Ako oprav├şm, bohu┼żia─ż, Hulu prestal pracova┼ą a na niektorom telef├│ne havaroval nespr├ívne?

Ako oprav├şm, bohu┼żia─ż, Hulu prestal pracova┼ą a na niektorom telef├│ne havaroval nespr├ívne? 1

S telef├│nom si na tento ├║─Źel m├┤┼żete doslova urobi┼ą ─Źoko─żvek, ─Ź├şm si stiahnete aplik├íciu. Hulu je popul├írna aplik├ícia na streamovanie na po┼żiadanie, ktor├í funguje nepretr┼żite a po celom svete a poskytuje kvalitn├Ż obsah. Aplik├ícia je navrhnut├í tak, aby bezchybne fungovala v syst├ęme Android smartphones ─Źo m├┤┼że by┼ą ─Źoko─żvek od rozpo─Źtu po vlajkov├║ lo─Ć kateg├│rie. Existuj├║ v┼íak pr├şpady, ke─Ć aplik├ícia nemus├ş fungova┼ą. Pri pokuse o otvorenie m├┤┼że d├┤js┼ą k zlyhaniu alebo sa m├┤┼żu zobrazi┼ą chyby, ako napr├şklad ÔÇ×Prep├í─Źte, Hulu prestal pracova┼ąÔÇť v ur─Źitom ─Źase, ke─Ć ste ho pou┼żili. Existuje ve─ża d├┤vodov, pre─Źo aplik├ícia m├┤┼że reagova┼ą, ale existuj├║ rovnako kompatibiln├ę rie┼íenia, ktor├ę by probl├ęm vyrie┼íili alebo aspo┼ł na┼íli rie┼íenie. Nemus├şte nikam ├şs┼ą, preto┼że uv├ídzam v┼íetky rie┼íenia na vyrie┼íenie probl├ęmu.

Ako oprav├şm, bohu┼żia─ż, Hulu prestal pracova┼ą a na niektorom telef├│ne havaroval nespr├ívne? 2

Vypnite aplikáciu

Jednoducho, prvou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ rob├şme ako pou┼ż├şvatelia smartf├│nov, ke─Ć naraz├şme na probl├ęmy s telef├│nom, je vypnutie aplik├ície. ├Üprimne povedan├ę, t├íto met├│da funguje v niektor├Żch pr├şpadoch, preto┼że je mo┼żn├ę, ┼że pri pou┼żit├ş uvedenej aplik├ície do┼ílo k do─Źasnej chybe a sp├┤sobila jej zlyhanie. Potiahnut├şm nahor do stredu obrazovky dosiahnete ÔÇ×ned├ívnop├║tko alebo pou┼żite tla─Źidl├í na obrazovke v z├ívislosti od naviga─Źn├ęho syst├ęmu, ktor├Ż pou┼ż├şvate v telef├│ne.

Sila zastavi┼ą

U┼ż sme sa pok├║sili aplik├íciu uzavrie┼ą obvykl├Żm sp├┤sobom a nefungovalo to, preto┼że ju st├íle ─Ź├ştate. ─îo bude┼í robi┼ą? St├íle m├íte mo┼żnos┼ą vyn├║ti┼ą zastavenie aplik├ície, ktor├í v podstate vyhlad├ş aplik├íciu po─Źas procesu na pozad├ş alebo v popred├ş. N├íjdete mo┼żnos┼ą vyn├║ti┼ą zastavenie aplik├ície priamo vo vn├║tri Nastavenia >> Aplik├ície >> Hulu.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície

Pre t├Żch, ktor├ş to mo┼żno nevedia, aplik├ície vytv├íraj├║ a ukladaj├║ s├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte, ─Źo je v podstate sp├┤sob, ako m├┤┼że aplik├ícia spracova┼ą ├║daje r├Żchlej┼íie ako predt├Żm. Eliminuje potrebu spracovania u┼ż vykonan├Żch ├║dajov a u┼íetr├ş ve─ża re┼żijn├Żch n├íkladov. Preto je zvy─Źajne jedn├Żm z najbe┼żnej┼í├şch a najefekt├şvnej┼í├şch rie┼íen├ş, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą pr├íve tu. M├┤┼żete to urobi┼ą pomocou rovnakej met├│dy uvedenej ni┼ż┼íie.

Najprv mus├şte klepn├║┼ą a otvori┼ą nastavenie app.Now prejdite nadol a vyh─żadajte a klepnite na aplik├ície. V tomto zozname aplik├íci├ş mus├şte vyh─żada┼ą Hulu, kde na┼ł m├┤┼żete klepn├║┼ą a pokra─Źova┼ą ‘Storage’.Nakoniec stla─Źte Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a stretn├║┼ą sa s├║─Źasne ÔÇ×Odstr├íni┼ą ├║dajeÔÇť aby bol probl├ęm vyrie┼íen├Ż.

