Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz

Zatia─ż ─Źo p├┤vodn├Żm ├║─Źelom Snapchatu bolo umo┼żni┼ą pou┼ż├şvate─żom odosiela┼ą fotografie, vide├í a spr├ívy, ktor├ę zmizn├║ po zobrazen├ş, platforma sa vyvinula, aby umo┼żnila ─żu─Ćom uklada┼ą spr├ívy.

Mnoho pou┼ż├şvate─żov t├║to funkciu samozrejme nem├í ve─żmi radi a zauj├şma sa o to, ako odstr├íni┼ą v┼íetky svoje ulo┼żen├ę spr├ívy na serveri Snapchat.

V slu┼żbe Snapchat nem├┤┼żete bohu┼żia─ż naraz odstr├íni┼ą v┼íetky ulo┼żen├ę spr├ívy. Neexistuje ┼żiadna aplik├ícia, roz┼í├şrenie alebo konfigur├ícia tret├şch str├ín, ktor├ę by v├ím to pomohli.

Ulo┼żen├ę spr├ívy v┼íak m├┤┼żete odstr├íni┼ą manu├ílne. Pozrime sa, ako m├┤┼żete odstr├íni┼ą v┼íetky svoje spr├ívy ulo┼żen├ę v slu┼żbe Snapchat.

Ako odstr├íni┼ą ulo┼żen├║ spr├ívu na Snapchat

Aj ke─Ć mo┼żno nebudete m├┤c┼ą odstr├íni┼ą v┼íetky svoje spr├ívy naraz, m├┤┼żete odstr├íni┼ą jednotliv├ę spr├ívy.

Ak chcete v konverz├ícii ulo┼żi┼ą ur─Źit├║ spr├ívu, sta─Ź├ş sa len dotkn├║┼ą a podr┼ża┼ą okno so spr├ívou. Zobraz├ş sa kontextov├ę okno s nieko─żk├Żmi mo┼żnos┼ąami: vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Ulo┼żi┼ą do rozhovoruÔÇť. Pozadie ulo┼żenej spr├ívy sa zmen├ş na siv├ę.

Ulo┼żenie spr├ívy je rovnako jednoduch├ę. Sta─Ź├ş ho stla─Źi┼ą a znova podr┼ża┼ą. Pozadie sa vr├íti do norm├ílu a ke─Ć znova otvor├şte aplik├íciu Snapchat, spr├íva sa automaticky odstr├íni ako obvykle.

Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 1

Niekedy to v┼íak urob├şte, ale ke─Ć sa vr├ítite na str├ínku Snapchat, spr├íva tu bude st├íle, pre─Źo?

Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 2

Ka┼żd├í konverz├ícia m├í dve ─Źasti a ak je in├í osoba ak ste spr├ívu ulo┼żili, nezmizne z v├í┼ího chatu, k├Żm ju neulo┼ż├şte.

Tak┼że, ak ste spr├ívu neulo┼żili, ale st├íle je tam, druh├í strana ju pravdepodobne ulo┼żila. Jedin├Żm sp├┤sobom, ako sa ho natrvalo zbavi┼ą, je po┼żiada┼ą druh├║ osobu, aby spr├ívu tie┼ż vymazala.

Ako odstr├íni┼ą konverz├íciu na str├ínke Snapchat

Ak sa menej zauj├şmate o odstr├ínenie spr├ívy z hist├│rie a viac o vymazanie informa─Źn├ęho kan├íla, existuje relat├şvne jednoduch├í mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼żn├ş ve─żmi r├Żchlo zn├ş┼żi┼ą svoj informa─Źn├Ż kan├íl, a t├Żm odstr├íni┼ą cel├ę konverz├ície.

Pozn├ímka: Odstr├ínenie konverz├ície NEODSTRA┼çUJE ┼żiadne ulo┼żen├ę spr├ívy, iba odstr├íni konverz├íciu z obrazovky. Ak si vy a t├í ist├í osoba vymen├şte viac spr├ív alebo sn├şmok chatu, ulo┼żen├ę spr├ívy sa znova objavia.

Napriek tomu je to dobr├Ż sp├┤sob, ako vy─Źisti┼ą Snapchat, ak ste viedli ve─ża konverz├íci├ş, ktor├ę by ste sa vo svojom informa─Źnom kan├íli rad┼íej nezobrazili.

Vymaz├ívanie konverz├íci├ş je pomerne jednoduch├ę.

