą alebo premenova┼ą s├║bor a opravi┼ą hru.

Spustite po─Ź├şta─Ź v n├║dzovom re┼żime. Prejdite do adres├íra na in┼ítal├íciu hry, ktor├Ż je uveden├Ż ni┼ż┼íie:

C: Programov├ę s├║bory (x86) Zenimax onlineDom├íce pos├║va onlinegameclienta

Vyh─żadajte postihnut├Ż s├║bor .exe (eso64.exe alebo eso.exe) a odstr├í┼łte alebo premenujte ho. Tieto m├┤┼żu by┼ą bezpe─Źnej┼íou alternat├şvou. Spustite po─Ź├şta─Ź v norm├ílnom re┼żime. Za─Źnite hru opravova┼ą tak, ako to bolo predt├Żm v tre┼ąom rie┼íen├ş vy┼í┼íie. Pridajte s├║bor exe do zoznamu v├Żnimiek pre v├í┼í antiv├şrusov├Ż syst├ęm, ako je uveden├ę v druhom rie┼íen├ş vy┼í┼íie. Otvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hry s opr├ívneniami spr├ívcu a skontrolujte, ─Źi to funguje.

fix 7: Odstr├í┼łte doplnky z hry

Elder Scrolls Online pou┼ż├şva mno┼żstvo doplnkov na zlep┼íenie kvality hry. Ktor├ęko─żvek z t├Żchto po┼íkoden├ş m├┤┼że vies┼ą k chybe 1005. V takom pr├şpade je najlep┼íie ich ├║plne odstr├íni┼ą, ─Źo je uveden├ę ni┼ż┼íie.

Vypnite sp├║┼í┼ąa─Ź hry. Otvorte program Prieskumn├şk a prejdite do nasleduj├║ceho prie─Źinka:

C: UsersMy DocumentsElder Listuje online

Otvorte prie─Źinok Live alebo Liveeu. Prejdite do prie─Źinka Addons a vyma┼żte v┼íetko. Otvorte prie─Źinok ÔÇ×SavedVariablesÔÇť a vyma┼żte v┼íetky s├║bory, ktor├ę tam vid├şte. Odstr├í┼łte s├║bor AddOnSettings.txt FileReboot z po─Ź├şta─Źa a spustite hru, aby ste zistili, ─Źi to funguje.

Ak chcete by┼ą na bezpe─Źnej strane, m├┤┼żete sk├║si┼ą premenova┼ą tieto prie─Źinky alebo s├║bory.

fix 8: Opravte inštaláciu Microsoft Visual C ++

Elder Scrolls Online pou┼ż├şva na spustenie Visual C ++ Redistribuovate─żn├Ż pre Visual Studio 2015 (vcredist_x64_2015.exe a vcredist_x86_2015.exe). Chyba 1005 sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą v d├┤sledku ne├║plnej alebo ne├║spe┼ínej in┼ítal├ície jazyka C ++. Oprava m├┤┼że probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Zatvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hier a v┼íetky s├║visiace procesy pomocou Spr├ívcu ├║loh. Prejdite na ovl├ídac├ş panel syst├ęmu a kliknite na ÔÇ×Odin┼ítalova┼ą programÔÇť. V poskytnutom zozname kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na svoju in┼ítal├íciu C ++ a vyberte pr├şkaz ÔÇ×Opravi┼ąÔÇť. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite proces. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź, re┼ítartujte hru a skontrolujte, ─Źi funguje spr├ívne. Ak nie, pokra─Źujte v odin┼ítalovan├ş in┼ítal├ície Visual C ++. Stiahnite si a nain┼ítalujte Visual C ++ Redistribuovate─żn├Ż pre Visual Studio 2015. Teraz re┼ítartujte hru a zistite, ─Źi hra funguje dobre.

fix 9: Odstr├í┼łte prie─Źinok s ├║dajmi o hre

Chyba 1005 m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í t├Żm, ┼że sa po┼íkoden├Ż opravn├Ż s├║bor stiahol do prie─Źinka s ├║dajmi programu v in┼ítala─Źnom adres├íri hry. V takom pr├şpade m├┤┼żete sk├║si┼ą odstr├íni┼ą prie─Źinok s ├║dajmi o programe a probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Zatvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hier. Otvorte program Prieskumn├şk a prejdite do prie─Źinka Programov├ę ├║daje v in┼ítala─Źnom adres├íri hry. Malo by to by┼ą nie─Źo tak├ę:

C: Program Files (x86) Zenimax OnlineLauncherProgramData

Odstr├íni┼ą tento prie─Źinok. V prie─Źinku Launcher vyh─żadajte s├║bory ÔÇ×host.developer.XlogÔÇť, kde X zodpoved├í ─Ź├şslu. Odstr├í┼łte v┼íetky zobrazen├ę s├║bory, s v├Żnimkou s├║boru bez ─Ź├şsla, tj host.developer.log. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a otvorte sp├║┼í┼ąa─Ź hier. Teraz sa zobraz├ş spr├íva ÔÇ×Vytvori┼ą stiahnutieÔÇť. Po─Źkajte na dokon─Źenie s┼ąahovania a potom skontrolujte, ─Źi sa chybov├ę hl├ísenie nezobrazilo.

