Ako oprav├şm, bohu┼żia─ż, TikTok prestal fungova┼ą a na niektorom telef├│ne zlyh├í?

TikTok sa zhroma┼żdil 1,5 mili├írd pou┼ż├şvate─żov po tom, ─Źo jej popularita vzr├ístla po celom svete. To znamen├í, ┼że v TikToku s├║ v ktoromko─żvek ─Źase akt├şvne desiatky mili├│nov ─żud├ş a preh─żad├ívaj├║ rozsiahlu datab├ízu vide├ş od ─żud├ş, ktor├Żch poznaj├║, a ─Ćal┼í├şch. Je to celkom jednoduch├ę, preto┼że na pr├şstup k vide├ím potrebujete iba aplik├íciu TikTok v telef├│ne a tam ju m├íte. Ide o to, ┼że je ├║plne be┼żn├ę, ┼że aplik├ície, ako je TikTok, d├┤jde k zlyhaniu bu─Ć v d├┤sledku probl├ęmov s telef├│nom alebo niektorou zlo┼żkou, ktor├í funguje na udr┼żan├ş aplik├ície v otvorenom stave, alebo na konci TikTok m├┤┼że d├┤js┼ą k chybe, napr. chyba servera at─Ć.

V tejto kateg├│rii je ve─ża probl├ęmov. Jedn├Żm z nich je to, ┼że ak TikTok nane┼í┼ąastie na va┼íom telef├│ne prestane fungova┼ą alebo zlyh├í, ─Źo v podstate znamen├í, ┼że sa na konci nie─Źo pokazilo. Tu je nieko─żko sp├┤sobov, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęm, ktor├Ż v├ím br├íni v pr├şstupe k TikTok v telef├│ne.

Ako oprav├şm, bohu┼żia─ż, TikTok prestal fungova┼ą a na niektorom telef├│ne zlyh├í? 2

Ako m├┤┼żem opravi┼ą ÔÇ×Nane┼í┼ąastie sa TikTok zastavilÔÇť alebo ÔÇ×do┼ílo k chybeÔÇť na ktoromko─żvek telef├│ne?

Aj ke─Ć t├íto pr├şru─Źka o tom, ako vyrie┼íi┼ą dva najbe┼żnej┼íie probl├ęmy, ktor├ę sa vyskytn├║ pri pou┼ż├şvan├ş ktorejko─żvek aplik├ície, je pre syst├ęm Android, v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto met├│d sa d├í pou┼żi┼ą aj v telef├│noch iPhone.

Vyn├║ti┼ą zastavenie aplik├ície

Ide o pomerne ─Źast├Ż sp├┤sob opravy aplik├ície, ktor├í n├íhle zlyh├í alebo ak telef├│n ukazuje, ┼że aplik├ícia bohu┼żia─ż nefungovala. Upozor┼łujeme, ┼że existuje mnoho z├íkladn├Żch pr├ş─Źin a t├íto met├│da m├┤┼że zabr├íni┼ą aspo┼ł jednej, ak nie v┼íetk├Żm d├┤vodom, pre─Źo m├┤┼że aplik├ícia pri pokuse o jej otvorenie reagova┼ą.

T├íto met├│da je jednoduch├í, ke─Ć zist├şte, ┼że sa v tomto pr├şpade pok├║┼íate otvori┼ą zlyhania, ako je napr├şklad TikTok, prejdite na nastavenia aplik├ície bu─Ć dlh├Żm stla─Źen├şm ikony na domovskej obrazovke alebo v poli aplik├ície a stla─Źen├şm ÔÇ×Inform├ície o aplik├íciiÔÇť. Nastavenia m├┤┼żete tie┼ż zacieli┼ą pomocou ┼ípecializovanej aplik├ície, ktor├║ m├íte, kam potrebujete prejs┼ą do sekcie Aplik├ície a n├íjs┼ą v nej aplik├íciu TikTok. Teraz stla─Ź├şte tla─Źidlo ÔÇ×Force StopÔÇť a aplik├ícia sa n├íhle zastav├ş a to tie┼ż znamen├í, ┼że sa neulo┼ż├ş ┼żiadna neulo┼żen├í pr├íca.