Reštartujte telefón

Aj ke─Ć je to najjednoduch┼íia vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je to najcennej┼íia vec, ktor├║ m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą s istotou. Re┼ítart alebo m├Ąkk├Ż re┼ítart by ukon─Źili v┼íetky procesy vr├ítane Hulu, ktor├Ż n├íhle prepne telef├│n do re┼żimu sp├ínku. V┼íetka pam├Ą┼ą a ─Ćal┼íie zdroje, ktor├ę s├║ pridelen├ę r├┤znym procesom, s├║ alokovan├ę a ke─Ć re┼ítartujete telef├│n, skon─Ź├şte s telef├│nom, ktor├Ż je ├║plne zadarmo a kde aplik├ície m├┤┼żu prostriedky pou┼żi┼ą na svoju pr├ícu. Teraz by mal Hulu za─Źa┼ą pracova┼ą bez h├ídzania, bohu┼żia─ż v┼íak Hulu z├║rivo prestal pracova┼ą.

Vyh─żadajte konflikt aplik├íci├ş

Viem, ┼że to m├┤┼że znie┼ą ako to rob├şm, ale aplik├ície maj├║ konflikty. M├┤┼że to by┼ą ned├ívno stiahnut├í aplik├ícia, ktor├í sp├┤sob├ş utrpenie existuj├║cej aplik├ície alebo naopak. Aplik├ície m├┤┼żu tie┼ż reagova┼ą, ak zmenia nastavenia, ktor├ę sp├┤sobia, ┼że aplik├ícia bude fungova┼ą alebo nebude reagova┼ą. Pam├Ątajte, ┼że ste ned├ívno zmenili niektor├ę nastavenia a vr├ítite ich na predvolen├ę nastavenia.

Odinštalujte ho a znova ho nainštalujte

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako vyrie┼íi┼ą chybu ÔÇ×Bohu┼żia─ż prestal Hulu fungova┼ąÔÇť, je odin┼ítalova┼ą aplik├íciu tam. Ke─Ć odin┼ítalujete aplik├íciu, vyma┼ż├║ sa v┼íetky polo┼żky, ktor├ę si vyhradila alebo ulo┼żila, vymazanie vyrovn├ívac├şch pam├Ąt├ş a in├Żch zdrojov at─Ć. M├┤┼że to tie┼ż vyrie┼íi┼ą probl├ęm fungovania aplik├ície. Aplik├íciu m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą prostredn├şctvom Nastavenia >> Aplik├ície >> Hulu >> Odin┼ítalova┼ą. Pred op├Ątovnou in┼ítal├íciou z po─Źkajte nieko─żko min├║t Google Play Store

N├íjdite alternat├şvu k Hulu

Ak ste postupovali pod─ża niektor├ęho zo sp├┤sobov uveden├Żch v zozname a napriek tomu nem├┤┼żete prin├║ti┼ą spolo─Źnos┼ą Hulu, aby pracovala na va┼íom telef├│ne, m├┤┼żu to by┼ą r├┤zne d├┤vody. N├íjs┼ą alternat├şvu k Hulu je teda ─żahk├Ż sp├┤sob, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Google Play Store je ve─żk├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş bez oh─żadu na to, ak├ę k─ż├║─Źov├ę slovo h─żad├íte, tak┼że som si ist├Ż, ┼że n├íjdete alternat├şvu k Hulu Google Play alebo bo─Źn├ę za┼ąa┼żenie to z internetu.

Vykonajte tov├írensk├ę nastavenie

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş zastav├ş v┼íetky va┼íe probl├ęmy bez oh─żadu na to, ako ┼ąa┼żk├ę je, a pokia─ż nes├║visia so ┼żiadnou aplik├íciou alebo softv├ęrom samotn├Żm. Toto je nezvratn├Ż proces, preto si pred pokra─Źovan├şm vytvorte z├ílo┼żn├║ k├│piu v┼íetk├Żch s├║borov, ktor├ę chcete zabezpe─Źi┼ą, a tu to m├┤┼żete urobi┼ą.

Najsk├┤r vypnite telef├│n a nechajte ho na chv├ş─żu na pokoji. Mus├şte stla─Źi┼ą kombin├íciu hardv├ęrov├Żch tla─Źidiel, tj bu─Ć Power + Volume UP alebo DOWN alebo oboje na z├íklade zna─Źky a modelu v├í┼ího zariadenia a podr┼żte ho nieko─żko sek├║nd. Telef├│n sa zapne a zobraz├ş jeden Logo Android na obrazovke, ktor├í je po uvo─żnen├ş tla─Źidiel. Ke─Ć za─Źnete v re┼żim obnovenia, mus├şte vybra┼ą mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş ÔÇ×Vymaza┼ą ├║daje / obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia ÔÇťa potomÔÇ× ├üno – odstr├íni┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─ża ÔÇť potvrdi┼ą to ist├ę.

Ke─Ć ste v re┼żime reset, u┼ż nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą dotykov├║ obrazovku a budete sa pohybova┼ą po v├Żbere prep├şna─Źa a ovl├ída─Źa hlasitosti.

Nakoniec stla─Źte ÔÇ×Re┼ítartova┼ą syst├ęm terazÔÇť a test sa ukon─Ź├ş.