  1. Otvorte konfigurácia Ponuka.
  2. Posu┼łte zobrazenie nadol do sekcie S├║kromie a klepnite na Vymaza┼ą konverz├ície,Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 3
  3. Zobraz├ş sa zoznam v┼íetk├Żch va┼íich konverz├íci├ş. dotknite sa X ved─ża konverz├ície, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą.Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 4
  4. V├Żber potvr─Ćte klepnut├şm zrejm├Ż,Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 5

Ak chcete zisti┼ą, ─Źi je konverz├ícia pre─Ź, re┼ítartujte aplik├íciu Snapchat a prejdite do doru─Źenej po┼íty. Nikde by nemali by┼ą ┼żiadne zn├ímky nit├ş. T├Żmto sa samozrejme odstr├íni iba konverz├ícia z v├í┼ího zariadenia, tak┼że ju bude ma┼ą druh├í osoba.

Odstr├í┼łte miestne inform├ície

Existuje nieko─żko aplik├íci├ş tret├şch str├ín, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ vy─Źisti┼ą konverz├ície zo slu┼żby Snapchat, ale iMyFone Umate Pro sa zd├í by┼ą najob─ż├║benej┼í├ş. Tento softv├ęr je dostato─Źne schopn├Ż zabezpe─Źi┼ą, aby v┼íetky va┼íe konverz├ície boli nav┼żdy pre─Ź.

M├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą ak├ęko─żvek ─Ćal┼íie ├║daje, ktor├ę u┼ż nechcete vidie┼ą, a to nielen na str├ínke Snapchat, ale prakticky aj na akejko─żvek inej aplik├ícii.

Tu v├ím uk├í┼żeme, ako pomocou programu odstr├íni┼ą cel├║ hist├│riu Snapchat z v├í┼ího iPhone.

  1. Nain┼ítalujte a spustite program iMyFone Umate Pro na po─Ź├şta─Źi PC alebo Mac.
  2. Pripojte svoje zariadenie iOS k po─Ź├şta─Źu.
  3. Otvorte Odstr├íni┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőfragmenty kliknite na ikonu Snapchat.
  4. cvaknutie Odstr├íni┼ą teraz,Ako odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy ulo┼żen├ę v aplik├ícii Snapchat naraz 6

T├Żmto sa odstr├ínia v┼íetky s├║kromn├ę ÔÇőÔÇő├║daje zo slu┼żby Snapchat vr├ítane v┼íetk├Żch ulo┼żen├Żch spr├ív. Ak to chcete urobi┼ą aj pre in├ę aplik├ície, najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob by bol Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje vo─żba. Vyma┼ż├║ sa t├Żm v┼íetky s├║kromn├ę ÔÇőÔÇő├║daje na va┼íom iPhone, tak┼że si najprv z├ílohujte v┼íetko, ─Źo potrebujete.

Posledn├ę slovo

Nedostatok mo┼żnost├ş hromadn├ęho odstr├ínenia v slu┼żbe Snapchat je pravdepodobne iba ved─żaj┼í├şm ├║─Źinkom p├┤vodn├ęho ├║─Źelu aplik├ície. Bola doba, kedy bola potreba vymaza┼ą ulo┼żen├ę spr├ívy smie┼ína, preto┼że neexistovali ┼żiadne ulo┼żen├ę spr├ívy. To bol cie─ż aplik├ície na prvom mieste.

Tak┼że zatia─ż ─Źo frustruj├║ce pre pou┼ż├şvate─żov, nedostatok mo┼żnost├ş odstr├ínenia Snapchat sa pravdepodobne ─Źoskoro nezmen├ş. Ak objav├şte jednoduch├Ż sp├┤sob, ako sa zbavi┼ą v┼íetk├Żch spr├ív Snapchat naraz, m├┤┼żete ich zdie─ża┼ą v ni┼ż┼íie uvedenej sekcii koment├írov.

Bol tento ─Źl├ínok u┼żito─Źn├Ż? Ak ├íno, dobr├í spr├íva – m├íme pre v├ís ve─ża ─Ćal┼í├şch Snapchat zdrojov, ktor├ę si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą!

Tu je n├í┼í tutori├íl o tom, ─Źo s├║ pruhy Snapchat.

M├íme pr├şru─Źku, ako ─Źasto sa bude zoznam va┼íich najlep┼í├şch priate─żov aktualizova┼ą na str├ínke Snapchat.