vypnite telef├│n

Viete, ┼że hladk├Ż re┼ítart sa pova┼żuje za univerz├ílne rie┼íenie bez oh─żadu na to, ak├Ż probl├ęm na telef├│ne ─Źel├şte. Od vyp├şnania telef├│nu je v┼íetka neulo┼żen├í pr├íca ukon─Źen├í, a tak aj ak├íko─żvek akt├şvna vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą alebo in├í pam├Ą┼ą pridelen├í in├Żm aplik├íci├ím vr├ítane TikTok, ktor├ę sa s├şce nepodarilo otvori┼ą alebo zlyha┼ą, st├íle vyu┼ż├şva niektor├ę zdroje, ktor├ę m├Ąkk├Ż re┼ítart kon─Ź├ş. Po re┼ítartovan├ş telef├│nu sa pam├Ą┼ą a ─Ćal┼íie zdroje m├┤┼żu prideli┼ą v┼íetk├Żm aplik├íci├ím, ktor├ę chcete otvori┼ą, a je pravdepodobn├ę, ┼że aplik├ícia, s ktorou m├íte probl├ęmy, sa m├┤┼że re┼ítartova┼ą s chybami.

Druhou stranou pr├şbehu je ve─żk├í chyba alebo chyba, ktor├í sa st├íle st├íva, ke─Ć sa o ┼łu syst├ęm star├í. Pri spusten├ş aplik├ície alebo syst├ęmu v┼íak m├┤┼że d├┤js┼ą k zlyhaniu aplik├ície alebo k zobrazeniu spr├ívy ÔÇ×─Żutujeme, ale aplik├ícia prestala fungova┼ąÔÇť z d├┤vodov XYZ. To je miesto, kde m├Ąkk├Ż re┼ítart je be┼żn├í prax.

Skontrolujte ├║lo┼żn├Ż priestor v zariaden├ş

Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície bude v telef├│ne vyu┼ż├şva┼ą cel├Ż rad slu┼żieb a zdrojov. To zah┼Ľ┼ła pou┼żitie ├║lo┼żiska, ─Źo znamen├í, ┼że ak je n├şzka, aplik├ícia m├┤┼że trpie┼ą bu─Ć stiahnut├şm nie─Źoho z aplik├ície, alebo spr├ívnym fungovan├şm. To je d├┤vod, pre─Źo smartphones s men┼í├şm intern├Żm ├║lo┼żiskom trp├ş pri in┼ítal├ícii pr├şli┼í ve─żk├ęho mno┼żstva aplik├íci├ş naraz.

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako zabezpe─Źi┼ą hladk├Ż chod aplik├íci├ş, je ─Źo najviac uvo─żni┼ą intern├Ż ukladac├ş priestor, aby aplik├ície nemali probl├ęmy s ukladan├şm, ktor├ę by ho mohli po┼íkodi┼ą. M├┤┼żete si pozrie┼ą ├║lo┼żn├Ż priestor vo vn├║tri Nastavenia aplik├ície >> Ukladac├ş priestor kde potrebujete n├íjs┼ą v┼íetky inform├ície t├Żkaj├║ce sa ├║lo┼żiska. Tu m├┤┼żete podnikn├║┼ą prevent├şvne opatrenia.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje

Ako mo┼żno viete, aplik├ície pou┼ż├şvaj├║ vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą v re├ílnom ─Źase a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą m├í sklon k po┼íkodeniu alebo po┼íkodeniu. ÔÇ×Bohu┼żia─ż TikTok prestal fungova┼ąÔÇť alebo ÔÇ×chyba zlyhaniaÔÇť tu m├┤┼że by┼ą tie┼ż ved─żaj┼í├şm produktom nahromaden├Żch s├║borov vyrovn├ívacej pam├Ąte. Tu je n├ívod, ako ho vy─Źisti┼ą.

Najprv cho─Ćte na Nastavenia >> Aplik├ície.N├íjs┼ą Za┼íkrtnite v─Ćaka zo zoznamu. Pokra─Źuj k ‘Ukladac├ş priestor a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ąa stla─Źte ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąÔÇť a ÔÇ×Vymaza┼ą ├║dajeÔÇť tam. Skontrolujte, ─Źi TikTok funguje spr├ívne alebo nie.

