Ako odstr├íni┼ą ├║daje aplik├íci├ş na Samsung Galaxy S10 Plus

Ak viete, ako odstr├íni┼ą ├║daje aplik├íci├ş na Samsung Galaxy S10 Plus, potom m├┤┼że na va┼íom zariaden├ş vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s├║visiace s aplik├íciou. Ak naraz├şte na oneskorenie na va┼íom mobilnom telef├│ne alebo sa v aplik├ícii zobraz├ş chybov├ę hl├ísenie, odpor├║─Źame v├ím to urobi┼ą. odstr├íni┼ą ├║daje aplik├íci├ş na Samsung Galaxy S10 Plus,

modern├Ż smartphones r├Żchlej┼íie a r├Żchlej┼íie V├Ą─Ź┼íina zariaden├ş v┼íak st├íle produkuje nadmern├ę aplika─Źn├ę ├║daje, ktor├ę m├┤┼żu spomali┼ą v├í┼í mobiln├Ż telef├│n. Samsung Galaxy S10 Plus prich├ídza so spo─żahliv├Żmi ┼ípecifik├íciami a vynikaj├║cou spr├ívou aplik├íci├ş. Pou┼ż├şvatelia v┼íak musia ─Źas od ─Źasu ├║daje aplik├ície odstr├íni┼ą, aby sa predi┼ílo mo┼żn├Żm oneskoreniam alebo probl├ęmom s v├Żkonom. Na┼í┼ąastie vy─Źistite ├║daje aplik├íci├ş na str├ínkach Samsung Galaxy S10 Plus je ─żahk├í ├║loha. Ak neviete, ako to urobi┼ą, nebojte sa. Dnes v tomto ─Źl├ínku v├ís budeme sprev├ídza┼ą ako odstr├íni┼ą ├║daje aplik├ície na Galaxy S10 Plus,

Čo sú to údaje aplikácie?

├Üdaje aplik├ície nie s├║ ni─Ź├şm in├Żm ako zvy┼íkov├Żmi s├║bormi alebo nevy┼żiadan├Żmi aplik├íciami po ich zastaven├ş. Tieto ├║daje sa niekedy vy┼żaduj├║ a inokedy sp├┤sobuj├║ probl├ęmy s v├Żkonom zariadenia. Preto je najlep┼íie ─Źas od ─Źasu ├║daje aplik├ície odstr├íni┼ą, aby sa predi┼ílo probl├ęmom s v├Żkonom na va┼íom zariaden├ş.

Špecifikácie zariadenia

náradie Samsung Galaxy S10 Plus
pl├ítno 6,4 ÔÇ│ (1626 cm)
procesor Octa jadro (2, 73 GHz, dvojjadrov├ę, M4 Mongoose + 2, 31 GHz, dvojjadrov├ę, Cortex A75 + 1, 95 GHz, ┼ítvorjadrov├ę, Cortex A55)
RAM / ROM 8 GB / 128 GB
Bat├ęria 4100 mAh
Kamera 12MP + 12MP + 16MP
Vodotesnos┼ą IP67 / 68 IP68 vodeodoln├Ż

Kroky na odstránenie údajov aplikácie na Samsung Galaxy S10 Plus

  1. Otvoren├ę konfigur├ície
  2. Klepnite na Spr├ívca aplik├íci├ş
  3. Vyh─żadajte a klepnite na aplik├íciu Bluetooth
  4. Dotknite sa mo┼żnosti Ukladac├ş priestor
  5. Teraz klepnite na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą ├║daje

Tak┼że ─żudia, takto to robia odstr├íni┼ą ├║daje aplik├íci├ş na Samsung Galaxy S10 Plus, D├║fam, ┼że rozumiete ka┼żd├ęmu kroku tohto procesu. Ak m├íte ┼ąa┼żkosti s niektor├Żm z krokov, dajte n├ím vedie┼ą do po─ża pre koment├ír ni┼ż┼íie. Radi v├ím pom├┤┼żeme.