Ako odstrániť zmienky z Twitter

Uvedené v Twitter Je to skvelý spôsob, ako sledovať chladné veci. Vždy, keď vás vaši priatelia spomenú vo svojich tweety, môžete ľahko skontrolovať ich návrhy.

Inokedy je však možné spomenúť iba spam. Niektoré tweety môžu mať pre vás aj niektoré negatívne dôsledky. Je pravda alebo nie, nikdy nie je dobré vidieť tieto veci. Situácia sa môže ďalej zhoršiť, ak sa tweety stanú škodlivými alebo zneužívajúcimi. To je dôvod, prečo ľudia túži vedieť, či môžu takéto zmienky odstrániť.

Môžete odstrániť Twitter zmieňuje

Pri používaní je potrebné mať na pamäti jednu vec Twitter Je to tak, že všetky tweety sú verejné. Tí, ktorí uvedú jeho zmienku, sú vlastne tweety, ktoré vytvorili iní ľudia. Neexistuje teda spôsob, ako úplne odstrániť všetky zmienky.

Ak je však odosielateľ dostatočne priateľský, môžete ich kontaktovať osobne. Ak ich zdvorilo požiadate, aby odstránili vaše spomienky z určitých tweetov, môžu ich nasledovať. Bohužiaľ to nie je niečo, čo by veľa ľudí urobilo, najmä ak vás z nejakého dôvodu vyrušili.

Aj keď nemôžete robiť nič s nechcenými zmienkami, môžete ich aspoň odstrániť zo zoznamu „Mená“ vo svojom zozname Twitter aplikácia Za týmto účelom môžete zablokovať odosielateľa alebo nahlásiť Tweet.

Twitter

Blokuje odosielateľa

Ak máte pocit, že si človek nezaslúži vašu pozornosť Twitter, môžete použiť možnosť Blokovať. Týmto sa v podstate odstránia všetky vaše tweety z informačného kanála, dobré aj zlé.

Upozorňujeme, že po zablokovaní niekoho už Twitter nebude môcť uverejňovať príspevky ani sledovať váš účet. Od tohto používateľa navyše nebudete dostávať žiadne nové správy Twitter nakŕm ma.

Ak chcete zablokovať používateľa, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  Otvorte svoje Twitter aplikácia Klepnite na ikonu „Bell“ v dolnej časti obrazovky. Klepnite na kartu Mená v hornej časti obrazovky. Nájdite poznámku, ktorú chcete zo zoznamu odstrániť, a klepnite na ňu. Na nasledujúcej obrazovke stlačte šípku nadol vedľa mena odosielateľa. Kliknite na možnosť Blokovať používateľské meno. Zobrazí sa kontextové upozornenie. Potvrďte svoju akciu stlačením tlačidla „Blokovať“.

Keď to urobíte, všetky vaše tweety okamžite zmiznú z vašich Twitter krmív.

Twitter    Odstrániť meno "src =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/Twitter-Remove-Mention.png

Nahlásiť tweety alebo používateľov

Niekedy môžete získať desiatky tweetov, ktoré to spomínajú. Všetky tieto správy sú pravdepodobne spam, takže je v poriadku ich nahlásiť. Ak sa niekto proti vám správa zle alebo sa dokonca stane potenciálnym ohrozením, je to určite niečo nahlásiť.

Ak chcete nahlásiť takéto tweety, skontrolujte nasledujúce kroky.

  Najprv kliknite na ikonu „Zvonček“ Twitter aplikácia Prejdite na kartu Mená a vyhľadajte Tweet, ktorý chcete nahlásiť. Ukážte na šípku, ako je vysvetlené v kroku – 5 z predchádzajúcej časti. Kliknite na „Nahlásiť Tweet“. Teraz vyberte jeden z dôvodov, prečo to chcete nahlásiť. Existujú štyri možnosti:

   Nezaujíma ma tento tweet Je to podozrivé alebo spam Je to zneužívanie alebo škodlivé Vyjadruje úmysly sebapoškodenia alebo samovraždy.

  Výber potvrďte podľa pokynov pre každú z týchto možností. Keď to potvrdíte, proces podávania správ bude dokončený.

Upozorňujeme, že ak vyberiete možnosť „Je to zneužitie alebo škodlivé“, musíte vykonať niekoľko ďalších krokov:

  Najprv musíte vybrať jednu z možností, aby ste lepšie opísali, ako je tento Tweet urážlivý alebo škodlivý. Potom musíte potvrdiť, či obsahuje súkromné ​​informácie: Odpoveď Áno alebo Nie. Potom musíte tiež povedať Twitter ak tento účet ohrozuje vás alebo niekoho iného. Nakoniec musíte vybrať až päť tweetov, ktoré slúžia ako dôkaz škodlivého správania. Predtým, ako stlačíte „Poslať správu na Twitter, môžete tiež napísať vysvetlenie toho, čo sa stalo vašimi vlastnými slovami.

Upozorňujeme, že keď niekoho takto informujete, Twitter Váš účet okamžite nezakáže. Takisto odoberie určité množstvo potvrdzujúcich správ od iných ľudí. Keď sa to stane, Twitter Pred prijatím disciplinárneho opatrenia proti konkrétnemu účtu by ste mali obvinenia vyhodnotiť.

Nežiaduce zmienky sú odstránené

Dúfajme, že vám tieto odporúčania pomôžu zbaviť sa akýchkoľvek nežiaducich zmienok. Ak chcete zablokovať alebo nahlásiť škodlivých používateľov a ich tweety, zamyslite sa pred tým, než to urobíte. Aj keď ich nebudete môcť úplne odstrániť z Twitteru, môžete prinajmenšom spôsobiť, aby tieto zmienky zmizli z vášho informačného kanála.

Podarilo sa vám eliminovať nechcené? Twitter Spomenul? Ktorú možnosť ste si vybrali? Podeľte sa o svoje myšlienky na túto tému v časti s komentármi nižšie.