Aktualizujte na najnovšiu verziu

Dokonca aj po nieko─żkon├ísobnom testovan├ş pred vydan├şm aktualiz├ície maj├║ aplik├ície tendenciu ma┼ą v┼żdy jeden alebo druh├Ż probl├ęm, preto┼że ┼żiadna aplik├ícia nie je dokonal├í. Je mo┼żn├ę, ┼że v telef├│ne pou┼ż├şvate star├║ verziu aplik├ície, ktor├í sp├┤sob├ş zlyhanie pri spusten├ş nie─Źoho, ─Źo nie je kompatibiln├ę so syst├ęmom alebo nie je spusten├ę v syst├ęme, nie je kompatibiln├ę s be┼żan├şm. Chyby a malware s├║ navy┼íe v┼íade a r├Żchla aktualiz├ícia m├┤┼że vyrie┼íi┼ą cel├Ż rad probl├ęmov, ak nie v┼íetky naraz.

Preto sa d├┤razne odpor├║─Źa aktualizova┼ą TikTok alebo ─żubovo─żn├║ aplik├íciu, ktor├í n├íhle zlyh├í, aby sa probl├ęm vyrie┼íil na prvom mieste. Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą.

Najprv cho─Ćte na Google Play Store a h─żada┼ą ÔÇ×Za┼íkrtnite v─Ćaka“. Uvid├şte ÔÇ×aktualizova┼ąÔÇ×Ak sa vyskytne aktualiz├ícia, tla─Źidlo sa zobraz├ş smerom k TikTok. M├┤┼żete tie┼ż nav┼ít├şvi┼ą Nastavenia >> Aplik├ície a hry aby ste skontrolovali, ktor├ę aplik├ície potrebuj├║ aktualiz├íciu, a urobte to ist├ę.

Odinštalujte aplikáciu a preinštalujte ju

Ak vymazanie s├║borov vyrovn├ívacej pam├Ąte alebo ukladanie alebo aktualiz├ícia aplik├ície nefunguje, sk├║ste aplik├íciu odin┼ítalova┼ą. Po odin┼ítalovan├ş aplik├ície prejdite na str├ínku Google Play Store a znova ho nain┼ítalujte. Skontrolujte, ─Źi probl├ęm st├íle pretrv├íva, alebo urobte ─Ćal┼í├ş krok, ale pozorne si ho pre─Ź├ştajte, aby ste mu porozumeli.

Vykonajte tov├írensk├ę nastavenie

─îo sa t├Żka obnovenia tov├írensk├Żch nastaven├ş, mysl├şm t├Żm to, ┼że v┼íetky ├║daje ulo┼żen├ę v telef├│ne technicky vyma┼żete priamo z fotografi├ş, vide├ş, aplik├íci├ş at─Ć. Ak nem├íte z├ílohu ├║dajov, ktor├ę m├íte v predstihu, mo┼żno ich nebudete m├┤c┼ą stiahnu┼ą tak silno, ako budete postupova┼ą ni┼ż┼íie uveden├Żm sp├┤sobom.

Ak chcete obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia, vypnite telef├│n. V z├ívislosti od zna─Źky a modelu mus├şte stla─Źi┼ą zdv├şhanie hlasitosti + nap├íjanie alebo zni┼żovanie hlasitosti + nap├íjanie alebo obidva kol├şskov├ę ovl├ída─Źe + nap├íjanie. Tento konkr├ętny krok mus├şte skontrolova┼ą pre svoj konkr├ętny telef├│n. Podr┼żte odpor├║─Źan├ę tla─Źidl├í pre svoj smartf├│n s Androidom nieko─żko sek├║nd, k├Żm sa nezobraz├ş logo Android, a potom ho opustite. Po zadan├ş re┼żim obnovenia, potrebujete naviga─Źn├║ jednotku hlasitosti a tla─Źidlo nap├íjania, aby ste si vybrali mo┼żnos┼ą alebo inak vysvetlili v hornej ─Źasti obrazovky. Mus├şte si vybra┼ą ÔÇ×vymaza┼ą d├íta / v├Żrobn├ę nastavenie >> ├üno – odstr├íni┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─żaÔÇť.Vyberte nieko─żko sek├║nd po ‘Re┼ítartujte syst├ęm teraz ‘ a d├║fajme, ┼że tento probl├ęm u┼ż musel uplyn├║┼ą.