Ako opakova┼ą skladby alebo albumy v aplik├ícii Hudba na iOS 13 a iPadOS 13

Ako opakova┼ą skladby alebo albumy v aplik├ícii Hudba na iOS 13 a iPadOS 13 1

Mali sme ─Źas, ke─Ć n├íhodne alebo ├║myselne n├íjdeme piese┼ł a do tejto piesne sa zamilujeme. Ak opakovane za─Źnete prehr├íva┼ą t├║to skladbu, m├┤┼żete znova hra┼ą. Vedeli ste v┼íak, ┼że m├┤┼żete prehr├íva┼ą piese┼ł pod─ża modelu opakovania, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje prehr├íva┼ą automaticky opakovan├║ piese┼ł? Nielen to, ale cel├║ va┼íu kni┼żnicu je mo┼żn├ę prehr├íva┼ą opakovane.

ale Apple Hudobn├í aplik├ícia bola prepracovan├í s verziou iOS 13 na zariaden├ş iPhone alebo iPad. Aplik├ícia obsahuje aj opakuj├║cu sa funkciu piesne a albumu v ich hudobnej aplik├ícii pre syst├ęm iOS 13. Kroky boli vo v┼íetk├Żch rovnak├ę Apple Kateg├│rie smartf├│nov vr├ítane iPhone, iPad alebo iPad Touch. Dnes v├ís nau─Ź├şme ÔÇ×Ako opakova┼ą piesne v hudobn├Żch aplik├íci├ích iOS 13ÔÇť.

Ako m├┤┼żem zopakova┼ą piese┼ł alebo album v hudobn├Żch aplik├íci├ích pre iOS 13?

Hudobná aplikácia na iOS 13

Je to celkom jednoduch├ę, ale odli┼ín├ę od syst├ęmu iOS 12, preto┼że Apple zmen├ş umiestnenie nastavenia tak, aby v r├┤znych verzi├ích syst├ęmu iOS mohlo vyzera┼ą inak.

    Za─Źnete otvoren├şm ÔÇ×Hudobn├í aplik├íciaÔÇť na va┼íom zariaden├ş. Vyberte ju “Let” alebo “Album” ktor├ę chcete hra┼ą opakovane. Teraz kliknite na “Teraz sa p├ís prehr├íva.”(Nach├ídza sa v pravom dolnom rohu hudobnej aplik├ície.) Potom, Kliknite na ponuku Burger.(V┼íeobecn├Żm n├ízvom pre menu hamburger je ikona Three Lines, ktor├í sa nach├ídza v pravom dolnom rohu hudobnej aplik├ície.) Kliknite ÔÇ×Ikona opakovaniaÔÇť a tie┼ż kliknite na ten, ktor├Ż sa nach├ídza na pravej strane “Hore ─Äal┼í├ş” spolu s ikonou “Opakova┼ą”. Ale stla─Źte jedenkr├ít pre aktiv├íciu “Opakovac├ş M├│d” pre va┼íe albumy. Ak stla─Ź├şte dvakr├ít, aktivuje sa “Repeat” re┼żim pre svoju skladbu. (Vyberte, ─Źi sa m├í skladba alebo album opakova┼ą pod─ża va┼íich preferenci├ş.)To je v┼íetko. Po skon─Źen├ş skladby opakovanie tie┼ż pre album.

Hudobná aplikácia na iOS 13

Pozn├ímka: Ak chcete zastavi┼ą opakovanie skladby alebo albumu, po tom istom kroku znova stla─Źte ikonu ÔÇ×Opakova┼ą ikonu znovaÔÇť.

Tip pre tip: M├┤┼żete ho zapn├║┼ą opakovane alebo vypn├║┼ą tak, ┼że po┼żiadate Siriho. ─Äalej, kde m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą ovl├ídacie prvky v hudobnej aplik├ícii z prehr├íva─Źa iPod Touch, iPad, iPhone. T├íto zmena sa okrem toho pou┼żije na cel├ę va┼íe zariadenie v hudobnej aplik├ícii vr├ítane iOS 13 pre iPhone, iPad Touch a iPadOS 13

D├║fajme, ┼że ste vo svojom zariaden├ş ├║spe┼íne aktivovali opakovan├║ skladbu alebo album. Ak je pre v├ís tento ─Źl├ínok u┼żito─Źn├Ż, mali by ste zv├í┼żi┼ą poskytnutie sp├Ątnej v├Ązby a v├í┼í hodnotn├Ż n├ízor; o akejko─żvek ot├ízke Zdie─żajte s nami v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.