Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO

VSCO je skratka pre spolo─Źnos┼ą ÔÇ×Visual Supply CompanyÔÇť a bola vytvoren├í ako v├Żklenkov├í aplik├ícia pre fotografov, aby predviedli svoju pr├ícu.

Aj ke─Ć je VSCO skvel├í aplik├ícia s ve─żmi silnou komunitou, ur─Źite to nie je pre ka┼żd├ęho. Jeho z├í─żuba v umen├ş a s├║─Źasnej fotografii ho rob├ş nevhodn├Żm pre be┼żnej┼í├şch pou┼ż├şvate─żov. A zatia─ż ─Źo ─Źlensk├Ż poplatok je primeran├Ż iba 19,99 dol├írov ro─Źne, stoj├ş profesion├ílne ─Źlenstvo na webe peniaze.

Ak ste pou┼ż├şvali VSCO a rozhodli ste sa, ┼że u┼ż pre v├ís tento web nie je, tento ─Źl├ínok v├ím uk├í┼że, ako odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet.

Ako deaktivova┼ą v├í┼í ├║─Źet VSCO

Vymazanie ├║─Źtu VSCO je na┼í┼ąastie ve─żmi jednoduch├ę. Predt├Żm, ako to urob├şte, v┼íak m├┤┼żete urobi┼ą ─Ćal┼íie kroky, aby ste zabezpe─Źili odstr├ínenie inform├íci├ş a obsahu v├í┼ího ├║─Źtu.

Pozrime sa, ako odstr├íni┼ą obsah ├║─Źtu a deaktivova┼ą ho raz a nav┼żdy.

Odstr├í┼łte svoje obr├ízky VSCO

Prv├Żm krokom pri skuto─Źnom odstr├ínen├ş seba z VSCO je odstr├ínenie jeho obsahu. Ke─Ć deaktivujete svoje ─Źlenstvo, VSCO m├í tendenciu uchova┼ą si inform├ície o va┼íom ├║─Źte. Ak chcete platformu ├║plne opusti┼ą, mus├şte sa svojho obsahu zbavi┼ą manu├ílne.

 1. Otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu VSCO a uistite sa, ┼że ste prihl├ísen├ş.
 2. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k svojmu profilu, vyberte ikonu tv├íre vpravo dole.
 3. Vyberte obrázok a klepnite na ikonu troch bodov v pravom hornom rohu.
 4. vybra┼ą remove vymaza┼ą obr├ízok

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 1

Mo┼żno budete musie┼ą odstr├íni┼ą aj obr├ízky, ktor├ę do va┼íej zbierky pridali in├ş ─żudia.

 1. Otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu VSCO a uistite sa, ┼że ste prihl├ísen├ş.
 2. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k svojmu profilu, vyberte ikonu tv├íre vpravo dole.
 3. Vyberte ikonu zvon─Źeka a vyberte obr├ízok, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą.
 4. Vyberte ikonu ÔÇ×-ÔÇť a odstr├í┼łte ju zo zbierky.
 5. Potvr─Ćte svoju vo─żbu a odstr├í┼łte ju.

Preto┼że mus├şte ka┼żd├Ż obr├ízok odstr├íni┼ą manu├ílne, tento proces m├┤┼że trva┼ą dlho. Ak sa v┼íak chcete ├║plne odstr├íni┼ą z VSCO, je to nevyhnutn├Ż krok.

Odstr├í┼łte svoj ├║─Źet VSCO

Po odstr├ínen├ş va┼íich fotografi├ş m├íte dve mo┼żnosti, ak u┼ż nechcete pou┼ż├şva┼ą VSCO: m├┤┼żete svoj profil deaktivova┼ą a necha┼ą ho neakt├şvny, alebo ho m├┤┼żete natrvalo deaktivova┼ą.

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 2

Deaktivácia vášho profilu VSCO:

 1. Prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu VSCO a prejdite na t├║to deaktiva─Źn├║ str├ínku.
 2. vybra┼ą Deaktivujte profil VSCO a nasledujte k├║zeln├şka.
 3. Potvr─Ćte deaktiv├íciu v├í┼ího profilu VSCO.

Deaktiv├ícia v├í┼ího profilu VSCO odstr├íni va┼íu mrie┼żku, zbierku a denn├şk z verejn├ęho zobrazenia, ale v├í┼í ├║─Źet zostane nedotknut├Ż. V z├ísade to bude neakt├şvne, ale zostane na┼żive.

Deaktiv├ícia v├í┼ího profilu a ├║─Źtu VSCO:

 1. Prihláste sa do VSCO a prejdite na túto stránku. Je to rovnaká stránka ako predchádzajúca.
 2. vybra┼ą Deaktivujte ├║─Źet a profil VSCO a nasledujte k├║zeln├şka.
 3. Potvr─Ćte deaktiv├íciu v├í┼ího ├║─Źtu VSCO.

Ak chcete odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet VSCO e-mailom, m├┤┼żete:

 1. E-mail (chr├ínen├Ż e-mailom) a pridajte t├ęmu ÔÇ×Odstr├íni┼ą m├┤j ├║─Źet VSCOÔÇť. M├┤┼że to trva┼ą dlh┼íie, ako to urob├şte prostredn├şctvom webovej str├ínky.

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 3

Pozn├ímka: Deaktiv├ícia v├í┼ího ├║─Źtu ho v skuto─Źnosti neodstr├íni. U┼ż nebudete ma┼ą pr├şstup k prostriedkom, ktor├ę ste mali, alebo k uskuto─Źnen├Żm n├íkupom. (Mo┼żno budete chcie┼ą stiahnu┼ą zdroje, ktor├ę budete potrebova┼ą, aby ste ich nestratili.)

Svoj ├║─Źet m├┤┼żete znova aktivova┼ą jednoduch├Żm prihl├ísen├şm. To znamen├í, ┼że v┼íetko, ─Źo rob├şte pre deaktiv├íciu ├║─Źtu, v├ím br├íni v jeho pou┼ż├şvan├ş. Ak m├┤┼żete ├║─Źet znova aktivova┼ą, mus├ş by┼ą st├íle k dispoz├şcii, aby mohol by┼ą znova aktivovan├Ż. Z h─żadiska ochrany osobn├Żch ├║dajov to nie je ide├ílne, tak┼że ak skuto─Źne chcete odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet, mus├şte najprv odstr├íni┼ą v┼íetky svoje obr├ízky.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Vymazanie profilov soci├ílnych m├ędi├ş je ─Źasto zbyto─Źne zlo┼żit├ę. Na┼í┼ąastie je to ve─żmi jednoduch├ę a pomocou krokov uveden├Żch vy┼í┼íie m├┤┼żete svoj ├║─Źet do─Źasne alebo natrvalo deaktivova┼ą.

H─żad├íte viac zdrojov VSCO?

Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako rozostri┼ą pozadie vo VSCO.

Chcete sa spoji┼ą s in├Żmi vizu├ílnymi profesion├ílmi? Pozrite si n├í┼ího sprievodcu, ako n├íjs┼ą nov├Żch priate─żov na VSCO.