Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO

VSCO je skratka pre ÔÇ×Visual Supply CompanyÔÇť a bola vytvoren├í ako v├Żklenkov├í aplik├ícia pre fotografov, aby predviedli svoju pr├ícu.

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 1

Aj ke─Ć je VSCO skvel├í aplik├ícia s ve─żmi silnou komunitou, ur─Źite nie je pre ka┼żd├ęho. Jeho l├íska k umeniu a modern├í fotografia ho robia nevhodn├Żm pre be┼żnej┼í├şch pou┼ż├şvate─żov. A zatia─ż ─Źo ─Źlensk├Ż poplatok je primeran├Ż iba 19,99 dol├írov za rok, ma┼ą profesion├ílne ─Źlenstvo na webe stoj├ş peniaze.

Ak ste pou┼żili VSCO a rozhodli ste sa, ┼że u┼ż pre v├ís nie je miesto, tento ─Źl├ínok v├ím uk├í┼że, ako odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet.

Ako deaktivova┼ą v├í┼í ├║─Źet VSCO

Na┼í┼ąastie je odstr├ínenie ├║─Źtu VSCO ve─żmi jednoduch├ę. Sk├┤r ako to urob├şte, m├┤┼żete v┼íak urobi┼ą nieko─żko ─Ćal┼í├şch krokov, aby ste zabezpe─Źili odstr├ínenie inform├íci├ş a obsahu v├í┼ího ├║─Źtu.

Pozrime sa, ako odstr├ínite obsah svojho ├║─Źtu a zaka┼żd├Żm ho deaktivujte.

Odstr├í┼łte svoje obr├ízky VSCO

Prv├Żm krokom pri skuto─Źnom odstr├ínen├ş seba z VSCO je odstr├ínenie jeho obsahu. Ke─Ć deaktivujete svoje ─Źlenstvo, VSCO m├í tendenciu uchov├íva┼ą inform├ície o va┼íom ├║─Źte. Ak chcete ├║plne opusti┼ą platformu, mus├şte sa svojho obsahu zbavi┼ą manu├ílne.

    Otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu VSCO a uistite sa, ┼że ste prihl├ísen├ş. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k svojmu profilu, vyberte ikonu tv├íre vpravo dole. Vyberte obr├ízok a klepnite na ikonu troch bodov v pravom hornom rohu. vybra┼ą remove vymaza┼ą obr├ízok

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 2

Mo┼żno bude potrebn├ę odstr├íni┼ą aj fotografie, ktor├ę do va┼íej zbierky pridali in├ş ─żudia.

    Otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu VSCO a uistite sa, ┼że ste prihl├ísen├ş. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k svojmu profilu, vyberte ikonu tv├íre vpravo dole. Vyberte ikonu hod├şn a vyberte obr├ízok, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą. Vyberte ikonu ÔÇ×-ÔÇť a odstr├í┼łte ju zo zbierky. Potvr─Ćte svoju vo─żbu a odstr├í┼łte ju.

Preto┼że mus├şte ka┼żd├Ż obr├ízok odstr├íni┼ą manu├ílne, tento proces m├┤┼że trva┼ą dlho. Ak sa v┼íak chcete odstr├íni┼ą z VSCO, je to nevyhnutn├Ż krok.

Odstr├í┼łte svoj ├║─Źet VSCO

Po odstr├ínen├ş va┼íich fotografi├ş m├íte dve mo┼żnosti, ak u┼ż nechcete pou┼ż├şva┼ą VSCO: m├┤┼żete svoj profil deaktivova┼ą a necha┼ą ho neakt├şvny alebo ho m├┤┼żete natrvalo vypn├║┼ą.

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 3

Vypnutie profilu VSCO:

    Prihl├íste sa na svoj ├║─Źet VSCO a prejdite na t├║to deaktiva─Źn├║ str├ínku, vybra┼ą Zak├íza┼ą profil VSCO a nasledujte k├║zeln├şka. Potvr─Ćte deaktiv├íciu v├í┼ího profilu VSCO.

Ak deaktivujete svoj profil VSCO, odstr├ínite svoju mrie┼żku, zbierku a ─Źasopis z verejn├ęho poh─żadu, ale svoj ├║─Źet nech├íte nedotknut├Ż. V z├ísade bude neakt├şvny, ale zostane na┼żive.

Postup deaktiv├ície v├í┼ího profilu a ├║─Źtu VSCO:

    Prihl├íste sa do VSCO a prejdite na t├║to str├ínku, Je to rovnak├í str├ínka ako predch├ídzaj├║ca. vybra┼ą Deaktivujte ├║─Źet a profil VSCO a nasledujte k├║zeln├şka. Potvr─Ćte deaktiv├íciu v├í┼ího ├║─Źtu VSCO.

Ak chcete odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet VSCO prostredn├şctvom e-mailu, m├┤┼żete:

    E-mail (chr├ínen├Ż e-mailom) a pridajte t├ęmu ÔÇ×Odstr├íni┼ą m├┤j ├║─Źet VSCOÔÇť. M├┤┼że to trva┼ą dlh┼íie, ako to urob├şte prostredn├şctvom webovej str├ínky.

Ako odstr├íni┼ą ├║─Źet VSCO 4

pozn├ímka Ak deaktivujete svoj ├║─Źet, nebude tento ├║─Źet odstr├ínen├Ż. U┼ż nebudete ma┼ą pr├şstup k prostriedkom, ktor├ę ste mali, alebo k uskuto─Źnen├Żm n├íkupom. (Mo┼żno budete chcie┼ą stiahnu┼ą potrebn├ę zdroje sk├┤r, ako tak urob├şte, aby ste ich nestratili.)

Svoj ├║─Źet m├┤┼żete znova aktivova┼ą jednoduch├Żm prihl├ísen├şm. To znamen├í, ┼że v┼íetko, ─Źo urob├şte pre deaktiv├íciu svojho ├║─Źtu, je zabr├íni┼ą v├ím v jeho pou┼ż├şvan├ş. Ak m├┤┼żete ├║─Źet znova aktivova┼ą, mus├ş by┼ą st├íle k dispoz├şcii, aby mohol by┼ą znova aktivovan├Ż. Z h─żadiska ochrany osobn├Żch ├║dajov to nie je dokonal├ę, tak┼że ak skuto─Źne chcete odstr├íni┼ą svoj ├║─Źet, mus├şte najprv odstr├íni┼ą v┼íetky svoje fotografie.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Vymaz├ívanie profilov na soci├ílnych m├ędi├ích je ─Źasto zbyto─Źne komplikovan├ę. Na┼í┼ąastie je to na VSCO ve─żmi jednoduch├ę a pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov m├┤┼żete svoj ├║─Źet do─Źasne alebo natrvalo deaktivova┼ą.

H─żad├íte viac zdrojov VSCO?

Pozrite si n├í┼í tutori├íl o tom, ako rozostri┼ą pozadie vo VSCO.

Chcete sa spoji┼ą s in├Żmi vizu├ílnymi profesion├ílmi? V na┼íom sprievodcovi n├íjdete nov├Żch priate─żov na VSCO.