Oprava 10: Spustite hru priamo z in┼ítala─Źn├ęho adres├íra

Ak v├í┼í sp├║┼í┼ąa─Ź hier nem├┤┼że n├íjs┼ą s├║bor .exe s Elder Scrolls Online, probl├ęm m├┤┼że vyrie┼íi┼ą vyrie┼íenie probl├ęmu priamo z in┼ítala─Źn├ęho adres├íra.

Vypnite sp├║┼í┼ąa─Ź hry. Otvorte program Prieskumn├şk a prejdite do in┼ítala─Źn├ęho adres├íra va┼íej hry. Malo by to by┼ą nie─Źo tak├ę:

C: Programov├ę s├║bory (x86) Zenimax onlineDom├íce pos├║va onlinegameclienta

Vyh─żadajte a kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na eso.exe alebo eso64.exe. Kliknite na polo┼żku Spusti┼ą ako spr├ívca. Skontrolujte, ─Źi hra funguje dobre.

Oprava 11: Odin┼ítalujte a vyma┼żte v┼íetky prie─Źinky s hrami a potom ich znova nain┼ítalujte

Po┼íkoden├í in┼ítal├ícia Elder Scrolls Online m├┤┼że vies┼ą k pretrv├ívaj├║cej chybe 1005. Ak je to tak, m├┤┼żete hru odin┼ítalova┼ą, odstr├íni┼ą s├║visiace zlo┼żky hry a potom hru znova nain┼ítalova┼ą.

Ukon─Źite hru a za─Źnite. ├Źs┼ą do Ovl├ídac├ş panel> Odin┼ítalova┼ą programPrav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na polo┼żku Elder Scrolls Online a vyberte pr├şkaz ÔÇ×Odin┼ítalova┼ąÔÇť. Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu odin┼ítalovania. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź, otvorte program Prieskumn├şk a prejdite do adres├íra pre in┼ítal├íciu hry. Toto je zvy─Źajne to, ─Źo je uveden├ę ni┼ż┼íie.

C: Programov├ę s├║bory (x86) ZenimaxOnline

Odstr├í┼łte v┼íetky tu zobrazen├ę s├║bory a prie─Źinky. Prejdite do ni┼ż┼íie uveden├ęho prie─Źinka a tam vyma┼żte prie─Źinok Elder Scrolls Online.

C: Pou┼ż├şvateliaMoje dokumenty

Spustite program ─îistenie disku a odstr├í┼łte v┼íetky zvy┼íky hry z po─Ź├şta─Źa. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź, stiahnite a nain┼ítalujte hru. Po dokon─Źen├ş spustite a skontrolujte, ─Źi chybov├ę hl├ísenie zmizlo.

SUM UP

Ak ┼żiadne z t├Żchto rie┼íen├ş nefunguje, m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą odovzdanie aktualizovan├ęho s├║boru pre hru z d├┤veryhodn├ęho zdroja. M├┤┼żete sa tie┼ż pok├║si┼ą obnovi┼ą po─Ź├şta─Ź, aby ste sa zbavili chyby 1005, ale pred vykonan├şm tohto postupu v├ím odpor├║─Źame koment├ír ni┼ż┼íie.

T├íto pr├şru─Źka mala pom├┤c┼ą hr├í─Źom z Elder Scrolls Online, ktor├ş ─Źelili chybov├ęmu k├│du 1005. D├║fame, ┼że n├í┼í sprievodca je u┼żito─Źn├Ż pri rie┼íen├ş chyby 1005 v Elder Scrolls Online.

Slu┼żba GetDroidTips bez probl├ęmov funguje vo dne iv noci a pon├║ka v├ím najlep┼íie tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC, hry a tipy a triky pre Android. Tak┼że bude va┼íou ├║lohou predplati┼ą si na┼íu YouTube Channel. V├Żhodou je navy┼íe va┼ía. Pon├║kame s├║┼ąa┼ż 150 $ pre v┼íetk├Żch na┼íich predplatite─żov, ktor├ş tam sleduj├║ na┼íe vide├í. Teraz sa m├┤┼żete odhl├ísi┼ą a pripravi┼ą si pre v├ís ─Ćal┼íieho najlep┼íieho sprievodcu. Ni┼ż┼íie m├┤┼żete tie┼ż komentova┼ą svoje koment├íre a ot├ízky svojim menom a e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím radi pom├┤┼żeme so ┼í┼ąastn├Żm hran├şm!